Najskuteczniejszy zestaw ćwiczeń na smukłe ramiona. Efekt jest obłędny

Zacznij wykonywać go już dziś! Ramiona jak u modelki gwarantowane.
Najskuteczniejszy zestaw ćwiczeń na smukłe ramiona. Efekt jest obłędny
Fot. pexels (Ozan Culha)
04.02.2024

Marzysz, aby latem cieszyć się świetną formą oraz wymarzoną smukłą sylwetką? Nie czekaj na wprowadzanie fit zmian do końca wiosny, bo... nie zdążysz. Nie zwlekaj i zacznij się ruszać już dziś! Oto superskuteczny zestaw ćwiczeń, dzięki któremu wysmuklisz i wspaniale wyrzeźbisz ramiona. Możesz spodziewać się obłędnego efektu. Ramiona jak u modelki gwarantowane.  

Zobacz także: Ćwiczenia, które cudownie spalają kalorie. Dzięki nim zbudujesz wymarzoną formę

Najskuteczniejsze ćwiczenia na ramiona

Ramiona są w opinii wielu kobiet jedną z najbardziej nielubianych części ich ciał. Mamy przez nie spore kompleksy i często nie odważamy się na ich pokazywanie. Niejedna z nas marzy o tym, aby były smuklejsze i zmysłowo wymodelowane. Trzeba przyznać, że to faktycznie bardzo kłopotliwa sfera. Otóż na ramionach błyskawicznie zauważa się nadprogramowe kilogramy. Stają się w wyniku tego nie tylko pulchne, ale i pokryte nieestetyczną skórką pomarańczową. Jak najszybciej je wyszczuplić? Wystarczy kilka razy w tygodniu wykonywać pewne proste ćwiczenia.

Ćwiczenie z piłką i hantlami

Siadamy w rozkroku na piłce. Bierzemy do rąk hantle. Prostujemy plecy i bierzemy kilka głębokich wdechów. Zaczynamy naprzemiennie unosić hantle. Wykonujemy cztery serie ćwiczenia po piętnaście powtórzeń. 

Ćwiczenie z butelkami

Stajemy w rozkroku. Chwytamy dwie niewielkie butelki (zaczynamy od pojemności 0,5 litra, potem możemy stopniowo zwiększać obciążenie). Trzymamy ręce wzdłuż ciała. Zaczynamy delikatnie uginać łokcie. Następnie kierujemy ręce na boki. Po chwili wracamy do pozycji wyjściowej. Powtarzamy cztery serie ćwiczenia po piętnaście razy.

Zobacz także: Ten trend z TikToka podbija siłownie. Specjaliści zwracają uwagę na jego liczne korzyści zdrowotne

Polecane wideo

To podobno najprzystojniejszy facet na świecie. Nie da się przejść obok niego obojętnie
To podobno najprzystojniejszy facet na świecie. Nie da się przejść obok niego obojętnie - zdjęcie 1
Komentarze (2)
Ocena: 5 / 5
gość (Ocena: 5) 19.02.2024 17:58
Podczas aktywności fizycznej, gdy mamy okres, potrzebujemy chłonne środki menstruacyjne. U mnie sprawdzają się mega chłonne tampony z gąbeczki Beppy
zobacz odpowiedzi (1)

Polecane dla Ciebie