Jej brzuch wydaje się idealny, ale czasami... Takiego widoku się nie spodziewasz!

Z powodu choroby dzieje się z nim coś dziwnego.
Jej brzuch wydaje się idealny, ale czasami... Takiego widoku się nie spodziewasz!
źródło: Instagram (instagram.com/thessy.k)
25.07.2017

Thessy Kouzoukas znana jest swoim fanom jako chodzący ideał. Jest młoda, piękna, popularna i odniosła spektakularny sukces. 27-latka jest właścicielką popularnej marki odzieżowej, może się pochwalić perfekcyjnym ciałem i nieziemsko przystojnym chłopakiem. Podróżuje po całym świecie i dla ponad 100 tysięcy obserwatorów na Instagramie jest wzorem do naśladowania.

Jednak to tylko część prawdy. Życie pięknej gwiazdy Internetu, choć wszystko na to wskazuje, wcale nie jest sielanką. Młoda kobieta cierpi na poważną chorobę, która utrudnia jej normalne funkcjonowanie. Wpływa bezpośrednio na jej samopoczucie, jak i wygląd. Do tej pory udawało jej się to ukrywać w tajemnicy, ale kilka dni temu zdecydowała się ujawnić prawdę.

Nie dlatego, że szuka współczucia. W ten sposób chce dodać otuchy milionom kobiet, które cierpią tak, jak ona.

Zobacz również: Niesamowite, jak może zmienić się nasz brzuch w KILKA DNI! Ale raczej nie ma się z czego cieszyć...

 

Thessy Kouzoukas

źródło: Instagram (instagram.com/thessy.k)

„To może być dla niektórych szokujące. Tak wyglada endometrioza. Nigdy nie miałam zamiaru dzielić się tymi zdjęciami, na których jestem naga. Nie mogę jednak uwierzyć, jak wiele wiadomości dostaję od dziewczyn, które cierpią z tego samego powodu i czują się samotne.

Po lewej widzicie mój brzuch po 3 tygodniach od pęknięcia cysty (to wydarzyło się 5 tygodni temu). Po prawej to ja teraz, po kuracji lekiem, który zatrzymał moje hormony i sprawił, że w wieku 27 lat doświadczam menopauzy.

Moja najbliższa podróż do Grecji z tym lekiem daje nadzieję, że będę odpowiednio przygotowana, zarówno fizycznie i psychicznie, do czekającej mnie w sierpniu operacji” - wyznaje.

Zobacz również: Anorektyczka pokazała zdjęcie swojego wielkiego brzucha. Fani gratulują jej ciąży, a ona wcale nie spodziewa się dziecka...

Thessy Kouzoukas

źródło: Instagram (instagram.com/thessy.k)

„Endometrioza to nie żart. Operacja będzie trwała nawet ponad 7 godzin i spędzę tydzień w szpitalu. Proszę, mówcie głośno o tej przypadłości. Jeśli znacie kogoś, kto bardzo źle znosi miesiączkę, powiedzcie jej, aby to sprawdziła.

A moim fankom z endometriozą chcę powiedzieć jedno: nie jesteście same - czytamy na Instagramie Thessy Kouzoukas.

Wpis zdobył ponad 8,5 tysiąca polubień. Komentatorki dziękują 27-latce za szczerość i publiczne poruszenie tak ważnego tematu.

Zobacz również: Tak wygląda nieprawidłowa miesiączka. Zobacz, czy masz się czym martwić!

Georgio Batsinilas

źródło: Instagram (instagram.com/gbatsinilas)

Thessy Kouzoukas i jej chłopak Georgio Batsinilas

Komentarze (3)

Ocena: 3.67 / 5
gość (Ocena: 1) 25.07.2017 15:57
No i co z tego?
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 25.07.2017 15:27
WON Z TYM SPAMEM!!!
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 25.07.2017 10:53
WON Z TYM SPAMEM!!!!
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo