Trening, który bije rekordy popularności. Naprawdę działa!

Będziesz zachwycona!
Trening, który bije rekordy popularności. Naprawdę działa!
Fot. Pinterest.com (https://pl.pinterest.com/pin/44191640083073847/ & https://pl.pinterest.com/pin/726135139910130002/)
25.09.2021

„Mamma Mia” to film, który zebrał wielu fanów. Nic zresztą dziwnego, bowiem przed ekrany widzów przyciągnęła nie tylko świetna fabuła i krajobrazy, lecz także doskonała ścieżka dźwiękowa. Jesteś miłośnikiem tych rytmów? Jeśli tak, dodatkową dawkę endorfin zapewni ci z pewnością 20-minutowy trening w klimacie właśnie tego musicalu.

Przeczytaj też: Te 4 popularne ćwiczenia większość z nas wykonuje źle

Trening do piosenek z musicalu Mamma Mia

Jeśli więc nie przepadasz za klasyczną „walką” o sylwetkę, odpalając tę propozycję połączysz przyjemne z pożytecznym. Zresztą jesteśmy przekonane, że słysząc dźwięki takich przebojów jak „Honey, honey” czy „Lay all your love on me” nie będziesz chciała siedzieć w miejscu. Kto wie… może nawet zrobisz podwójny trening?

Dlaczego jeszcze warto włączyć te serię ćwiczeń? Energetyczna muzyka to jedno, ekspert to drugie. Wspomniany trening prowadzony jest przez Kyrę Pro. Wykonując za nią przysiady, wyskoki czy wykroki nie tylko wyskaczesz zbędne kalorie, lecz także poprawisz metabolizm i wzmocnisz swoją odporność. Na ten moment filmik odpaliło już ponad 2 miliony ludzi.

Przeczytaj też: Amnezja pośladków. Czym jest i jak się jej pozbyć?

Boisz się, że znudzi ci się ten materiał? Bez obaw. Z tą kanadyjską trenerką możesz też rzeźbić sylwetkę w rytm piosenek z produkcji Disney’a czy twórczości znanych i lubianych.

To to, idziemy po maty?

Polecane wideo

W „Top Model” pojawiła się transpłciowa uczestniczka. Internauci nie szczędzą jej komplementów
W „Top Model” pojawiła się transpłciowa uczestniczka. Internauci nie szczędzą jej komplementów - zdjęcie 1
Komentarze
Ocena: 5 / 5

Polecane dla Ciebie