Przyjemne ćwiczenie na zgrabne, wymodelowane plecy. Wykonuj je 4 razy w tygodniu

Jeśli zaczniesz robić je regularnie, Twoje plecy będą wyglądały zachwycająco!
Przyjemne ćwiczenie na zgrabne, wymodelowane plecy. Wykonuj je 4 razy w tygodniu
Fot. Unsplash (Aiony Haust)
30.01.2023

Wspaniale smukłe i pięknie wymodelowane plecy to znak rozpoznawczy wielu hollywoodzkich gwiazd. Niejedna z nas z lekkim ukłuciem zazdrości przegląda ich fotografie z czerwonego dywanu, gdzie nierzadko pokazują się w kreacjach posiadających zmysłowe głębokie dekolty odkrywające tę część ciała. Nie warto jednak załamywać rąk - ten efekt naprawdę szybko da się osiągnąć! Jeżeli nie jesteśmy zadowolone z wyglądu swoich pleców, koniecznie zacznijmy regularnie wykonywać pewne proste, a do tego relaksująco działające ćwiczenie. Dzięki niemu błyskawicznie pozbędziemy się z pleców nieestetycznych wałeczków tłuszczu. Staną się znacznie szczuplejsze, a do tego perfekcyjnie wyrzeźbione. Do dzieła!

Zobacz także: Jak na naszą psychikę wpływa bałagan w domu?

Idealnie wymodelowane plecy bez wysiłku

Oto ćwiczenie, które sprawi, że nasze plecy nareszcie zaczną prezentować się fantastycznie. Wykonujmy ten wysmuklający trening cztery razy w tygodniu

Rozkładamy na podłodze matę do ćwiczeń. Kładziemy się na niej, rozluźniamy i wyciągamy ręce do przodu. Nasze ramiona powinny znaleźć się w bardzo bliskiej odległości od uszu.

Zaczynamy podnosić plecy, nie dotykając rękoma podłogi. Nasza dolna część ciała pozostaje wówczas nieruchoma, nogi muszą trzymać się jak najmocniej podłoża. Trwamy w tej pozycji przez około siedem sekund. Bierzemy głęboki oddech i przystępujemy do powtórzenia ćwiczenia jeszcze jedenaście razy.

Po tygodniu wykonywania treningu zwiększamy ilość powtórzeń. Zaczynamy robić po dwie serie ćwiczenia. 

Zobacz także: Kim jest Vanilla girl? Niezwykły trend, w którym zakochały się dziewczyny

Polecane wideo

Tajniki tworzenia szafy kapsułowej. Dzięki tym kilku rzeczom będziesz w stanie tworzyć genialne stylizacje
Tajniki tworzenia szafy kapsułowej. Dzięki tym kilku rzeczom będziesz w stanie tworzyć genialne stylizacje - zdjęcie 1
Komentarze
Ocena: 5 / 5

Polecane dla Ciebie