Jak poprawić smak... pochwy?

Twój partner Ci za to podziękuje. Wagina może być słodka i pachnąca.
Jak poprawić smak... pochwy?
11.08.2015

To jedna z ostatnich rzeczy, nad którymi zastanawiasz się przed bliskim spotkaniem z mężczyzną. Większości z nas samo sformułowanie „smak pochwy” wydaje się absurdalne. To nie jest ciastko, które powinno smakować, ale żywa część naszego organizmu. Na to nie mamy w końcu żadnego wpływu. Czyżby? Po pierwsze – bliski kontakt z naszą strefą intymną prędzej czy później doprowadzi do tego, że partner jej „spróbuje”. Po drugie – możemy wpływać na jej smak.

Naturalny aromat i smak kobiecej pochwy jest raczej kwaśny. Ma to związek z pH naszej skóry. Im głębiej, tym jest bardziej intensywny. Zazwyczaj określa się go mianem cierpkiego, a także metalicznego. W organizmie każdej z nas występują także unikalne bakterie, więc w efekcie każda smakuje nieco inaczej.

Jeśli zależy Ci na tym, aby degustator był usatysfakcjonowany, powinnaś wziąć sobie do serca kilka zasad...

smak pochwy

NIE PAL PAPIEROSÓW

Uzależniona od nikotyny kobieta wydziela nieprzyjemny zapach nie tylko poprzez nasiąkniętą dymem skórę czy włosy. Musisz pamiętać o tym, że chemikalia, którymi inhalujesz swoje płuca, trafiają później do krwiobiegu. Pochwa jest jednym z najbardziej ukrwionych narządów, więc w efekcie może smakować jak... popielniczka. To kolejny argument za tym, aby raz na zawsze zerwać z tym paskudnym nałogiem.

smak pochwy

NIE PIJ ALKOHOLU

Kieliszek szampana od czasu do czasu jeszcze nikomu nie zaszkodził, ale jeśli wiesz, że noc nie zakończy się na degustowaniu trunków, powinnaś zrezygnować z przyjmowania procentów. Badania jednoznacznie wykazały, żeim wyższe stężenie alkoholu we krwi kobiety, tym mocniejszy aromat wydobywający się z jej waginy. Jeszcze bardziej kwaśny i metaliczny, niż zazwyczaj. Zmienia się także jej smak. Niestety, wcale nie na lepsze.

smak pochwy

UNIKAJ TYCH POKARMÓW

Klucz do sukcesu to zdrowy poziom pH skóry. Niestety, bardzo łatwo nim zachwiać poprzez to, co jemy. Naukowcy jednoznacznie wskazują, że negatywnie na smak i aromat naszej pochwy wpływają m.in.: mocne przyprawy, czosnek, cebula, czerwone mięso, nabiał, szparagi, a nawet brokuły. Przed upojną nocą zdecydowanie powinnaś z nich zrezygnować. Wszystko przez występujące w nich alkaloidy, które zaburzają równowagę zasadowo-kwasową.

smak pochwy

TO POWINNAŚ JEŚĆ

Poprawa smaku pochwy to nie tylko wyrzeczenia. Okazuje się, że istnieje sporo produktów, które są wręcz zalecane, aby poprawić jej aromat. Najważniejszy z nich (wnioski potwierdzone są doświadczeniami wielu osób) to ananas. Dzięki niemu wagina staje się słodka i pachnąca. Warto także napić się zielonej herbaty i dodatkowo sięgnąć po kiwi, jagody, mango, ogórka i pietruszkę. Brzmi bardzo smacznie i co najważniejsze – naprawdę działa.

smak pochwy

PAMIĘTAJ O PROBIOTYKACH

Tak jak wspominaliśmy, klucz do sukcesu to zachowanie równowagi pH. Negatywny wpływ wykazują nie tylko papierosy, alkohol i niektóre pokarmy, ale także codzienna higiena. Zadbaj o to, aby myć się wyłącznie specjalnym płynem do higieny intymnej, który nie podrażni i nie wysuszy strefy intymnej. Lekarze zachęcają także do przyjmowania probiotyków, czyli wyselekcjonowanych kultur bakterii i drożdży, które zadbają o prawidłową florę fizjologiczną. Nie tylko w postaci kapsułek z apteki, ale również jogurtu.

Komentarze (16)
Ocena: 4.69 / 5
Feat poro (Ocena: 5) 31.01.2020 02:38
Jaki ma smak jak liże języczkiem mężczyzna kobity wargi wchodzi w pochwie wodnisty słomkowate i zależy jak wymywa i co za płyn do kompieli używa doradzam kobietom się wykonać przed lizaniem i dokładnie wymyć a potem spłukać wodą
zobacz odpowiedzi (1)
Gosc (Ocena: 1) 22.06.2017 19:46
A co rezi ci powiedział że masz kwaśna cipke
odpowiedz
piotr (Ocena: 5) 13.08.2016 06:38
Naturalny aromat i smak kobiecej pochwy jest raczej kwaśny. Ma to związek z pH skóry. Im głębiej, tym jest bardziej intensywny. Zazwyczaj określa się go mianem cierpkiego, a także metalicznego. Mirakulina pozwalają na zmianę odczuwalnego smaku z kwaśnego na słodki. Ten piorunujący efekt występuje zaraz po spożyciu i trwa do dwóch godzin od spożycia. Właściwości mirakuliny pozwalają na pozbycie się barier w intymnych zbliżeniach i przeżywanie nieodkrytych wcześniej obszarów i smaków swojej seksualności. Te chwile zostaną w pamięci na długo i są… bezcenne.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 19.07.2016 21:42
witam. po nprostu nalezycie i czesto, czesciej niz rano i wieczorem, podmywac sie. a dla poprawy spermy meskie jak wyzej i jesc cytrusy zaniast palenia papierosow. smakosz
odpowiedz
Prawilny Bizon (Ocena: 4) 13.08.2015 22:53
Ja cipkę mojej dziewczyny smaruje nutellą albo mizerią ( ale tylko w niedzielę. Możecie się śmiać ale to nasza mała tajemnica.
odpowiedz

Polecane dla Ciebie