Jak odzyskać dziewictwo?

Z roku na rok obniża się wiek inicjacji seksualnej, a pierwszy stosunek często bywa błędem. Współczesna medycyna zna jednak sposoby, aby go naprawić.
Jak odzyskać  dziewictwo?
06.01.2010

Z roku na rok obniża się wiek inicjacji seksualnej. Okazuje się, że w Polsce na jej podjęcie najczęściej decydują się nastolatki pomiędzy 17. a 19. rokiem życia. W szybkim tempie rośnie jednak procent młodych ludzi, którzy zaczynają współżycie przed ukończeniem 17 lat. Będąc w tym wieku nietrudno o błąd… Co jednak, gdy na swojej drodze, po latach poszukiwań, znajdziemy osobę, dla której nasze dziewictwo byłoby prawdziwym skarbem? Współczesna medycyna potrafi pomóc nawet w takim przypadku.  

Błona dziewicza to cienki fałd błony śluzowej u wejścia do pochwy. W momencie jej rozerwania (defloracji) może dojść do niewielkiego krwawienia. Dla mężczyzn często to właśnie ono jest potwierdzeniem dziewictwa. Hymenoplastyka jest zabiegiem  zrekonstruowania błony dziewiczej. Ma na celu stworzenie wrażenia jej obecności podczas stosunku ( opór przy wprowadzaniu penisa do pochwy, krwawienie). Chociaż do złudzenia przypomina pierwotną błonę dziewiczą to przy dokładniejszym badaniu ginekologicznym zostanie zidentyfikowana.  

Jako pierwsze poddawały się temu zabiegowi młode muzułmanki mieszkające w Europie. Pod wpływem otartej seksualnie kultury zachodu często decydują  się na podjecie współżycia przedmałżeńskiego. Gdy przychodzi czas na ustatkowanie się i wyjścia za mąż, pojawia się problem. W kulturze islamu bowiem, kobieta, która nie jest dziewicą, nie ma niemalże żadnych szans na ślub z muzułmaninem oraz naraża się na zemstę ze strony rodziny.  

Jednak nie tylko muzułmanki poddają się hymenoplastyce. W krajach europejskich coraz więcej kobiet decyduje się na nią. Przyczyny bywają różne, jednak najczęściej jest to chęć naprawienia błędu z przeszłości, jakim był seks z nieodpowiednim mężczyzną. Kulturowe uwarunkowania sprawiają, że dziewictwo wciąż jest najcenniejszym darem, jaki możemy podarować ukochanemu. W Stanach Zjednoczonych modne jest odnawianie błony dziewiczej wraz z... odnawianiem przysięgi małżeńskiej!  

Hymenoplastyka może przywrócić dziewictwo, jednak czasu nie cofnie. Bez względu na to, jakie mamy zdanie na temat przedmałżeńskiego seksu, warto, aby nasz pierwszy raz był wyjątkowy, tak abyśmy nie musiały o nim zapominać.  

Anna Kruszewska  

Name="TOC Heading"/> >

Polecane wideo

Komentarze (153)
Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 16.11.2012 15:44
Jeżeli chcesz zrekoinstruować sobie błonę dziewiczą w ramach projektu medialnego napisz do mnie: [email protected]
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 05.10.2012 15:08
Nie dziewice są fajniejsze nie trzeba się o nie bardzo starać żeby sobie poużywać a o cnotke to trzeba długo zabiegać a to męczące!! Cnota precz !!!
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 05.10.2012 15:05
Mało też kto wie, że do zewnętrznych oznak dziewictwa, oprócz błony dziewiczej, należą pełne, jędrne i ściśle do siebie przylegające duże wargi sromowe, których wewnętrzna strona ma barwę różową. Wargi sromowe małe u dziewic przylegają do siebie nawet przy szerokim rozłożeniu nóg i są bladoróżowe.
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 10.12.2011 23:31
fajnie
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 11.04.2011 14:55
Osobiście uważam to za zbędny zabieg, ale nie wiem jak muszą się czuć kobiety, które za pierwszym razem wybrały źle, więc nie kwestionuje jego słuszności ^ ^. Natomiast mam znajomą, która się tego obawia.. I bawi się sama ze sobą. Musi jednak iść do ginekologa i się stresuje... >.>
odpowiedz

Polecane dla Ciebie