Domowy fitness. Oto, co stanie się z Twoją sylwetką, jeśli zaczniesz ćwiczyć z hula-hop

Ta obręcz do ćwiczeń jest po prostu magiczna!
Domowy fitness. Oto, co stanie się z Twoją sylwetką, jeśli zaczniesz ćwiczyć z hula-hop
Fot. Unsplash
13.05.2022

Wynalazek nazywany hula-hoop zrobił gigantyczną karierę w latach sześćdziesiątych w Stanach Zjednoczonych. Początkowo był zabawką dla dzieci, jednakże potem hulahoopmania dopadła także i dorosłych Amerykanów. Hula-hoop chciał mieć dosłownie każdy i to niezależnie od wieku. Wszystko przez to, że oprócz świetnej zabawy, jaką gwarantuje, dostrzeżono w nim też niemały potencjał fintessowy.

Hula-hoop, czy też hula-hop, jak zwykło się spolszczać anglojęzyczną nazwę, doskonale działa na figurę - wysmukla ją i pięknie modeluje. Zacznijmy od nauki kręcenia obręczą wokół talii, a potem przejdźmy do praktyki kręcenia biodrami oraz udami.

Zobacz także: Wysmukla uda i łydki, rzeźbi brzuch. Co jeszcze daje jazda na rolkach?

Hula-hop: magiczna obręcz

Jeśli będziemy regularnie wykonywać ćwiczenia z hula-hop, nasza sylwetka w bardzo szybki sposób zacznie przechodzić wspaniałą metamorfozę. Przede wszystkim nareszcie zaczniemy chodzić wyprostowane i zapomnimy o garbieniu się, a także o jakichkolwiek problemach z kręgosłupem. Poza tym z każdym tygodniem zaprzyjaźniania się z magiczną obręczą, nasze ciało zacznie coraz bardziej się ujędrniać

Hula-hop zagwarantuje nam wymarzoną talię osy, pomoże pozbyć się tak zwanych "boczków" i wysmukli plecy, biodra oraz uda. Wyrzeźbimy nim mięśnie brzucha i pośladków.

Co więcej, hula-hop ma też świetny wpływ na skórę - ujędrnia ją i pomaga pozbyć się pomarańczowej skórki. Ponadto, jeśli każdego dnia poświęcimy czas na ćwiczenia z obręczą, nasza kondycja bardzo się poprawi i wkrótce śmiało będzie można nazwać ją żelazną. Na pewno pozbędziemy się też kilku zbędnych kilogramów, jako że podczas każdej sesji z hula-hop można spalić mnóstwo kalorii.  

Zobacz także: Co się stanie z Twoim ciałem, jeśli zaczniesz regularnie jeździć na rowerze?

Polecane wideo

Numerologia Twojego nazwiska. Wylicz swoją wibrację
Numerologia Twojego nazwiska. Wylicz swoją wibrację - zdjęcie 1
Komentarze
Ocena: 5 / 5

Polecane dla Ciebie