Uwaga na toksyczne pigułki odchudzające!

Uważaj, czym się odchudzasz. Internet i gazety pełne są ogłoszeń o cudownych preparatach. A tak naprawdę nie ma szans na utratę 10 kilogramów w tydzień, bez wylądowania na OIOM-ie.
Uwaga na toksyczne pigułki odchudzające!
30.05.2008

Producenci preparatów odchudzających obiecują wspaniałe rezultaty i zapewniają o ich wręcz cudownym działaniu. W rzeczywistości nie jest tak kolorowo. Ich zażywanie może powodować poważne zaburzenia – przeczytajcie, jakie.

To, że coś jest sprzedawane bez recepty, nie znaczy, że jest bezpieczne. Niestety jest w nas ta złudna nadzieja i wiara w szczere chęci producentów, którymi tak naprawdę kieruje pragnienie zysku, a nie troska o nasz wspaniały wygląd i zdrowie.

Pigułki odchudzające należą do grupy niebezpiecznych produktów na sklepowych półkach. Zawierają sodę oraz kofeinę, więc mogą prowadzić do przewlekłej bezsenności, a nawet drgawek. Do listy dolegliwości dochodzi ból żołądka i głowy. Przy dłuższym stosowaniu "wysiadają" nerki i pojawiają się zawroty głowy. Nie chcemy was straszyć, a jedynie przestrzec.

Może same macie jakieś przykre doświadczenia związane z zażywaniem pigułek odchudzających? A może wręcz przeciwnie? Napiszcie nam o tym.

Polecane wideo

Komentarze (60)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 19.03.2013 07:46
słuchajcie... moim zdaniem zażywanie pigułek nic nie da. próbowałam i wcale mi to nie pomogło. uważam, że najlepszym sposobem jest zmiana stylu odżywiania się i sport. jem troszeczkę mniej, produkty mniej przetworzone, chodzę regularnie na siłownię i schudłam dzięki temu 5 kilo w 2 miesiące. może to i nie dużo, ale zawsze coś. skoro mi się udało a uwielbiam jeść, to Wam też się uda! trzeba tylko troszkę chcieć! ;)
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 09.07.2012 01:25
KISNZC bxvtnqhxdlnh
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 07.07.2012 16:58
JrZ2HN efcqnamejhzz
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 07.07.2012 08:29
by software u shuold mean games i hope and the hardware plays a big part and most games are made on consoles then to pc but anyways get a pc pc>all
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 25.05.2012 23:25
Huba Buba śmierć za jutra - Jeżeli to przeczytałeś twoja matka jutro zginie chyba że wkleisz to do 5 innych - ja wpisuję bo się boję.
odpowiedz

Polecane dla Ciebie