Proste ćwiczenie na ramiona. Sprawia, że szybko stają się znacznie szczuplejsze i cudownie wymodelowane

Będziesz zachwycona efektami!
Proste ćwiczenie na ramiona. Sprawia, że szybko stają się znacznie szczuplejsze i cudownie wymodelowane
Fot. Instagram.com (https://www.instagram.com/marylawlesslee/)
20.02.2023

Ramiona są w opinii wielu kobiet niezbyt lubianą częścią ich ciał. Niejedna z nas marzy o tym, aby były znacznie smuklejsze i wspaniale wyrzeźbione. Trzeba przyznać, że to naprawdę kłopotliwa sfera. Otóż na ramionach bowiem bardzo szybko widać nadprogramowe kilogramy. Stają się w wyniku tego nie tylko pulchne, ale i pokryte nieestetyczną skórką pomarańczową. Jak najszybciej je wyszczuplić i wymodelować? Warto skorzystać ze sprawdzonego treningu gwiazd. Oto ćwiczenie, które regularnie wykonuje mnóstwo modelek z Gigi i Bellą Hadid na czele. 

Zobacz także: Nie musisz być ofiarą jego manipulacji. Koniecznie zacznij pielęgnować w sobie tę cechę

Proste ćwiczenie na smukłe piękne ramiona

Jeżeli zależy nam na jak najszybszym efekcie wyszczuplenia i fenomenalnego wyrzeźbienia ramion, koniecznie zaprzyjaźnijmy się z piłką do ćwiczeń i hantlami. Trening ramion zaczynajmy z tymi o niezbyt dużym obciążeniu (na przykład kilogram lub półtora). Stopniowo możemy je zwiększać. 

Siadamy w rozkroku na piłce. Bierzemy do rąk hantle. Prostujemy plecy i bierzemy kilka głębokich wdechów. Zaczynamy naprzemiennie unosić hantle. Wykonujemy cztery serie ćwiczenia po dwanaście powtórzeń. 

Zobacz także: „Gdy jest tak ubrana, zaczyna mieć nade mną władzę totalną”. Mężczyźni zdradzają, które stylizacje robią na nich największe wrażenie

Polecane wideo

Myślałaś, że to Twoje mankamenty? Niepotrzebnie - mężczyźni za tym szaleją!
Myślałaś, że to Twoje mankamenty? Niepotrzebnie - mężczyźni za tym szaleją! - zdjęcie 1
Komentarze
Ocena: 5 / 5

Polecane dla Ciebie