Kulki gejszy – dlaczego warto z nich korzystać?

O tym, jak istotne jest zachowanie mięśni kegla w dobrej kondycji wie każda świadoma swojego ciała kobieta. Mięśnie te odpowiadają bowiem nie tylko za jakość życia seksualnego, ale także za zdrowie oraz dobre samopoczucie...
Kulki gejszy – dlaczego warto z nich korzystać?
fot. materiały prasowe
22.08.2018

O tym, jak istotne jest zachowanie mięśni kegla w dobrej kondycji wie każda świadoma swojego ciała kobieta. Mięśnie te odpowiadają bowiem nie tylko za jakość życia seksualnego, ale także za zdrowie oraz dobre samopoczucie. Sprawne mięśnie kegla zapobiegają m. in. nietrzymaniu moczu, ułatwiają poród oraz przyspieszają dochodzenie do siebie po urodzeniu dziecka. Mięśnie kegla możemy dyskretnie trenować każdego dnia za pomocą praktycznego akcesorium, jakim są kulki gejszy.

Mięśnie kegla i ich wpływ na zdrowie i dobre samopoczucie każdej kobiety

Mięśnie kegla swoją nazwę zawdzięczają nazwisku znanego amerykańskiego ginekologa, dr Arnolda Kegla. W połowie XX w. to właśnie opisał bowiem szczegółowo rolę, jaką pełnią mięśnie dna miednicy oraz zaproponował swoim pacjentkom ćwiczenia, które miały na celu zachowanie ich we właściwej kondycji.

Wyćwiczone i sprawne mięśnie kegla odgrywają olbrzymią rolę dla zdrowia oraz dobrego samopoczucia każdej kobiety. Trenując je codziennie znacznie zmniejszamy ryzyko wystąpienia bardzo krępującego zjawiska, jakim jest nietrzymanie moczu. Mięśnie kegla odpowiadają bowiem za podtrzymywanie pęcherza moczowego we właściwej pozycji, a ich regularny trening zapobiega ich rozluźnieniu wraz z wiekiem. Ponadto, mięśnie kegla pełnią istotną rolę również dla jakości życia seksualnego kobiet. Ich trening pozwala bowiem zwiększyć odczuwanie przyjemności podczas stosunku oraz sprawia, że współżycie daje zdecydowanie więcej satysfakcji.

Sprawne mięśnie kegla są istotne również dla kobiet, które chcą cieszyć się zdrowym macierzyństwem. Ich regularny trening ułatwia bowiem poród, zmniejsza ból towarzyszący narodzinom dziecka oraz pozwala uniknąć bolesnego nacięcia krocza. Wyćwiczone i sprawne mięśnie kegla przyspieszają także dochodzenie do siebie po urodzeniu dziecka oraz pozwalają bardziej cieszyć się macierzyństwem.

Kulki gejszy – dyskretny przedmiot, który pomaga w zachowaniu mięśni kegla w dobrej kondycji

Ćwiczenia mięśni kegla każda kobieta powinna wykonywać regularnie, najlepiej kilka razy dziennie. Wiele pań, zwłaszcza tych zajętych i zapracowanych, zapomina jednak o regularnych treningach.  Systematyczność odgrywa z kolei największą rolę dla powodzenia treningu mięśni kegla oraz pozwala szybciej zaobserwować pożądane efekty. W zwiększeniu ich regularności wszystkim kobietom może jednak skutecznie pomóc użycie praktycznego akcesorium, jakim są nowoczesne kulki gejszy.

Kulki gejszy to specjalne przedmioty, które zostały zaprojektowane specjalnie z myślą o kobietach pragnących zadbać o swoje zdrowie intymne i przy okazji zapewnić sobie także lepszą jakość życia seksualnego. Wykonuje się je ze specjalnego medycznego silikonu, który gwarantuje bezpieczeństwo oraz komfort ich regularnego użytkowania.

Zaletą korzystania z nich jest także to, że kulki gejszy PlumBum możemy zakładać w dowolnym momencie dnia. Idealnie sprawdzają się bowiem zarówno podczas wykonywania codziennych czynności w domu, jak i do noszenia w trakcie zakupów czy nawet w pracy. Kulki gejszy są bowiem dyskretne i tylko posiadająca je kobieta wie, że w trakcie wykonywania codziennych aktywności dba również o stan swoich mięśni dna miednicy.

Polecane wideo

Komentarze (3)

Ocena: 5 / 5
gość (Ocena: 5) 28.12.2018 16:47
Ja miałam problemy z bolesnymi stosunkami po ciąży, kiedyś przy wizycie u lekarza zobaczyłam ulotkę przedmiotu, który nazywa się vagiwell - rozszerzacz pochwy. Początkowo byłam sceptycznie do niego nastawiona, ale spróbowałam i dzisiaj zapomniałam o tym problemie. Kupiłam go na stronie naturalnaplodnosc.
odpowiedz
Malina (Ocena: 5) 10.11.2018 22:13
Kupiłam kulki, żeby ćwiczyć moje mięśnie w pochwie. Nie zmieściły się w środku
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 16.10.2018 10:19
Mnie lekarz zainteresował produktem o nazwie rozszerzacz pochwy. Miałam problemy z mięśniami tego narządu, przekładały się one na moje życie seksualne. Poczytałam sobie o tym produkcie i trafiłam na VagiWell. Stosowałam go przez prawie rok i dolegliwości ustapiły.
odpowiedz

Polecane dla Ciebie