KONTROWERSYJNE REKLAMY TAMPONÓW

Zobacz, jak niektóre firmy przekonują kobietę, że tampon to naprawdę skuteczna sprawa!
KONTROWERSYJNE REKLAMY TAMPONÓW
14.04.2011

Przez lata do reklam tamponów i podpasek podchodzono z bardzo wielką ostrożnością. Ze względu na pewne tabu kulturowe, wypełnione były one po brzegi różnymi eufemizmami. Ostatnio postanowiono jednak przełamać tę komercyjną hipokryzję. Reklamy środków do higieny intymnej stają się coraz bardziej pomysłowe.

Powszechne jest już to, że media wmawiają nam, że te kilka dni w miesiącu to największa kobieca radość i bardzo przyjemny czas. Reklamy tamponów często zupełnie odbiegają od tego, czym tak naprawdę jest okres. Warto zauważyć, że nigdy nie widać w nich łazienki, nigdy nie widać kobiety korzystającej z tych produktów. Często zobaczyć możemy za to dziewczyny uprawiające jogę w białych legginsach, tańczące radośnie i kręcące się w kółko czy też galopujące po plaży na białym koniu. Te cudowne obrazy często wzbogacone są również komentarzami kobiet, które opisują swoje doświadczenia menstruacyjne, opowiadając przy tym, jak bardzo kochają ten niezwykły czas.

Niektóre firmy reklamując swój produkt idą jeszcze dalej... Pomysłowość niektórych naprawdę nie zna granic!

Zobacz, jak przekonuje się kobietę, że tampon to naprawdę skuteczna sprawa!

tampony reklama

Nie od dziś wiadomo, że tym, co najbardziej pożądają wampiry jest właśnie kobieca krew. Dlaczego więc nie wykorzystać tego motywu w reklamie tamponów? Widzimy więc przystojnego męskiego wampira, z dwoma tamponami zamiast kłów. Mamy nadzieję, że ten jego oryginalny wizerunek nie ma nic wspólnego z seksem oralnym...

tampony reklama

Oto reklama tamponów, w której główną rolę odgrywa budzący grozę pirat. Jednak jak to wszystko łączy się z promowaniem środków do higieny intymnej dla kobiet? Rubaszny mężczyzna trzyma na swoim haku tampon i dobrze radzi każdej damie: „Zapchaj tą cholerną dziurę, zanim wyczują cię rekiny!”

tampony reklama

Nie wiesz jeszcze, jaki jest najlepszy sposób, aby pozbyć się nieprzyjemnych objawów menstruacji? To proste, trzeba po prostu zakorkować ten problem! Do takiego rozwiązania namawia w jednej ze swoich reklam firma Tampax. Czyżby zakładanie tamponów kojarzyło im się z zatykaniem wanny korkiem?

tampony reklama

Naga kobieta wychodzi z basenu. Możemy się tylko domyślać, że pewnie właśnie ma menstruację. I nic w tym nie byłoby dziwnego, gdyby nie to, że w basenie nie została ani kropla wody! Czyżby tampony były aż tak chłonne?

tampony reklama

A co powiecie na taką niecodzienną reklamę? Tampax Super jest tak chłonny, że potrafi w 56 sekund zadusić na śmierć dorosłego łabędzia! Pomysł może i ciekawy, jednak czemu z powodu kobiecej menstruacji miałyby cierpieć niewinne zwierzęta?

tampony reklama

Koniec z rozlewem krwi – to jedno z haseł, które wymyśliła firma Tampax. Obrys zwłok leżących w kałuży krwi to jednak nie tylko sposób na promowanie kobiecego produktu, lecz także sposób na wsparcie kampanii społecznej propagującej walkę z przemocą w Iraku!

tampony reklama

„Przypięłam tampon do kluczyków, aby mój brat nie wziął mojego auta. Zadziałało”. Oto jak najlepiej zniechęcić faceta do jazdy jego ulubionym samochodem. Okazuje się, że najlepszym sposobem jest przyczepienie do kluczyków swojego zużytego tamponu. Wykorzystanie męskich uprzedzeń i obaw okazuje się jak najbardziej skuteczne!

Zobacz także:

Porada ginekologa: Co osłabia działanie pigułek antykoncepcyjnych? (Będziecie zaskoczone!)

Oto czarna lista produktów, którą powinnaś wziąć sobie do serca, jeśli w celu regulowania własnej płodności, sięgasz po pigułki antykoncepcyjne.

Brodawki narządów płciowych: Co to jest? Jak uniknąć zakażenia? W jaki sposób leczyć?

Małe, drobne krostki i guzki występujące w okolicach pochwy i sromu mogą okazać się naprawdę niebezpieczne dla zdrowia kobiety.

Polecane wideo

Komentarze (75)
Ocena: 4.95 / 5
bubel (Ocena: 1) 14.09.2016 11:22
A tyłek to też ci wyciera twój chłopak. Obrzydliwe! Pfu.. Za chwilę wyrzygam się.
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 16.04.2011 14:25
podpaski sa ok i tampony też jednak należy pamietać że u niektórych dziewczyn tampony mogą spowodować zespól napiecia przedmiesiączkowego i nie powinno sie ich stosować po porodzie, po operacji i po zakażeniu
zobacz odpowiedzi (1)
Anonim (Ocena: 5) 16.04.2011 10:39
pirat najlepszy :D
zobacz odpowiedzi (1)
Anonim (Ocena: 5) 16.04.2011 08:47
hehe okres tematem tabu w reklamach ale teraz z wszystkiego robia temat tabu np penigra skocz na byka hahaha xD a kiedy zaczna reklamowac dokladniej np problemy facetow z prostata tez sa reklamy ale malo smieszne czemu facet nie wezmie tabletki na prostate i nie tanczy ze dzien jest jego xD
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 15.04.2011 23:27
ej co do 8 to sie nie zgodze chłopak zawsze od kąd jesteśmy razem i jest okazja czyli jakies 90% to On zakłada mi i wyciąga tampona bo wtedy czuje się usatysfakcjonowana ze wiem co mam i on wie co ja mam w sobie i ze to nie sprawia mi przyjemnosci ze cos wchodzi mi tam i podoba sie nam to obojgu :) ja mam wygode on ma satysfakcje że zna moje ciało jak swoje i robi to delikatniej niz ja sama :) polecam byście spróbowały.
zobacz odpowiedzi (1)

Polecane dla Ciebie