Nowe podpaski Always Sensitive & Always Platinum (z technologią kontroli zapachu!)

Wszystko w trosce o komfort!
Nowe podpaski Always Sensitive & Always Platinum (z technologią kontroli zapachu!)
02.12.2014

Współczesne kobiety spełniają się nie tylko prywatnie i zawodowo, ale dbają także o swoje samopoczucie oraz komfort. Nowa linia Always Platinum to odpowiedź na potrzeby nowoczesnych, wymagających kobiet. Nowatorska technologia, zastosowana w podpaskach Always Platinum, pomaga zredukować intymny zapach do zera. Delikatna, jedwabista powłoczka, w połączeniu z dotychczasową technologią Dry™, zapewnia doskonałą ochronę i komfort każdego dnia.

Nowa linia podpasek Always Platinum odpowiada na różne oczekiwania kobiet i pomaga zadbać o komfort na wielu poziomach. Najnowsze produkty pozwalają zaspokoić potrzebę ochrony i suchości dzięki technologii Dry™, która umożliwia szybkie odprowadzenie płynu od skóry, wchłaniając go do głębszych warstw podpaski. Specjalnie zaprojektowane skrzydełka dają poczucie swobody, zapewniając ochronę także podczas ruchu. Podpaski Always Platinum zapewniają także wyższy poziom komfortu dzięki zastosowaniu innowacyjnej technologii ONM (Materiał Neutralizujący Zapach), która pozwala niwelować nieprzyjemny zapach. W odróżnieniu od niektórych technik maskowania zapachu, technologia ONM pomaga przekształcić cząsteczki zapachowe w bezwonne. Dzięki temu woń jest niwelowana, a nie tylko maskowana. Nowe podpaski Always Platinum to także unikalna, jedwabista powłoczka, która pozwala poczuć delikatny dotyk jedwabiu na skórze.

W skład linii Always Platinum wchodzą także wkładki higieniczne, które dzięki niezwykle gładkiej powłoczce pozwalają czuć się komfortowo i świeżo każdego dnia.

Cała seria Always Platinum ma niezwykle kobiecy design – kształt produktu, graficzne wytłoczenia, kolorystyka i wzornictwo opakowań – wszystko, w trosce o dobre samopoczucie kobiet. Kobiety powinny zawsze czuć się swobodnie i pewnie. Nowa linia Always Platinum została przygotowana w odpowiedzi na ich potrzeby, pomagając zapewnić wyjątkowy komfort każdego dnia.

Rekomendowana cena detaliczna:

Podpaski:

Always Platinum Ultra Normal Plus (16 szt.) 8,99 PLN

Always Platinum Ultra Normal Plus (32 szt.) 16,99 PLN

Always Platinum Ultra Super Plus (12 szt.) 8,99 PLN

Always Platinum Ultra Super Plus (24 szt.) 16,99 PLN

Always Platinum Ultra Night (12 szt.) 8,99 PLN

Always Platinum Ultra Night (24 szt.) 16,99 PLN

Wkładki higieniczne:

Always Platinum Normal (20 szt.) 4,49 PLN

Always Platinum Normal (50 szt.) 8,99 PLN

podpaski always

Always Sensitive

Delikatność, poczucie bezpieczeństwa i komfort – takie wartości doceniają kobiety, szczególnie podczas „trudnych dni”. Z myślą o ich potrzebach marka Always przedstawia odnowioną gamę produktów Always Sensitive. Dzięki miękkiej jak bawełna powłoczce zapewniają one delikatność i komfort, a system chłonności gwarantuje uczucie suchości oraz do 100% ochrony przed przeciekaniem.

Always Sensitive wykonane zostały z włókien miękkich jak bawełna, zapewniają jednocześnie delikatny dotyk i doskonałą ochronę. Poczucie miękkości jest osiągnięte dzięki zastosowaniu unikalnej, gładkiej powłoczki i delikatnym obrzeżom podpaski. System chłonności zaś zapewnia uczucie suchości, stałej ochrony i wygody.

•    Miękka powłoczka zapewnia komfort nie tylko dzięki gładkiej powierzchni, ale także dzięki miękkiej strukturze boków podpaski, która poszerza tradycyjną strefę miękkości. Splot włókien, z których wykonana jest powłoczka jest luźniejszy, by zwiększyć uczucie miękkości.

•    Strefa chłonności ma większe otwory, aby wychwycić i przekazać dalej wilgoć do wnętrza podpaski, tak by górna warstwa, najbliżej skóry, pozostała sucha. Super chłonne cząsteczki substancji absorbującej zmieniają płyn w żel, zatrzymując go we wnętrzu podpaski i zapewniając w ten sposób pełną ochronę nawet podczas ruchu czy aktywności fizycznej. 

Rekomendowana cena detaliczna:

Always Sensitive Ultra Normal Plus (10 szt.) 3,99 PLN

Always Sensitive Ultra Normal Plus (20 szt.) 7,99 PLN

Always Sensitive Ultra Super Plus (16 szt.) 7,99 PLN

Always Sensitive Ultra Night (7 szt.) 3,99 PLN

Always Sensitive Ultra Night (14 szt.) 7,99 PLN

Komentarze (3)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 10.12.2014 20:19
Nie lubię podpasek,czuję się w nich jak w pieluszce, mimo, że miesiączkuję już prawie 15 lat. Ale muszę...jeśli mogę, to w te dni nie wychodzę z domu
odpowiedz
Goodforyou blog (Ocena: 5) 02.12.2014 20:27
Niestety mnie te nowe wersje uczulają. Przerzuciłam się na gentle day, które ostatnio recenzowałam.
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 02.12.2014 18:51
wedding-planner.pl - zorganizuj ślub krok po krok
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo