Te relaksujące ćwiczenia gwarantują efekt talii osy. Dzięki nim poczujesz się bardzo zmysłowo

Zacznij już dziś!
Te relaksujące ćwiczenia gwarantują efekt talii osy. Dzięki nim poczujesz się bardzo zmysłowo
Fot. Unsplash (j. Chew)
22.08.2023

Cudownie wymodelowana, bardzo wąska talia dodaje sylwetce niemało zmysłowości. Jeśli marzy się nam uzyskanie efektu talii osy, jak najszybciej wdróżmy w życie pewien domowy trening. Jeśli będziemy wykonywać owe ćwiczenia regularnie, błyskawicznie zauważymy fenomenalną zmianę. Nasza talia stania się nie tylko pięknie wyrzeźbiona, ale i znacznie smuklejsza. 

Zobacz także: Jak wymodelować biust? Te ćwiczenia zapewniają niesamowity zmysłowy efekt

Najskuteczniejsze ćwiczenia wysmuklające talię

Russian twist

Piękne wcięcie w talii uzyskamy, jeśli kilka razy w tygodniu zaczniemy wykonywać tak zwane Russian twists. Siadamy na podłodze. Prostujemy się. Mocno napinamy mięśnie brzucha i potem delikatnie odchylamy sylwetkę do tyłu. Unosimy i zginamy nogi. Zaczynamy wykonywać skręty tułowia. Podczas każdego skrętu dotykamy obiema dłońmi podłogi, a potem zmieniamy stronę ruchu. Nogi przez cały czas powinny być uniesione. Wykonujemy 3 serie po 7 razy.

Poziome nożyce

Kładziemy się na macie do ćwiczeń. Postarajmy się jak najmocniej napiąć mięśnie brzucha. Wyprostujmy nogi. Zacznijmy nimi wykonywać ruchy przypominające cięcie nożyczkami. Wykonujemy ćwiczenie 15 razy. W czasie każdego treningu róbmy po 2 serie poziomych nożyc.

Skrętoskłony

Przygotowujemy matę do ćwiczeń. Kładziemy się na niej, wsuwając ręce za głowę. Lekko odchylamy łokcie. Następnie przyciągnijmy lewe kolano do prawego łokcia. Potem powtórzmy ruch, dotykając prawym kolanem lewego łokcia. Wykonajmy ćwiczenie jeszcze 10 razy. Potem zróbmy kolejne dwie serie. 

Ćwiczenia z hula hop

Warto wiedzieć, że używanie hula hop poza frajdą może zapewnić nam również piękną sylwetkę, a zwłaszcza wspaniale wymodelowaną talię. Przygodę z hula hop najlepiej rozpocząć ze sprzętem bez obciążenia. Kręćmy po prostu kółkiem, jak najdłużej potrafimy. Potem róbmy krótkie przerwy. Poświęćmy na ćwiczenie dwadzieścia minut.

Zobacz także: 5 trendów w manicure, które pojawią się jesienią. Tak będziemy malować paznokcie już za chwilę

Polecane wideo

Najmodniejsza biżuteria na jesień będzie mroczna i baśniowa. Pokochamy amulety, kolie i pierścionki XXL
Najmodniejsza biżuteria na jesień będzie mroczna i baśniowa. Pokochamy amulety, kolie i pierścionki XXL - zdjęcie 1
Komentarze
Ocena: 5 / 5

Polecane dla Ciebie