Te dwa proste ćwiczenia zachęcą do ruchu nawet kanapowców. Gwarantują fenomenalny efekt nóg jak z wybiegu mody

Są banalnie proste i relaksujące.
Te dwa proste ćwiczenia zachęcą do ruchu nawet kanapowców. Gwarantują fenomenalny efekt nóg jak z wybiegu mody
Fot. Instagram.com (https://www.instagram.com/sincerelyjules/)
30.04.2023

Choć wszystkie wiemy, że regularna aktywność fizyczna może zagwarantować nam wielką witalność, fantastyczny nastrój, świetną kondycję, a także zdrowie i wymarzoną figurę, nierzadko miewamy etapy, w których zupełnie o niej zapominamy. Nie warto jednak rezygnować z ćwiczeń nawet wtedy, kiedy mamy mniejszą ochotę na wychodzenie na siłownię, jogę, pilates, czy inne zajęcia ruchowe. Oto idealne ćwiczenia dla kanapowców - banalnie proste i relaksujące. Dzięki nim nie zaniedbamy formy i zdrowia, a ponadto wspaniale wymodelujemy nogi. 

Zobacz także: Najcudowniejsze perfumy na wiosnę. Są bardzo zmysłowe ♥

Najskuteczniejsze i najprostsze ćwiczenia na zgrabne nogi

Ćwiczenie nr 1: rowerek

Kładziemy się na plecach na macie do ćwiczeń. Układamy ręce wzdłuż tułowia. Bierzemy głęboki oddech. Zaczynamy wykonywać ruchy zbliżone do pedałowania na rowerze. Wykonujemy ćwiczenie przez minutę. Dajemy sobie moment na oddech, a potem ćwiczymy przez kolejne dwie minuty już bez przerwy.

Ćwiczenie nr 2: ośle wspięcia

Stajemy w lekkim rozkroku. Bierzemy głęboki oddech. Opieramy się o jakiś stabilny przedmiot. Może nim być na przykład o fotel lub krzesło. Zaczynamy pochylać się do przodu - wyginamy tułów do kąta 90 stopni. Nasz kolejny ruch to wykonanie wspięcia na palce.

Pozostajemy w tej pozycji przez około dziesięć/dwanaście sekund. Następnie rozciągając mięśnie, bardzo powoli opuszczamy pięty. Powtarzamy ćwiczenie jeszcze dziewięć razy. Przez chwilę odpoczywamy i wykonujemy cztery kolejne serie (także z krótkim odpoczynkiem pomiędzy).

Zobacz także: Dzięki temu trikowi Twój make up będzie nieskazitelny. Makijażyści go uwielbiają

Polecane wideo

Genialne stylizacje dziewczyn z Portugalii. Co noszą na co dzień?
Genialne stylizacje dziewczyn z Portugalii. Co noszą na co dzień? - zdjęcie 1
Komentarze (6)
Ocena: 4.33 / 5
gość (Ocena: 5) 04.02.2024 19:15
Dzk za porade
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 01.05.2023 11:13
e, za s as
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 01.05.2023 11:13
dcxswcsd
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 30.04.2023 14:25
Dziewczyny, nie wiem czy zdajecie sobie sprawę z tego, jak bardzo ważna jest kontrola cyklu. Kontrolując regularnie cykle, jesteśmy w stanie szybko wykryć i zdiagnozować wiele chorób. Warto zapisywać cykle na jakiejś aplikacji czy urządzeniu. U mnie sprawdza się zapis na termometrze owulacyjnym Cyclotest MySense i bardzo polecam.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 30.04.2023 13:30
Antykoncepcja jest bardzo ważnym tematem i dlatego trzeba głośno o nim mówić. Dla aktywnych seksualnie kobiet polecam mechaniczne zabezpieczenie w formie diafragmy dopochwowej Caya.
odpowiedz

Polecane dla Ciebie