Ciężarna najadła się wstydu u ginekologa. W czasie badania wydarzyło się coś zaskakującego

„Już nigdy nie spojrzę lekarzowi w oczy” - twierdzi.
Ciężarna najadła się wstydu u ginekologa. W czasie badania wydarzyło się coś zaskakującego
Fot. iStock
04.12.2019

Ciąża to oczywiście piękny stan, ale też sporo nieprzyjemnych efektów ubocznych. Dla większości kobiet stan błogosławiony okazuje się ogromnym wyzwaniem - czujemy się ociężałe, miewamy wahania nastroju, szybko się męczymy, nie mamy ochoty na bliskość i można tak jeszcze długo wymieniać.

Zobacz również: Kobiety naprawdę ubierają się tak na wizytę u ginekologa. Lekarz załamuje ręce

Historia pewnej internautki pokazuje jednak, że wcale nie musi być tak źle. Czasami oczekiwanie na dziecko może doprowadzić nas do… ekstazy. I to dosłownie, na co najlepszym dowodem jest dziwna reakcja organizmu w czasie rutynowego badania ginekologicznego.

Kobieta najadła się wstydu i postanowiła to z siebie wyrzucić. Okolicznościowy wpis na łamach reddit.com szybko stał się hitem Internetu.

Jestem w ciąży. Bardzo zaawansowanej ciąży. Jednym z efektów ubocznych jest zwiększona wrażliwość miejsc intymnych. Potrafię szczytować 3-4 razy w czasie zwykłego zbliżenia, co nie zdarzało się przed zapłodnieniem. Nigdy wcześniej nie miałam tak ogromnego popędu.

Niedawno poszłam do ginekologa na zwykłe badanie. Podejrzewano u mnie kilka komplikacji, więc lekarz musiał mnie obejrzeć. Trafiłam na panią doktor - wysoką, z długimi nogami i pięknym uśmiechem. Chociaż określam siebie jako hetero, to na jej widok zaczęłam to kwestionować.

To, co wydarzyło się później, jest dla mnie naprawdę upokarzające i przerażające

- zdradza ciężarna.

Zobacz również: Opowiedziała lekarce o życiu intymnym. Ten komentarz doprowadził ją do łez

fot. iStock

Usadowiłam się na fotelu ginekologicznym, lekarka nałożyła żel na dłonie i wsunęła dwa palce, żeby mnie przebadać. Wtedy już wiedziałam, co się za chwilę wydarzy. Próbowałam to powstrzymać, ale nie potrafiłam. Ona robi swoje, a ja najnormalniej w świecie dostałam orgazmu.

Wzdychałam, nie mogłam uspokoić trzęsących się nóg i tak dalej. Myślałam, że umrę tam ze wstydu i rozważałam nawet samobójstwo. Ginekolożka podeszła do tematu bardzo profesjonalnie. Stwierdziła, że to często się zdarza i nie ma się czym przejmować. Mimo to czułam rosnące napięcie.

Nigdy nie spojrzę jej w oczy, a do rozwiązania został jeszcze miesiąc. Muszę nadal do niej chodzić i nie będzie to łatwe. To jedyna kobieta, która wie, jak wygląda moja twarz w czasie orgazmu

- zwierza się.

fot. iStock

Internauci postanowili ją uspokoić.

„Nie przejmuj się. W czasie porodu zawsze możesz na nią popuścić, więc orgazm wcale nie jest najbardziej wstydliwą rzeczą, jaka mogła ci się przydarzyć”.

„Jestem ginekolożką i potwierdzam - to naprawdę zdarza się bardzo często. Nie masz za co przepraszać. I to wcale nie oznacza, że nagle przestawisz się na kobiety”.

Mogę ci tylko pozazdrościć takich doznań. Jestem w 4. miesiącu i nikomu nie daję się dotykać. Wszystko mnie boli i nawet nie myślę o szczytowaniu”.

„Kto by pomyślał, że wizyta u lekarza może być tak przyjemna…” - czytamy w komentarzach.

Zobacz również: Ginekolodzy mają dość. Wymieniają, co najbardziej wkurza ich w zachowaniu pacjentek

Polecane wideo

„Chciałam zajść w ciążę, ale się rozmyśliłam”. Winne mają być te zdjęcia matek
„Chciałam zajść w ciążę, ale się rozmyśliłam”. Winne mają być te zdjęcia matek - zdjęcie 1

Komentarze (7)

Ocena: 5 / 5
gość (Ocena: 5) 11.12.2019 07:18
Problem w tym że kobiety mają mózg ale nie mają rozumu więc obnażenie się przed obcym facetem jest dla niej normalne
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 06.12.2019 07:06
Co się dziwisz jeden zwój więcej od kury nie spowoduje rewolucji w sposobie myślenia o swoim ciele już nie mówiąc o godności
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 05.12.2019 22:27
Ty się z takich rzeczy spowiadasz lekarzowi i to jeszcze facetowi wy kobiety nie macie wstydu traktujecie lekarza faceta jak kogoś bez popędu seksualnego a to przeważnie zbok bo przeważnie robi się to co się lubi szkoda że nie widziałaś wyciętych scen z filmu Botoks jak ginekolog się onanizuje po każdej wizycie atrakcyjnej kobiety nie wiem kiedy wy w końcu zmądrzejecie i nie mów mi że to tylko lekarz i on wyłącza popęd bo w to ci małe dziecko już nawet nie uwierzy jest udowodnione że mężczyzna pobudzany seksualnie a nie mogący tego rozładować staje się nałogowym zboczeńcem seksualnym ale przecież oni są tacy delikatni bo cię molestują jak ci palce wkłada nie mogę sobie tego nawet wyobrazić jak wy macie beret zryty
zobacz odpowiedzi (3)
gość (Ocena: 5) 04.12.2019 08:24
Nie przejmuj się. Kiedy byłam w 8 miesiącu prawie w każdą noc przeżywałam orgazm w czasie snu. Lekarz wyjaśnił mi to że to normalne.
odpowiedz

Polecane dla Ciebie