„Wygląda jak owłosione kiwi”, „potwornie śmierdzi”, „leje się z niej” - co myślimy o swojej pochwie?

20 młodych kobiet szczerze o swojej waginie.
„Wygląda jak owłosione kiwi”, „potwornie śmierdzi”, „leje się z niej” - co myślimy o swojej pochwie?
Fot. Thinkstock
19.06.2016

Pochwa, wagina, brzoskwinka, myszka, narząd płciowy - niezależnie od tego, jak ją nazywasz, powinnaś utrzymywać z nią przyjazne stosunki. W końcu jesteście na siebie skazane. Czasami jednak we wzajemnych relacjach pojawia się złość, brak akceptacji czy nawet obrzydzenie. Bardzo wiele z nas nie lubi tej części ciała. Bo wygląda nie tak, sprawia problemy, nie nadaje się do pokazania.

To bez wątpienia jeden z najbardziej intymnych kompleksów. O wiele częściej występujący, niż niektórym się wydaje. Swojej strefy intymnej nie akceptujemy od wczesnego dzieciństwa, a z czasem może być tylko gorzej. Porównujemy się z innymi i dochodzimy do wniosku, że to „coś” między nogami do niczego się nie nadaje. Udowadniają to anonimowe wpisy internautek w aplikacji Whisper.

Młode kobiety szczerze wyznały, co myślą o swojej pochwie. Ty też masz z tym problem?

Zobacz rownież: Jak SMAKUJE POCHWA? Wcale nie jak ryba! (Nosisz w sobie całą gamę smaków i aromatów - oto one!)

 

pochwa

fot. Thinkstock

„Moja wagina nie potrafi się zachować i bardzo ryzykuje. Niemal za każdym razem ściąga prezerwatywę z przyrodzenia mojego chłopaka. Uważam, że powinna przestać to robić”.

„Jedna warga sromowa jest większa od drugiej. To brzydkie i niewygodne. Czuję się bardzo niepewnie w swoim ciele. Cały czas boję się, że to jakaś choroba”.

„Nienawidzę tego, że po kilku dniach od depilacji zaczyna przypominać owłosione kiwi”.

„Wczoraj ogoliłam ją pierwszy raz w życiu i już nie czuję się kobietą. Mam łono małej dziewczynki i wcale mi się to nie podoba”.

 

pochwa

fot. Thinkstock

„Mam 26 lat i wciąż jestem dziewicą, bo boję się rozebrać przed chłopakiem. Cały czas wyobrażam sobie, że on wymiotuje na ten widok. Moje łono nie wygląda normalnie”.

„Moja pochwa tak naprawdę nie ma żadnego zapachu, ale czuję się bardzo niekomfortowo, kiedy ktoś kładzie swoją głowę na moich kolanach. Wydaje mi się, że czuje wtedy jej smród”.

„Jest ciągle mokra i przepocona, a ja nie wiem dlaczego. Dosłownie się z niej leje. Jak mam czuć się pewnie ze świadomością, że moja bielizna aż się klei?”.

„Moja wagina najprawdopodobniej nie żyje. Umarła i nie działa. W czasie seksu nie czuję kompletnie nic”.

pochwa

fot. Thinkstock

„Uważam, że jest za śliska i za dużo się z niej wylewa. Podejrzewam, że właśnie z tego powodu zostawił mnie chłopak. Wcale mu się nie dziwię, bo to obrzydliwe”.

„Często czuję jej przykry zapach. A nawet gorzej - to odór porównywalny z rozkładającymi się zwłokami. Jakby ktoś umarł w moich majtkach i zaczął gnić”.

„Zupełnie jej nie potrzebuję. Wolałabym jej nawet nie mieć. Nie zamierzam nigdy uprawiać seksu, bo uważam to za zło”.

Nienawidzę jej za to, że co miesiąc krwawi”.

Zobacz również: 6 zaskakujących rzeczy, które mają wpływ na smak twojej pochwy

pochwa

fot. Thinkstock

„Wydaje mi się, że moja pochwa jest zepsuta. Mijają całe wieki, zanim uda mi się osiągnąć orgazm. A i tak nie zawsze się to zdarza.

„Jestem z chłopakiem od 3 lat i jeszcze nie uprawialiśmy seksu. Wszystko przez to, że według mnie, moja pochwa nie jest wystarczająco ładna”.

„Nienawidzę tego, co mam między nogami. Te ogromne wargi sromowe są obrzydliwe i cały czas czuję się zawstydzona. Na samą myśl, że ktoś mógłby je zobaczyć, robi mi się niedobrze”.

„Często się masturbuję i wtedy ją lubię. Po wszystkim mam wyrzuty sumienia i chciałabym ją raz na zawsze zaszyć”.

pochwa

fot. Thinkstock

„Oglądam swoją pochwę w lusterku każdego dnia. Sprawdzam, czy nadal wygląda tak samo beznadziejnie. Wciąż wierzę w cud”.

„Nie lubię jej, bo ciągle zarasta włosami i muszę ją golić. Za każdym razem drży mi ręka i boję się, że zrobię sobie krzywdę. Często się zacinam”.

„Uważam, że moja wagina wygląda dziwacznie, a nawet brzydko. Myślę, że winę za to ponosi pornografia, która promuje tylko idealne pochwy. Po czymś takim każda normalna kobieta czuje się źle”.

„Denerwuję się przed pierwszym razem z nowym chłopakiem, bo moja pochwa nie jest wystarczająco wąska”.

Zobacz również: REPORTAŻ: Jak nazywasz swoją... pochwę? (Te odpowiedzi mogą Cię zszokować!)

Polecane wideo

Komentarze (14)

Ocena: 5 / 5
anonim (Ocena: 5) 18.07.2016 01:18
te wpisy to jakas patologia..... do ciala trzeba miec szacunek i je akceptowac. kto to pisal? gimnazjalistka ktora nie miala lekcji o wychowaniu seksualnym? jak cos sie leje i smierdzi to sie idzie do lekarza.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 13.07.2016 11:04
A jeśli bym Ci powiedział że niektórych facetów p[podniecają duże/wystające wargi sromowe?
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 08.07.2016 21:00
Trzeba dbac o higienę ,to nic nie będzie smierdziec ,dotyczy to także mężczyzn .
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 20.06.2016 23:09
„Moja wagina najprawdopodobniej nie żyje. Umarła i nie działa. W czasie seksu nie czuję kompletnie nic”.
zobacz odpowiedzi (1)
Anonimka (Ocena: 5) 19.06.2016 22:43
Skoro jednej z wypowiadających się dziewczyn wali kroczę to radzę wybrać się do ginekologa. Pochwa od tak sobie nie śmierdzi.
odpowiedz

Polecane dla Ciebie