Najprostsze ćwiczenie na zgrabne łydki - efekty są fantastyczne!

Warto zacząć wykonywać je regularnie - dzięki niemu Twoje nogi zaczną wyglądać zachwycająco.
Najprostsze ćwiczenie na zgrabne łydki - efekty są fantastyczne!
Fot. Instagram.com (https://www.instagram.com/tezza.barton/)
25.01.2023

Piękne smukłe i wspaniale wyrzeźbione łydki to marzenie niejednej z nas. Jeżeli wygląd nóg nie wprawia nas w większy zachwyt i chciałybyśmy, aby zaczęły prezentować się o wiele lepiej, koniecznie zacznijmy wykonywać pewne proste ćwiczenie. Dzięki niemu nasze łydki w bardzo krótkim czasie staną się fantastycznie wymodelowane. Czas na domowy trening!

Zobacz także: Jak na naszą psychikę wpływa bałagan w domu?

Idealnie zgrabne łydki bez wysiłku

Za jedno z najskuteczniejszych ćwiczeń, które błyskawicznie modelują łydki, uważa się tak zwane ośle wspięcia. Daje świetne rezultaty, a do jego wykonywania nie potrzebujemy żadnego specjalnego sprzętu. Oto, jak należy się do niego zabrać.

Stajemy w lekkim rozkroku i bierzemy głęboki oddech. Opieramy się o jakiś stabilny przedmiot, na przykład o fotel lub krzesło i pochylamy się do przodu. Nasz tułów powinien wygiąć się do kąta 90 stopni. Następnie wykonujemy wspięcie na palce. Trwamy w tej pozycji przez dziesięć sekund, a potem rozciągając mięśnie, powoli opuszczamy pięty. 

Powtarzamy ćwiczenie jeszcze osiem razy. Przez moment odpoczywamy. Potem robimy cztery kolejne serie. Najlepiej powtarzać trening cztery razy w tygodniu - wtedy efekty będą najszybciej widoczne. 

Zobacz także: Kim jest Vanilla girl? Niezwykły trend, w którym zakochały się dziewczyny

Polecane wideo

Modele torebek, na które zapanuje szał w 2023 roku. Są boskie!
Modele torebek, na które zapanuje szał w 2023 roku. Są boskie! - zdjęcie 1
Komentarze (1)
Ocena: 5 / 5
gość (Ocena: 5) 30.01.2023 16:10
Na zgrabne ćwiczenia przydaje się bieżnia. Zamówiłam sobie składaną na geekbuyingpl i jak tylko przyjdzie zaczynam treningi. Teraz jest najlepszy czas, żeby pracować nad formą, lato coraz bliżej.
odpowiedz

Polecane dla Ciebie