Dzięki tym ćwiczeniom Twoje łydki staną się idealnie wyrzeźbione. Zacznij już dziś!

Spodziewaj się fantastycznych rezultatów w krótkim czasie.
Dzięki tym ćwiczeniom Twoje łydki staną się idealnie wyrzeźbione. Zacznij już dziś!
Fot. Unsplash (J. Rekamie)
11.11.2023

Od dawna marzysz o wspaniale wymodelowanych szczupłych łydkach? To możliwe! Wystarczy, że zaczniesz regularnie wykonywać serię pewnych ćwiczeń. Są bardzo proste i naprawdę relaksujące, więc zachęcą do ruchu nawet największego kanapowca. Ten trening potrafi zdziałać niemałe cuda.  Spodziewaj się zatem fantastycznych rezultatów w krótkim czasie. Efekt zachwycających smukłych nóg jak z wybiegu mody gwarantowany.

Zobacz także: Dlaczego ćwiczę miesiącami i nadal nie chudnę?

Najskuteczniejsze ćwiczenia na zgrabne łydki

Ćwiczenie nr 1: rowerek

Połóż się na plecach na macie do ćwiczeń. Ułóż ręce wzdłuż tułowia. Weź głęboki oddech. Zacznij wykonywać ruchy zbliżone do pedałowania na rowerze. Wykonuj ćwiczenie przez minutę. Daj sobie moment na oddech, a potem ćwicz przez kolejne dwie minuty już bez przerwy.

Ćwiczenie nr 2: pajacyki

Rozluźnij się. Stań w rozkroku i delikatnie ugnij kolana. Wykonaj podskok, jednocześnie rozszerzając nogi i łącząc dłonie nad głową. Powtórz ten ruch jeszcze 20 razy. Odpocznij przez chwilę i przystąp do wykonywanie kolejnych dwóch serii ćwiczenia.

Ćwiczenie nr 3: ośle wspięcia

Stań w lekkim rozkroku. Weź głęboki oddech. Oprzyj się o jakiś stabilny przedmiot. Może nim być na przykład o fotel lub krzesło. Zacznij pochylać się do przodu - wygnij tułów do kąta 90 stopni.

Twoim kolejnym ruchem powinno być wykonanie wspięcia na palce. Pozostań w tej pozycji przez około dziesięć/dwanaście sekund. Następnie rozciągając mięśnie, bardzo powoli opuszczaj pięty. Powtórz ćwiczenie jeszcze dziewięć razy. Przez chwilę odpocznij. Potem wykonaj cztery kolejne serie (także z krótkim odpoczynkiem pomiędzy).

Zobacz także: Najlepsza pora na trening. O której ćwiczyć, aby schudnąć?

Polecane wideo

Supermodne outfity w stylu yuppie. To przepis na doskonały look do pracy, ale i na randki
Supermodne outfity w stylu yuppie. To przepis na doskonały look do pracy, ale i na randki - zdjęcie 1
Komentarze
Ocena: 5 / 5

Polecane dla Ciebie