Vlogerki szczerze wyznają: „Seks w czasie miesiączki? Lubimy to!” (Mocne VIDEO)

Jedna z nich wspomina upojną noc z partnerem, kiedy oboje wysmarowali się jej krwią.
Vlogerki szczerze wyznają: „Seks w czasie miesiączki? Lubimy to!” (Mocne VIDEO)
fot. zrzut ekranu YouTube / Voca Ilnicka
10.12.2015

Większość kobiet „w tych dniach” zupełnie rezygnuje z bliskości z partnerem. Zazwyczaj nie czujemy się na siłach albo jest to dla nas zbyt krępujące. Seks w czasie miesiączki kojarzony jest z czymś bolesnym, mało higienicznym czy wręcz obrzydliwym. Zwolennicy i przeciwnicy stosunku w czasie menstruacji przerzucają się argumentami – seks znieczula i sprawia, że czujemy się lepiej, ale zwiększa równocześnie ryzyko infekcji.

Voca Ilnicka i Karo Akabal nie mają tego typu wątpliwości. Vlogerki nagrały film na ten temat, w którym bez ogródek przyznają – seks w czasie miesiączki? Lubimy to! Redaktorka portalu na temat kobiecej seksualności i nauczycielka szkoły seksu wychodzą z założenia, że nic co ludzkie nie powinno być nam obce, a byle krwawienie nie może być przyczyną rezygnacji z przyjemności.

- Lubię seks. I miesiączkę! - wyznaje jedna z nich. Ale to dopiero początek.

 

seks w czasie miesiączki

fot. zrzut ekranu YouTube / Voca Ilnicka

Mój pierwszy w życiu, taki seks, a może nie pierwszy, ale jeden z bardzo ważnych, został połączony z tym, że wymalowaliśmy się z moim partnerem moją krwią. I poczułam się w tym seksie, jakbyśmy robili coś niesamowicie pradawnego i wyjątkowego – wyznaje vlogerka. - Tak, to jest mocne – komentuje jej koleżanka.

Autorki filmu dyskutują o zakrwawionym prześcieradle i zmniejszeniu lub nasileniu się krwawienia w czasie stosunku. A wszystko kończy się wnioskiem, że „wtedy seks jest bardziej napalony”. - Wow, polecamy! - zachęcają.

Naprawdę chcesz to usłyszeć?

seks w czasie miesiączki

fot. zrzut ekranu YouTube / Voca Ilnicka

Nagranie opublikowano ponad miesiąc temu, ale dopiero w ostatnich dniach zyskuje na popularności. Przeważają negatywne oceny. Czy słusznie? Zobacz film!

Komentarze (10)

Ocena: 4.6 / 5
Anonim (Ocena: 5) 29.01.2016 10:42
Taak, róbmy z seksu i miesiączki temat tabu. Przecież to takie nieludzkie...
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 12.12.2015 15:48
Głupoty gadasz, mój mnie sam zawsze namawia bo mówi, że mu to w ogóle nie przeszkadza i że jeżeli mi to nie przeszkadza i mam ochotę to, że on chętny. U nas to już normalne.
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 11.12.2015 02:27
czy to po prawej jest matka siostr Bogusz ?
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 10.12.2015 19:33
Probowalam pare razy jest ok ,tylko ta krew mi nie odpowiada .Faktycznie przezycia seksualne sa inne .
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 10.12.2015 14:26
zależy od człowieka, ja osobiście w czasie okresu mam największą chcicę - taki mój urok, co zrobić :p może wysmarowywanie się krwią nie jest szczytem moich marzeń, ale na pewno nie mam nic przeciwko stosunkom w trakcie miesiączki. każdy jest inny.
zobacz odpowiedzi (1)

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo