Są ciągle podniecone i przeżywają 200 orgazmów dziennie!

Syndrom Permanentnego Podniecenia Seksualnego to bardzo ciężka i niezmiernie wyniszczająca organizm choroba.
Są ciągle podniecone i przeżywają 200 orgazmów dziennie!
15.05.2011

Chociaż niektórzy ludzie marzą o wielokrotnych orgazmach, to jednak w rzeczywistości może to być bardzo poważny i wstydliwy problem. Życie kobiet, które cierpią na dosyć rzadki Syndrom Permanentnego Podniecenia Seksualnego bywa bardzo uciążliwe.

Osoby cierpiące na tą chorobę czują w ciągu dnia stałe podniecenie i miewają nawet 200 niekontrolowanych orgazmów dziennie! Pacjenci cierpiący na tę rzadką chorobę zazwyczaj starają się sobie ulżyć masturbując się lub też uprawiając seks ze swoim partnerem. Niestety, takie działania nie przynoszą jednak pożądanych rezultatów. Stłumione na chwilę uczucie silnego podniecenia, bardzo szybko wraca.

Co najgorsze jednak, zazwyczaj pobudzeniu seksualnemu nie towarzyszy chęć współżycia seksualnego. Często nie ma ono nawet zabarwienia erotycznego. Wręcz przeciwnie, ciągłe podniecenie staje się bardzo dokuczliwe. Atak choroby zdarza się bowiem często w zupełnie nieoczekiwanych momentach – w kościele, w pracy, w autobusie czy też podczas zakupów.

Syndrom Permanentnego Podniecenia Seksualnego najczęściej dotyczy kobiet w okresie menopauzy. Na świecie zdarzały się jednak przypadki młodszych i starszych pacjentek (nawet 70- i 80-latek). Życie z tą chorobą bywa wielką udręką. Ludzie wstydząc się swoich reakcji, często przesiadują całymi dniami w domu. Rezygnując z jakichkolwiek kontaktów ze społeczeństwem, stają się coraz bardziej nieszczęśliwi. Chorzy zrywają kontakt z rodziną, bywa że rozpadają się ich wieloletnie związki.

Pacjentom nie mogą pomóc również lekarze. Do pory nie wynaleziono bowiem skutecznego lekarstwa na to rzadkie schodzenie. Antydepresanty podawane chorym przynoszą jedynie chwilową ulgę. Pacjentom pozostaje więc jedynie szczera rozmowa z najbliższymi i akceptacja swojej niecodziennej przypadłości.

Alicja Piechowicz

Zobacz także:

Porada ginekologiczna: Co jeść w trakcie okresu? MENU DOBRE DLA CYKLU

Produkty bogate w żelazo, magnez, wapń i potas skutecznie złagodzą przykre dolegliwości miesiączkowe.

Vulvodynia – chroniczne bóle pochwy i sromu

Silny, palący ból okolic intymnych, podrażnienie i suchość sromu to typowe objawy, które mogą świadczyć o tym tajemniczym schorzeniu.

Polecane wideo

Komentarze (32)
Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 16.05.2011 17:15
Ha! To dlatego ja nie dostaje, one wyczerpały limit dla tysięcy kobiet =O
zobacz odpowiedzi (1)
Anonim (Ocena: 5) 16.05.2011 14:49
ZAjebiscie :D
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 16.05.2011 13:07
mam 19 lat i nie calowalam sie nawet z chlopakiem
zobacz odpowiedzi (1)
Anonim (Ocena: 5) 16.05.2011 12:25
Ja nawet podczas seksu nie mam orgazmów...
zobacz odpowiedzi (5)
Anonim (Ocena: 5) 15.05.2011 21:11
to co tutaj napiszę jest prawdą.więc tez mam tęn przypadek tyle, że chyba w łagodnym stanie. jestem młoda dziewczyną a orgazmy zaczęły mnie ,, łapć'' jak byłam już małą dziewczynką. rodzice nie wiedzieli co się ze mną dzieje, zresztą do dzis nie wiedza, wykrecałam się w różne pozy żeby tylko znieść ,, to coś" Teraz gdy mam dużo zajęć napad orgazmu zdarza mi się rzadziej. tak 2 dni na tydzień, ale gdy mnie już złapie to po prostu nie mogę przestać tylko sen to ukoi. mam nadzieję, że z wiekiem mi przejdzie.
zobacz odpowiedzi (1)

Polecane dla Ciebie