Żabie skoki: genialne ćwiczenie na smuklejsze i pięknie wyrzeźbione nogi

Potrafi zdziałać cuda!
Żabie skoki: genialne ćwiczenie na smuklejsze i pięknie wyrzeźbione nogi
Fot. Instagram.com (https://www.instagram.com/tezza.barton/)
16.12.2022

Mnóstwo kobiet nierzadko doświadcza nieprzyjemnych ukłuć zazdrości w trakcie przeglądania kobiecych magazynów. Otóż nasz wzrok często zatrzymuje się wtedy przy nogach modelek. Nogach wyglądających fantastycznie: niezwykle smukłych, nieprzeciętnie zgrabnych i pięknie wyrzeźbionych. Od bardzo dawna o takich marzymy, ale mamy wrażenie, że do osiągnięcia ideału jeszcze wiele nam brakuje.

Zamiast nieustannie wpędzać się w kompleksy i odkładać zakładanie krótkich spódnic i sukienek, warto jak najprędzej zacząć działać. Droga do wymarzonej figury naprawdę nie jest wcale tak trudna i wyboista, jak nam się wydaje. Do jej osiągnięcia wystarczy odrobina czasu i trochę samodyscypliny. Kluczem do wspaniałych nóg jest pewne banalnie proste ćwiczenie

Zobacz także: Błyskawiczny trik na przesuszoną skórę. Bardzo szybko zauważysz świetne efekty

Żabie skoki: genialny sposób na piękne zgrabne nogi 

Jeżeli regularnie zaczniemy wykonywać ćwiczenie określane mianem żabich skoków, niebawem będziemy zachwycone wyglądem swoich nóg. Żabie skoki uważa się za jedną z najskuteczniejszych metod na smukłe i zmysłowo wymodelowane nogi. Ćwiczenie gwarantuje doskonałe efekty w naprawdę krótkim czasie. 

Przed wykonaniem żabich skoków warto robić małą rozgrzewkę. Poświęćmy kilka minut na rozciąganie się, a potem poskaczmy przez chwilę na skakance. 

Jak wykonywać żabie skoki? Zaczynamy od zrobienia przysiadu. Następnie podskakujemy jak tylko najwyżej potrafimy, całkowicie prostując w tym czasie nogi. Potem wracamy do pozycji przysiadu i powtarzamy ćwiczenie jeszcze piętnaście razy. 

Najlepiej wykonywać serię żabich skoków cztery razy w tygodniu

Zobacz także: Kolory, które mężczyźni uważają za najbardziej zmysłowe. Natychmiast przyciągają ich uwagę

Polecane wideo

Te znaki zodiaku nigdy nie znajdą wspólnego języka. Powinny się unikać, by ich konflikt nie narastał...
Te znaki zodiaku nigdy nie znajdą wspólnego języka. Powinny się unikać, by ich konflikt nie narastał... - zdjęcie 1
Komentarze (1)
Ocena: 5 / 5
Monika (Ocena: 5) 16.12.2022 09:37
Mam ładne długi nogi, chodzę na siłownię i je ćwiczę. Do tego od kiedy skończyłam zabiegi w salonie depilconcept są one gładkie i bez podrażnień. Lubię dobrze wyglądać i dbać o swoje ciało.
odpowiedz

Polecane dla Ciebie