TOP 5: Najmodniejsze FRYZURY INTYMNE. Bez tabu!

Jakie trendy obowiązują obecnie w intymnym fryzjerstwie?
TOP 5: Najmodniejsze FRYZURY INTYMNE. Bez tabu!
26.02.2013

Fryzury intymne to temat, który od wielu lat budzi spore kontrowersje i prowokuje do dyskusji. Jedne kobiety preferują bowiem naturalny wygląd, inne stawiają na fantazyjne golenie. A jakie trendy obowiązują obecnie w tym drugim przypadku?

Dziennik.pl postanowił sprawdzić, które wzory wybierają najczęściej klientki salonów piękności. Oto lista!

Fryzury intymne

Depilacja hollywoodzka

Polega na całkowitym pozbyciu się włosów intymnych. I choć na depilację „do zera” decyduje się coraz więcej pań, nie wszyscy faceci są tym zachwyceni.

- Ohyda! Takie coś jest dobre dla pedofilów, a ja wolę kobiety a nie dzieci! – pisze ostro Matt_86. Nie zgadza się z nim forumowicz Tony: - Wolę kobiety gładko wydepilowane, ponieważ są dla mnie bardziej atrakcyjne, wyglądają estetyczniej, a poza tym… w czasie lizania muszelki mają lepsze doznania!

Fryzury intymne

Pasek poziomy

Zdaniem specjalistów, na ten typ depilacji decydują się panie, które nie lubią nudy w sypialni, są odważne i cenią sobie ekstrawagancję.

Trójkąt

Włoski intymne, które tworzą kształt trójkąta (szeroka podstawa na górze, wierzchołek na dole) od lat nie wychodzą z mody. Ten sposób depilacji jest wygodny dla kobiet, ale nie wszyscy mężczyźni są jego zwolennikami.

Fryzury intymne

Wzór europejski

Brzmi tajemniczo, ale w ten sposób depiluje sobie krocze wiele pań. Chodzi po prostu o pozostawienie niewielkiej kępki owłosienia na środku łona i wygolenie wszystkich pozostałych włosków dookoła niej.

A Wy na jaką fryzurę intymną decydujecie się najczęściej, Papilotki?

Fryzury intymne

Depilacja brazylijska

Częściowe wygolenie krocza i pozostawienie na wzgórku łonowym wąskiego paseczka włosów to od lat najczęściej wybierany przez kobiety sposób depilacji intymnej. Taki wzór nie tylko świetnie chowa się pod skąpym bikini, ale przede wszystkim… zachwyca mężczyzn.

- Cieniutki pasek na środku szparki jest super! Kojarzy mi się z dróżką do samego nieba – twierdzi jeden z internautów o nicku Rafał299.

Komentarze (79)

Ocena: 5 / 5
sofisti (Ocena: 5) 18.03.2013 15:54
czym smarować okolice intymne po depilacji, zeby nie pieklo i nie bylo czerwonych kropek? pomocy!
zobacz odpowiedzi (2)
Anonim (Ocena: 5) 09.03.2013 23:37
Skopiowane z Cosmo.
odpowiedz
Ola (Ocena: 5) 01.03.2013 21:10
hollywoodzka :)
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 28.02.2013 20:09
A ja nie mam jednej określonej fryzurki :) razem z Lubym co raz to wpadamy na nowe pomysły, zależnie od zachcianek, najczęściej jednak jest to depilacja brazylijska lub hollywoodzka ;) raz jednak w ramach niespodzianki wydepilowałam się w SERDUSZKO- przez kilka tygodni On nie mógł myśleć o niczym innym, szalał na jego punkcie ! polecam ! :)
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 28.02.2013 17:10
łyyyysoooo! ;)
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo