Uprawiaj sport na wakacjach

Wyjeżdżając, wcale nie musisz rezygnować z wysiłku fizycznego.
Uprawiaj sport na wakacjach
08.07.2008

Wakacyjny wyjazd to nie tylko wyśmienita okazja do objadania się rybami i innymi przysmakami. Oprócz pozwalania sobie na niektóre, zarezerwowane dla tej pory roku przyjemności, warto poświęcić chwilę na sport. W końcu w wakacje przychodzi to dużo łatwiej, szczególnie że wszelki wysiłek możesz wykonywać na świeżym powietrzu.

1. Joga

To niesamowita forma relaksu i poprawienia kondycji całego ciała. Szczególnie polecamy ćwiczenia o wschodzie słońca. Na plaży lub pośród górskich szczytów. Rozciągaj się i wykonuj ćwiczenia oddechowe, ten niewielki z pozoru wysiłek sprawi, że twoja kondycja wzrośnie, a samopoczucie poprawi się na wiele tygodni. Pamiętaj, relaks to także wysiłek.

2. Bieganie

Na plaży, w górach czy w jakimkolwiek innym miejscu. Najlepiej również o poranku, ponieważ ćwiczenia wykonywane wieczorem mogą sprawić ci problemy z zasypianiem. Nie przemęczaj się, ale pamiętaj, że trzeba pokonywać własne słabości. Po kilku minutach biegu odkryjesz, że kilkanaście kolejnych to nie problem dla twojego organizmu.

3. Spacery

Mogą być formą aktywności dla par lub większych grup przyjaciół. Miejsce nie ma znaczenia, a walory poznawcze takiego sportu są nieocenione. Możesz poznać nowe tajemnice przyrody, a także wiele zabytków. Pamiętaj tylko o wygodnym obuwiu i stroju na wypadek zmiany pogody. Dotlenisz swoje ciało i poprawisz kondycję. Zaplanuj wcześniej trasę tak, by twój spacer nie okazał się monotonny.

Polecane wideo

Komentarze (28)

Ocena: 5 / 5
Kasia (Ocena: 5) 03.08.2016 19:04
Joga jest super :) Uwielbiam treningi jogi i trenuję też streching bo to bardzo podobne zajęcia. U mnie na siłowni w Saturn Fitness takie zajęcia są w cenie karnetu. Jako studentka mam dodatkową ulgę więc mam karnet na jogę i inne zajęcia a płacę mniej niż za karnet na samą jogę w jakieś szkole.
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 13.03.2009 21:49
jejkuu ile bym dała by wygladać tak jak na tym zdjeciu !!!
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 17.11.2008 16:03
oddałabym WSZYSTKO za taki ass.
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 03.10.2008 14:26
boze, jej pupa jest sliczna :)
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 19.07.2008 09:20
mi joga nic nie pomaga a cwicze juz poltora roku ale zaczynam biegac i jest lepiej;p
odpowiedz

Polecane dla Ciebie