7 koszmarnych historii o ginekologach

Strach trafić na takiego lekarza…
7 koszmarnych historii o ginekologach
Fot. iStock
02.11.2017

Bez względu na to, czy wybieramy się do ginekologa po raz pierwszy, czy też idziemy do niego na kolejną z rzędu wizytę, zawsze jest to dla nas stresujące przeżycie. W końcu rozbieranie się przed zupełnie obcą osobą i rozmowa na tematy intymne nie należy do rzeczy najprzyjemniejszych. Jeśli jednak lekarz jest dyskretny, badanie nie pozostawia po sobie niemiłych wspomnień. Gorzej, kiedy ginekolog  zachowuje się – delikatnie mówiąc – w nietaktowny sposób.

Najbardziej chamskie odzywki ginekologów (TYLKO 18+)

Oto 7 niewiarygodnych historii, które naprawdę miały miejsce w gabinetach ginekologicznych. Strach trafić na takiego lekarza.

Ginekolog, który robił zdjęcia narządom intymnym swoich pacjentek

Paul Becton Jr. to ginekolog z Arkansas, który do rutynowych badań pacjentek dołączył dość nietypowy element. Kiedy każda z nich siedziała już na fotelu bez bielizny, lekarz wyjmował swój telefon komórkowy i robił zdjęcia kobiecym narządom intymnym, które miał przed sobą. Tłumaczył się tym, że jest to rutynowa procedura.

Cała sprawa wyszła na jaw, gdy jedna z dziewczyn zgłosiła się na policję. Funkcjonariusze odwiedzili gabinet Bectona i przejrzeli fotografie na jego komórce. Było ich tak dużo, że mężczyzna trafił przed sąd.

ginekolodzy

Fot. iStock

Ginekolog, który rozpylił w narządach intymnych pacjentki chemiczny środek czyszczący

W listopadzie 2013 roku w Ohio doszło do przykrego incydentu. Otóż kobieta, którą później gazety opisywały jedynie jako „Laurę”, odwiedziła gabinet dr Johna Blacka w celu rutynowego badania ginekologicznego.

Gdy kobieta znajdowała się już na fotelu, w pewnym momencie lekarz chwycił za buteleczkę z napisem „ocet” i rozpylił niewielką ilość substancji w narządach intymnych pacjentki. Ta natychmiast odczuła mocne pieczenie, więc doktor spanikował i przemył jej okolice intymne trzema butelkami soli fizjologicznej.

Ponieważ Laura nadal odczuwała palące pieczenie, zgłosiła się na pogotowie. Późniejsze śledztwo wykazało, że dr Black rozpylił jej w pochwie żrący środek czyszczący. Mężczyzna tłumaczył się potem policji, że „lubi łamać wszelkie zasady”.

Ginekolog, który uprawiał seks oralny ze swoimi pacjentkami

W 2013 roku do nowojorskiej komendy policji trafiło kilkanaście zgłoszeń od kobiet, które twierdziły, że zostały wykorzystane seksualnie przez swojego ginekologa, dra Roberta Haddena.

Każda z nich opisywała całe zajście następująco: lekarz wprowadzał je do gabinetu razem ze swoją pielęgniarką. Potem kobieta wychodziła, a one zostawały z ginekologiem sam na sam. Podczas badania Hadden pochylał się między nogami pacjentki i lizał językiem jej narządy intymne.

Policja sporządziła w tej sprawie raport, a ginekolog-erotoman stracił prawo do wykonywania zawodu.

ginekolodzy

Fot. iStock

Ginekolog, który zgwałcił swoją pacjentkę

Bruce Sylvester Smith, ginekolog z Chicago, został skazany na 18 lat pozbawienia wolności za zgwałcenie swojej pacjentki na fotelu ginekologicznym. Lekarz podobno najpierw wykonał rutynowe badanie, a następnie ściągnął spodnie i dokonał penetracji. Podczas gwałtu mówił jej, że jest bardzo atrakcyjna i że on zaspokoi ją lepiej niż jej własny mąż…

Ginekolog, który pod wpływem narkotyków robił zdjęcia swoim pacjentkom

Dr John Yacoub, ginekolog z Baltimore, stracił prawo do wykonywania zawodu po tym, gdy wyszły na jaw jego dwa zamiłowania: leczenia pacjentek pod wpływem kokainy oraz robienie zdjęć żeńskim narządom płciowym podczas badania.

ginekolodzy

Fot. iStock

Ginekolog, który nafaszerował pacjentkę lekami, a następnie ją zgwałcił

Całe wydarzenie miało miejsce w 1996 roku. Wtedy do gabinetu doktora Johna Marshalla zgłosiła się pacjentka, która narzekała na bóle podbrzusza. Lekarz obiecał jej pomóc, po czym nafaszerował ją lekami, które sprawiły, że kobieta była przytomna, ale nie mogła się ruszać. Następnie ją zgwałcił.

Co ciekawe, licencję stracił dopiero w 2011 roku, kiedy jedna z pielęgniarek zgłosiła policji, że ją molestował. Przy okazji tej sprawy wyszedł również na jaw gwałt sprzed lat.

Fałszywy ginekolog „leczył” pacjentkę przez Skype`a

16-letnia Włoszka nie była pewna, czy rozwija się prawidłowo, dlatego na jednym z medycznych for internetowych postanowiła zadać kilka pytań. Odezwał się do niej mężczyzna, który twierdził, że jest ginekologiem i może zbadać ją… przez Skype. Poprosił, żeby się rozebrała i pokazała mu swoje narządy intymne.

Kiedy dziewczyna zorientowała się, że to zwykły zboczeniec, zadzwoniła na policję. Funkcjonariusze namierzyli oszusta i ten został aresztowany.

Zobacz także: Co ginekolodzy myślą o swoich pacjentkach? (Wyznania bez cenzury)

Polecane wideo

Komentarze (8)

Ocena: 5 / 5
gość (Ocena: 5) 03.11.2017 00:19
Ja miałam nieprzyjemność trafić na kobietę, która nie powinna być lekarzem. Byłam miesiąc przed 18 urodzinami więc moja endokrynolog wysłała mnie do ginekologa na oddziale dziecięcym. Przy pierwszej wizycie nawrzeszczała na mnie, że ja z takimi nieregularnymi miesiączka i zaraz w ciążę zajde bo ona mi nie wierzy w to, że potrafię się zabezpieczyć z chłopakiem i zaraz wszytko mojej matce powie. Nie miałam już ochoty tam wracać ale musiałam jeszcze zrobić usg. Podczas badania do gabinetu bez żadnego płukania wszedł facet a lekarka nawet się nie obróciła, żeby zobaczyć kto wszedł. Tak o to ja od pasa w dół goła z wszystkim na widoki a ten patrzy i się uśmiecha i wychodzi. Długi czas miałam uraz do ginekologów.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 02.11.2017 19:51
Dla mnie to aż niewiarygodne, bo pierwszy ginekolog na którego trafiłam, okazał się być świetnym lekarzem. Miły, delikatny, zna się na swoim zawodzie i nie jest żadnym zboczeńcem, ogólnie lekarz z powołania. Krępowałam się może tylko na pierwszej wizycie, później już nie miałam z tym żadnych problemów. Większy stres odczuwam przed wizytą w salonie fryzjerskim niż na fotelu ginekologicznym.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 02.11.2017 15:20
Mimo wszystko nadal wolę mężczyzn ginekologów. Nie każdy jest zboczeńcem, którzy są opisani wyżej. Będąc w szpitalu ginekologicznym, lub na rutynowym badaniu gdzie kobieta zastępowała mojego lekarza z powodu urlopu, za każdym razem badanie nie dość, że bolało to dało się odczuć, że jest się tą gorszą i w ogóle po co głowę się zawraca. Oczywiście mężczyzn ginekologów też spotkałam, którzy woleli mieć w dupie pacjentkę i badanie było dość bolesne. Ale jak się znajdzie odpowiedniego lekarza to już ma się do końca a przynajmniej do jego emerytury spokój.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 02.11.2017 13:16
mezczyzna i ginekolog to sie nie godzi z natura, gdyby tylko kobiety mogly sie tym zajmowac bylo by o wiele mniej takich przypadkow
zobacz odpowiedzi (2)
gość (Ocena: 5) 02.11.2017 06:14
Ale beka
zobacz odpowiedzi (1)

Polecane dla Ciebie