Zdrowy Dzień Kobiet w Cinema City

Wszystkie panie, które w weekend 7 - 8 marca odwiedzą kina Cinema City, będą mogły wziąć udział w wielkiej ogólnopolskiej akcji profilaktycznej, zadbać o zdrowie, korzystając z badań mammograficznych, zasięgnąć porad "Amazonek", ale również skorzystać z porad kosmetologa lub obejrzeć np. pokazy sztuki wizażu.
Zdrowy Dzień Kobiet w Cinema City
03.03.2009

Wszystkie panie, które w weekend 7 - 8 marca odwiedzą kina Cinema City, będą mogły wziąć udział w wielkiej ogólnopolskiej akcji profilaktycznej prowadzonej wspólnie z najprężniej działającym w Polsce Stowarzyszeniem Amazonek, Centrum Onkologii oraz towarzystwem ubezpieczeniowym ERGO HESTIA. Panie będą mogły zadbać o zdrowie, korzystając z badań mammograficznych, zasięgnąć porad "Amazonek", ale również skorzystać z porad kosmetologa lub obejrzeć np. pokazy sztuki wizażu.

Kobiety w każdym wieku będą mogły skorzystać z bezpłatnych badań profilaktycznych w specjalnie przygotowanych do tego cytomammobusach, które 7 i 8 marca będą ustawione przed centrami handlowymi, gdzie znajdują się kina Cinema City: Warszawa - Arkadia, Kraków - Plaza, Zielona Góra, Łódź - Manufaktura oraz na parkingach kin: Gdańsk - Krewetka, Katowice - Punkt 44. Cytomammobusy, dzięki uprzejmości Centrum Onkologii, będą dostępne w godzinach 12.00 - 18.00.

"Jako kobiety staramy się pogodzić coraz więcej ról życiowych, niestety często zapominając o własnym zdrowiu. Dziś panie same sięgają po wszystko, co je w życiu uszczęśliwia, potrzebują do tego tylko dużo zdrowia. Dlatego pomysł na tę akcję wspólnie z jednym z najbardziej kobiecych stowarzyszeń w Polsce – „Amazonkami”" – mówi Iwona Kuźnik, dyrektor marketingu Cinema City Polska.

Patronujące akcji "Amazonki" będą udzielały porad, rozmawiały z paniami, dzieliły się swoim doświadczeniem podczas spotkań w kinach Cinema City Arkadia, Bemowo, Bydgoszcz, Częstochowa, Lublin, Kraków - Plaza, Sosnowiec, Ruda Śląska, Gdańsk - Krewetka, Toruń i Zielona Góra.

Polecane wideo

Komentarze (39)
Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 24.03.2009 15:16
akcja jest generalnie super, ale ja jednak mówię zdecydowane NIE wprowadzaniu kobiety w błąd. nie każda z pań może skorzystać z bezpłatnych badań profilaktycznych. Mammografia przysługuje kobiecie w wieku 50-70 lat, która w ciągu 24miesięcy kalendarzowych nie miała wykonywanego takiego badania, natomiast cytologie może wykonać kazda kobieta po 25 roku życia raz na 3 lat.Skąd o tym wiem? ponieważ pracuję w jednym ze szpitali onkologicznych, gdzie wykonuję badania mammograficzne. Dlatego prosbą moja i moich kolegów jest to , aby informując społeczeństwo o takich akcjach profilaktycznych podawano wszystkie szczegóły odnośnie warunków, które trzeba sprawdzić, aby móc z tego skorzystać. bo niestety NFZ nie chce później rozliczać takich badań, a spróbujcie wytłumaczyć kobiecie, dlaczego ona nie może mieć wykonanego badania skoro w telewizji mówili że każdy może.... życze powodzenia w takiej sytuacji
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 08.03.2009 21:49
żałuję strasznie bo się nie załapałam, a słyszałam od koleżanki, że było na prawdę warto i że jakieś prezenciki rozdawali...
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 08.03.2009 20:17
Ja tam byłam dzisiaj. Sporo kobiet było. Bardzo dobry pomysł z tymi badaniami.
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 08.03.2009 16:15
[quote="Gosc"]Pewnie jutro będą większe kolejki jak dzisiaj, ale dużo kobiet pracuje w sobotę, mogli by zorganizować cały tydzień takich badań[/quote] A w tygodniu nie pracują? :)
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 07.03.2009 23:11
Pewnie jutro będą większe kolejki jak dzisiaj, ale dużo kobiet pracuje w sobotę, mogli by zorganizować cały tydzień takich badań
odpowiedz

Polecane dla Ciebie