Domowy sposób wybielenie wrażliwych zębów

Nie musisz iść na kompromis!
Domowy sposób wybielenie wrażliwych zębów
fot. Frankie Cordoba / Unsplash
17.02.2019

Kto z nas nie ma swoich rytuałów? Pierwsza filiżanka porannej kawy, herbata przed snem dla uspokojenia nerwów po całym dniu. Te drobne, codzienne przyjemności to takie drobiazgi, których nikt nie chce sobie odmawiać. Mają one jednak swoje konsekwencje - szczególnie dla naszych zębów. Substancje o intensywnych kolorach, do których należą również wino czy składniki zawarte w papierosach powodują powstawania na zębach organicznych przebarwień. Na szczęście jednak można sobie z tym radzić i przywrócić naturalną biel zębów. Co więcej - da się to zrobić w domu, przy pomocy odpowiednich preparatów.

Produkty marki Dr Martin Schwarz

Na rynku dostępnych jest całe mnóstwo produktów, reklamowanych jako wybielające zęby. Za każdym razem sięgając po taki produkt, warto zadać sobie dwa pytania - czy jest on bezpieczny dla szkliwa i czy rzeczywiście pomoże uzyskać taki kolor uzębienia o jaki chodzi. Gamą produktów, na które rzeczywiście warto zwrócić uwagę są te sygnowane marką Dr Martin Schwarz. Preparaty Home Comfort +, Expert 20% oraz Expert 38% są całkowicie bezpieczne dla szkliwa, mogą być stosowane w domu i wybielają zęby skutecznie.

Zalety produktów Expert 20% I Expert 38%

Preparaty Expert 20% i Expert 38% powstały w laboratoriach Dr Martin Schwarz, dzięki zastosowaniu nowatorskich rozwiązań. Oba preparaty wykorzystują działanie nadtlenku karbamidu, stosowanego w zastępstwie nadtlenku wodoru, dzięki czemu kuracja przebiega bez poczucia dyskomfortu czy nawet bólu. Wybielacze marki Dr Martin Schwarz nie powodują fluorozy i są niezwykle wydajne - 5 ml preparatu z pewnością wystarczy na kilka sesji. Oprócz silnych właściwości wybielających - preparaty Expert 20% i Expert 38% cechuje również:

Możliwość wybielania zębów w domu

Wybielanie zębów w domu preparatami Dr Martin Schwarz możliwe jest dzięki zastosowaniu metody nakładkowej. Uzyskanie pożądanego odcienia bieli zębów, nie musi więc być związane z wizytą u stomatologa, a moment przeprowadzenia kuracji możemy wybrać sobie sami.

Brak bólu i efektu nadwrażliwości

Unikalna receptura żeli Expert 20% i Expert 38% wpływa na brak dyskomfortu takiego jak ból i nadwrażliwości zębów, które często występują po zastosowaniu innych preparatów wybielających.

30 minutowe sesje

Sesja wybielania zębów preparatami Dr. Martin Schwarz trwa 30 min, a nie kilka godzin jak w przypadku konkurencyjnych produktów. Jej rezultatem jest pozbycie się niepożądanych przebarwień organicznych zębów, powstałych po spożyciu produktów takich jak herbata, kawa czy papierosy.

Rezultaty widoczne już po pierwszych 30 min

Efekt wybielania zębów widoczny jest już po pierwszym zastosowaniu preparatu, a kilkukrotne użycie żelu wpływa na uzyskanie oczekiwanego rezultatu.

Prostota użycia

Metoda wybielania preparatem Expert 38% w domu jest bardzo prosta. Niewielką ilość żelu należy umieścić w nakładkach i założyć na zęby. Po 30 min nakładki zdjąć, a jamę ustną wypłukać.

Zapobieganie wysuszaniu zębów

Dzięki nowatorskiej recepturze oraz odpowiedniej ilości wody w żelach Expert 38% oraz Expert 20% wybielane zęby nie ulegają wysuszeniu zapewniając jednocześnie optymalne rezultaty.

Jak stosować preparaty

Zarówno produkt Expert 20% jak i Expert 38% można stosować w domu, według wytycznych stomatologa. Stężenia substancji wybielających I nakładkowa metoda samej kuracji pozwalają uniknąć stosowania lamp stomatologicznych, które podnoszą ryzyko wysuszania i przegrzania szkliwa. Stosowanie produktu jest niezwykle proste - preparatem wypełnia się szynę stomatologiczną, którą zakłada się na wspomniane wyżej, krótkie sesje. Najlepsze wyniki osiągniemy korzystając z szyn stworzonych przez ortodontę na podstawie odcisków łuków zębowych, jednak możemy także wykorzystać szyny termoplastyczne, które charakteryzują się podobną funkcjonalnością. Produkty są łatwo dostępne i przystępne cenowo. W swojej ofercie posiada je oficjalna witryna Dr Martin Schwarz, dystrybutor Dr Martin Schwarz, sklepy online, jak również gabinety stomatologiczne czy ortodontyczne. W skład produktu wchodzą: karbamid, glicerol, azotan potasu, menthol i woda. Jeśli chcemy zacząć od delikatniejszego preparatu, który stosować można samodzielnie, warto zwrócić też uwagę na Home Comfort +.
Białe zęby to synonim zdrowia, urody, radości. To także marzenie wielu osób, którego spełnienie przy pomocy odpowiednich preparatów jest w zasięgu ręki.

 

Materiał partnera

Komentarze
Ocena: 5 / 5

Polecane dla Ciebie