Oto miesiączka bez cenzury: Zakrwawione prześcieradło, wystający tampon, krew w wannie...

Tak szczerej kampanii reklamowej podpasek jeszcze nie było.
Oto miesiączka bez cenzury: Zakrwawione prześcieradło, wystający tampon, krew w wannie...
źródło: Easy
04.11.2017

Teoretycznie jako społeczeństwo jesteśmy coraz bardziej otwarci i już nic nie powinno nas szokować. Tym bardziej coś tak naturalnego, jak menstruacja. Krwawienie miesięczne dotyczy każdej kobiety i towarzyszy nam zazwyczaj przez kilkadziesiąt lat życia, a reklamy podpasek czy tamponów otaczają nas ze wszystkich stron.

To jednak nie oznacza, że mamy ochotę za bardzo wgłębiać się w ten temat. Reklamy środków higienicznych to piękne obrazki, na których nie ma miejsca na krew czy złe samopoczucie. Uśmiechnięte aktorki przekonują nas, że okres to piękny czas. Rzeczywistość bywa jednak bardziej skomplikowana. Dostrzegła to jedna z kanadyjskich firm.

W kampanii „Bez wstydu” pokazuje, jak naprawdę wyglądają „te dni”. Znalazło się miejsce dla poplamionego prześcieradła, wystającego tamponu i bólu. „Okres nie jest niczym, czego należy się wstydzić. To sama natura” - przekonują twórcy. Ale czy nie poszli o krok za daleko?

Zobacz również: Co za upokorzenie! One dostały miesiączki w najmniej odpowiednim momencie...

reklama podpasek

źródło: Easy

reklama podpasek

źródło: Easy

reklama podpasek

źródło: Easy

reklama podpasek

źródło: Easy

Polecane wideo

Komentarze (11)

Ocena: 4.64 / 5
gość (Ocena: 5) 04.11.2017 21:05
Najgorzej jak chcesz się położyć w wannie, poleżeć a tu cała woda w krwi. ;s
zobacz odpowiedzi (1)
Maja (Ocena: 5) 04.11.2017 16:56
Okres kobiety jest naturalnym elementem jej życia. Nie można się wstydzić. Tak zostałyśmy stworzone. My kobiety powinnyśmy się wspierać. Mężczyzna nie powinien wstydzić się ani brzydzic kobietą w te dni. Nie można udawać że go nie ma ani robić z tego tematu tabu. Bądźmy dorośli i dojrzali. Jesteśmy istotami takimi jakimi nas natura stworzyła.
zobacz odpowiedzi (1)
gość (Ocena: 5) 04.11.2017 14:58
Niestety bardzo smutny temat na temat relacji kobieta kobieta. Kobiety to w zdecydowanej większości chore z zawiści potwory. Dobrze ukrywają prawdziwe oblicze. Gdyby to nie był fakt to nie byłoby masakrycznych opowieści z porodówek gdzie w większości położnymi są kobiety ani dowcipów o teściowych. BRZYDKA PRAWDA
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 04.11.2017 13:55
ja zawsze ten sznureczek od tamponu wsadzam do środka-dzięki czemu mam pewność że go nie widać.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 04.11.2017 04:20
Każdy normalny facet wie co to miesiączka, problemy z nią związane i że to utrapienie każdej kobiety. Nie trzeba tego nagłaśniać, wszyscy wiedzą, że to natura biologiczna kobiety i nie da się jej uniknąć. A facet w związku to już w ogóle powinien wiedzieć na jej temat wszystko, tak jak mój partner. On wie, kiedy dostaję miesiączkę, kiedy się źle czuję z jej powodu, nawet nieraz kupował mi podpaski czy tabletki na ,,te dni,, . Nie rozumiem kobiet które się tego wstydzą, fakt, że nikt nie musi paradować po sklepie z tamponami czy podpaskami w rękach na widoku, lub na plaży z wystającym sznureczkiem z piczy. Ale to że nam coś przeciekło i widać plamę to nie jest powód do wstydu....Każdej z nas może się to zdarzyć i ja nie wyśmiewam takich kobiet.
zobacz odpowiedzi (4)

Polecane dla Ciebie