Kobiece strefy intymne: Jaki widok odstrasza mężczyzn?

Panowie wyznali, co nie podoba im się u kobiet tam, na dole.
Kobiece strefy intymne: Jaki widok odstrasza mężczyzn?
Fot. Unsplash
06.09.2017

Tak jak każda z nas ma inną twarz, inne dłonie czy inne piersi, tak samo różnimy się budową najintymniejszego obszaru kobiecego ciała, jakim są narządy płciowe. Wiele dziewczyn ma kompleksy z powodu wyglądu tej „strefy”. Rzadko kiedy uważnie ją oglądamy, np. leżąc w wannie.

Wzorem Charlotte z „Seksu w Wielkim Mieście” chwyć małe lustereczko i dokładnie przyjrzyj się temu, co znajduje się między twoimi nogami. Nie ma się czego bać, naprawdę! Następnie zajrzyj do naszego tekstu i przeczytaj, co w wyglądzie kobiecych narządów intymnych nie podoba się mężczyznom. Na część tych rzeczy masz wpływ. Do dzieła!

Historia Gosi: „Mam wyjątkowo grubą błonę dziewiczą. Trzech próbowało ją przebić i nic…”

Owłosione pachwiny

Część dziewczyn ma dość bujne owłosienie łonowe, które rozrasta się nawet na pachwiny. To nic nienaturalnego, jednak ważne, by przed seksem zgolić szczecinkę z tych okolic. Mężczyźni, którzy lubią zarośnięte kobiety, należą bowiem do mniejszości. Większość z nich taki widok by odstraszył.

Krosty i wrastające włosy

Depilacja narządów intymnych nie jest najprzyjemniejszą rzeczą pod słońcem. Włosy odrastają dość szybko, w dodatku czasem pojawiają się krostki i zaczerwienienia. Wszystko to tworzy nieestetyczny obraz i nie zachęca mężczyzn do jakichkolwiek pieszczot.  Warto więc o swoje łono dbać szczególnie – stosować kremy nawilżające i pianki zmiękczające włosy, a także dokładnie myć maszynkę przed jej użyciem.

wygląd narządów intymnych

Fot. Unsplash

Mała łechtaczka

Na wygląd łechtaczki żadna kobieta nie ma wpływu. Jedne z nas mają tę część ciała większą, inne mniejszą. Mimo to mężczyźni bardzo często zwracają na nią uwagę podczas pieszczot oralnych, choć ich upodobania są różne.

-Lubię duże łechtaczki. Kobieta osiąga wtedy orgazm dużo szybciej i dużo bardziej intensywnie – tłumaczy Jakub.

Fartuszek hotentocki

Fartuszek ten to inaczej „motylek”, czyli wystające wargi sromowe mniejsze spomiędzy tych większych. Poza „motylkami”, mężczyźni rozróżniają także drugi rodzaj waginy: tzw. „bułeczki” (gdzie wargi sromowe mniejsze są schowane).

- Jeśli mam być szczery, to nie przepadam za „motylkami”. Obrzydzają mnie. Zdecydowanie wolę bułeczki, gdzie wszystko ładnie jest schowane – mówi Czarek.

wygląd narządów intymnych

Fot. Unsplash

Owłosiony odbyt

Wszystko wskazuje na to, że w wyglądzie okolic intymnych, największą wagę panowie przywiązują do owłosienia. O ile kępka włosów na pochwie zupełnie im nie przeszkadza, o tyle czarna ścieżka na odbycie może ich przyprawić o torsje.

- Raz spotykałem się z dziewczyną, która miała bardzo gęste owłosienie okolic intymnych. Włosy porastały nawet jej odbyt i jak nosiła stringi, to kępki wystawały przez pasek materiału. Ohyda – wspomina Krzysiek.

Polecamy także: Powinnaś to wiedzieć: Czym jest antykoncepcja transdermalna?

wygląd narządów intymnych

Fot. Unsplash

Zapach

Wszyscy przepytani przez nas panowie zgodnie przyznali, że wygląd waginy nie ma dla nich aż takiego znaczenia, jak jej zapach. To głównie ten czynnik determinuje, czy mężczyzna ma ochotę na pieszczoty oralne czy nie.

- Najważniejsza jest higiena! – podsumowuje Rafał.

Komentarze (14)

Ocena: 3.71 / 5
gość (Ocena: 1) 04.10.2017 16:59
pamiętajcie kobiety, przed seksem skalpel i do sklepu po bułeczkę
odpowiedz
gość (Ocena: 1) 30.09.2017 19:33
To, o czym tu piszecie jest chore. Mam gdzieś, co o moim ciele myśli gówniarzeria wychowana na pornosach. Jak im się nie podoba, niech idą do sex shopu i kupią sobie lalki dmuchane, przynajmniej będą odpowiadać ich poziomowi rozwoju psychoseksualnego.
odpowiedz
gość (Ocena: 2) 18.09.2017 21:21
Dobrze, że faceci mają zawsze wszystko wygolone i pachnące.
odpowiedz
Było (Ocena: 3) 06.09.2017 18:42
było............
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 06.09.2017 18:12
Ten portal jest po prostu dla nastolatek. Przestaje tu wchodzic.
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo