Ćwiczenia, dzięki którym Twoje uda staną się smuklejsze i obłędnie wyrzeźbione

Zacznij już dziś!
Ćwiczenia, dzięki którym Twoje uda staną się smuklejsze i obłędnie wyrzeźbione
Fot. Unsplash (F. Albert)
27.07.2023

Która z nas nie marzy o smukłych i idealnie wyrzeźbionych udach? Często jednak na snuciu marzeń się kończy. Z zazdrością przeglądamy fotografie gwiazd kina i modelingu, których nogi są wspaniałą ozdobą, ale nadal nie wdrażamy w życie ich sprawdzonych sposobów na piękny wygląd. Zamiast tego w nieskończoność narzekamy na swoją figurę, rozsiadając się jak zwykle wygodnie w fotelu. Pamiętajmy, że cudowna sylwetka to coś na wyciągnięcie ręki. Wystarczy samozaparcie i systematyczność. Poświęcajmy więc na domowy trening kwadrans dziennie. Bardzo szybko zauważmy, że nasze nogi zyskują fenomenalny wygląd. Do dzieła! 

Zobacz także: Jak wymodelować biust? Te ćwiczenia zapewniają niesamowity zmysłowy efekt

Najskuteczniejsze ćwiczenia na smukłe uda

1. Wykroki

Stajemy swobodnie. Rozluźniamy się. Wykonujemy duży krok prawą nogą, zginając przy tym lewe kolano tuż nad powierzchnią podłogi. Robimy 15 powtórzeń. Następnie wykonujemy to samo ćwiczenie na drugą nogę.

2. Unoszenie nóg 

Układamy się na lewym boku na macie do ćwiczeń. Wyciągamy lewą rękę prostopadle w stosunku do tułowia, a prawą kładziemy swobodnie przed sobą. Unosimy prawą nogę jak najwyżej, a następnie jak najdalej do przodu. Robimy 15 powtórzeń. Potem wykonujemy to samo ćwiczenie, układając się na prawym boku.

3. Przysiady plie

Prostujemy plecy i stajemy w rozkroku. Ustawiamy stopy do zewnątrz. Napinamy mięśnie brzucha. Z wdechem uginamy kolana i kierujemy je w stronę palców u stóp. Powinnyśmy zejść tak nisko, aby poczuć napięcie w udach. Z wydechem napinamy pośladki i wracamy do pozycji wyjściowej.  Robimy 15 powtórzeń.

Zobacz także: Rzęsy w stylu Bambi look bez mascary? Oto pielęgnacyjne triki, które pozwolą Ci osiągnąć ten zmysłowy efekt

Polecane wideo

Ubrana w promienie słońca. Optymistyczne żółte stylizacje to jeden z największych hitów sezonu
Ubrana w promienie słońca. Optymistyczne żółte stylizacje to jeden z największych hitów sezonu - zdjęcie 1
Komentarze (2)
Ocena: 5 / 5
gość (Ocena: 5) 29.07.2023 17:27
Zacznij się wypinać.
zobacz odpowiedzi (1)

Polecane dla Ciebie