Ćwiczenia, dzięki którym schudniesz 5 kg w miesiąc

Jeśli potrzebujesz szybkich rezultatów, postaw na siedem ćwiczeń na co dzień.
Ćwiczenia, dzięki którym schudniesz 5 kg w miesiąc
Fot. Unsplash
02.01.2021

Jeśli jesteś skoncentrowana na tym, aby pozbyć się kilku nadprogramowych kilogramów, na pewno liczysz się z tym, że wymaga to czasu i zaangażowania. Twój trud jednak na pewno się opłaci, gdy latem będziesz mogła pochwalić się zgrabnymi nogami w krótkich szortach! Najlepszą motywacją jesteś ty sama i efekty, które zauważasz.

Jeśli więc potrzebujesz szybkich rezultatów, postaw na tych siedem ćwiczeń na co dzień. Dzięki nim w ciągu zaledwie miesiąca możesz stracić aż pięć kilogramów! Pamiętaj jednak, że są takie sytuacje, kiedy NIE POWINNAŚ się odchudzać. Oto one: 6 sygnałów, że Twoje ciało jest boskie, a Ty NIE POWINNAŚ chudnąć

1. 37-minutowe spalanie tłuszczu

W Internecie znajdziesz mnóstwo ciekawych tutoriali treningowych. Jednym z naszych faworytów jest jednak fitness blender. Dlatego zacznij swoją przygodę z odchudzaniem od tego 37-minutowego treningu!2. Postaw na intensywność

Intensywny trening interwałowy sprawi, że będziesz spalać kalorie zarówno w trakcie ćwiczeń, jak i po ich zakończeniu. Dzięki temu pozbędziesz się ich w naprawdę szybkim tempie!3. Pięć minut

To świetny trening, na który możesz postawić trzeciego dnia, gdy twój organizm domaga się odpoczynku. Jeśli jednak czujesz, że pięć minut to za mało, połącz je z innymi ćwiczeniami z listy.

4. Szybkie spalanie nawet 500 kalorii

Jeśli zależy ci na szybkim spalaniu kalorii, ten trening został stworzony dla ciebie. Wystarczy dwadzieścia minut, aby pozbyć się aż 500 kalorii!

5. Dziesięciominutowy trening całego ciała

Wystarczy poświęcić dziesięć minut dziennie tym ćwiczeniom, aby po miesiącu zobaczyć rezultaty. Ten trening pozwoli ci popracować nad całym ciałem. Jeśli pragniesz jeszcze lepszych efektów, zrób powtórkę!

6. Crossfit dla początkujących

Trening inspirowany modnym i efektywnym cross fitem pozwoli ci osiągnąć doskonałe rezultaty w krótkim czasie. Bądź jednak bardzo uważna przy wykonywaniu ćwiczeń, aby nie popełniać błędów.

7. Pracuj nad pośladkami z Mel B

Podczas swojego miesięcznego planu nie tylko spalaj tłuszcz, ale także pracuj nad poszczególnymi partiami mięśni. Każda z nas marzy o kształtnych pośladkach. W tej kwestii powinnaś dać szansę popularnej Mel B, która w dziesięć minut wyciśnie z ciebie siódme poty.

Stawiaj sobie wyzwania i wciąż przekraczaj własne granice, próbując nowych rzeczy. Programy treningowe z naszej listy na pewno pozwolą ci osiągnąć sukces. Możesz jednak poszukać także czegoś na własną rękę. I pamiętaj, że chcąc schudnąć, wcale nie musisz wychodzić z domu!

Zobacz także: Dieta Anny Lewandowskiej – ile na niej schudniesz?

Polecane wideo

Miliony kobiet zazdrościły jej idealnej figury. Teraz nie chcą na nią patrzeć, bo...
Miliony kobiet zazdrościły jej idealnej figury. Teraz nie chcą na nią patrzeć, bo... - zdjęcie 1
Komentarze (6)
Ocena: 5 / 5
gość (Ocena: 5) 06.01.2021 10:20
schudłam 13kg stosując do diety tabletki figurena. Czytałam o nich w moim kobiecym piśmie. Zamówiłam i po 3 miesiącach miałam już taki efekt. Jestem bardzo zadowolona.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 04.01.2021 18:58
Chyba jak masz dużą nadwagę, a rezygnacjaz kolacji spowalnia przemianę materii.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 04.01.2021 16:44
5 kg w miesiąc to tyle co nic, tyle można zrzucić odmawiając sobie kolacji
odpowiedz
PamelaAcker (Ocena: 5) 02.01.2021 17:33
Google płaci teraz od 17488 USD do 23500 USD miesięcznie za pracę online w domu. Dołączyłem do tej pracy 2 miesiące temu i zarobiłem 21540 $ w pierwszym miesiącu na tej pracy. Mogę powiedzieć, że moje życie zmienił0 się - całkowicie na lepsze! Sprawdź, c0 robię....... 𝗐𝗈𝗋𝗄𝗋𝖾𝗏𝗂𝖾𝗐𝗌𝟣𝟢.𝖼𝗈𝗆
odpowiedz
PamelaAcker (Ocena: 5) 02.01.2021 17:31
Google płaci teraz od 17488 USD do 23500 USD miesięcznie za pracę online w domu. Dołączyłem do tej pracy 2 miesiące temu i zarobiłem 21540 $ w pierwszym miesiącu na tej pracy. Mogę powiedzieć, że moje życie zmieniło się - całkowicie na lepsze! Sprawdź, co robię....... 𝗐𝗈𝗋𝗄𝗋𝖾𝗏𝗂𝖾𝗐𝗌𝟣𝟢.𝖼𝗈𝗆
odpowiedz

Polecane dla Ciebie