Idealny zegarek na trening? Polecamy nasze ulubione modele

Bieganie, jazda na rowerze, czy piesze wędrówki – każda z tych aktywności może być wspierana przez… zegarek!
Idealny zegarek na trening? Polecamy nasze ulubione modele
fot. Instagram @garmin
03.07.2019

Sportowe modele pomagają w monitorowaniu wyników, a czasem nawet w układaniu planów treningowych. Warunek jest jeden. To musi być czasomierz dobrej jakości, a to kryterium doskonale spełniają zegarki Garmin.

Zegarki Garmin — jaka to firma?

Zegarki Garmina to doskonale znany na całym świecie sprzęt, wpisujący się w potrzeby sportowców. Amerykańska firma jest jednym z największych producentów tego typu akcesoriów o silnej pozycji na rynku światowym. Zawdzięcza ją doskonałej jakości produktom, takim jak zegarek Garmin do biegania, model z GPS, wbudowanym pulsometrem i wieloma innymi funkcjami. Każdy z nich powstaje w oparciu o ugruntowaną wiedzę, wieloletnie doświadczenie oraz prowadzone przez firmę konsultacje ze sportowcami i użytkownikami sprzętu. Profesjonalne podejście do pełnionej misji, jaką jest wsparcie sportowców w osiąganiu lepszych wyników, pozwoliło zbudować zaufanie do zegarków Garmina wśród odbiorców. Ich liczne zalety doceniane są dziś w różnych dziedzinach sportu zarówno przez amatorów, jak i profesjonalistów.

Zegarki Garmin do biegania — dlaczego się sprawdzą?

Zegarki biegowe Garmin to profesjonalny sprzęt doskonale wpisujący się w potrzeby sportowca. Wyglądem i funkcjonalnością zdecydowanie odbiegają od tradycyjnego czasomierza. W rzeczywistości są to małe komputery z rozbudowanym oprogramowaniem dostosowanym do potrzeb biegacza.

Zegarki biegowe Garmin łączą w sobie funkcję zwykłego czasomierza z najnowszymi technologiami. Jako przykład możemy podać zegarek Garmin Vivoactive 3 z wbudowanymi aplikacjami sportowymi i możliwością płatności zbliżeniowych. Nie mogło w nim zabraknąć przydatnych dla biegacza funkcjonalności. Producent zadbał o możliwość pomiaru tętna na nadgarstku, wbudowanie aplikacji GPS i wielu innych, które przydają się nie tylko podczas biegania, ale również przy innych aktywnościach. Zegarek Garmin Vivoactive 3 doskonale sprawdzi się w przypadku osób uprawiających jogę, pływanie, górskie wędrówki itd.

 

fot. materiały prasowe

 Czy na rynku są dostępne również inne zegarki Garmin z GPS? Okazuje się, że jest ich całkiem sporo. Seria produktów Garmin Fenix 5 to profesjonalne zegarki sportowe, które umożliwiają precyzyjne wskazanie lokalizacji użytkownika. Oprócz tego dają możliwość pomiaru odległości i intensywności wysiłku, a w 2018 r. zostały przez producenta zintegrowane z platformą Spotify. Zegarki Garmin do biegania umożliwiają też łączność z telefonem i mogą mieć szereg dodatkowych aplikacji, które przydają podczas codziennego użytkowania. Prekursorem zegarków Garmin Fenix 5 były modele z serii Garmin Fenix 3. Te drugie nie są już produkowane, ale ich następca sprawuje się znakomicie. Zegarki Garmin Fenix 3 i Garmin Fenix 5 doskonale sprawdzają się w różnych dyscyplinach sportu, dzięki czemu zostaną docenione również przez kolarzy, pływaków, kulturystów i wielu innych sportowców.

Mówiąc o akcesoriach dla biegaczy, nie można pominąć zegarka Garmin Forerunner 235. Modele z tej serii to doskonałe narzędzia, która dają możliwość wglądu w poziom wydajności biegu i wskazują, jak można ją poprawić. Standardowo mierzą też tętno użytkownika i posiadają wiele innych funkcji, które umożliwiają monitorowanie kondycji organizmu.

Zegarki Garmin — idealne na prezent

Zegarki Garmin z GPS, monitorowaniem kondycji organizmu i aplikacjami, które dają możliwość poprawiania osiąganych wyników, to doskonały wybór dla sportowca. Sprawdzą się zarówno na użytek własny, jak i jako prezent dla bliskiej osoby. Niezależnie od tego, czy jesteś profesjonalistką, czy amatorką, będą cię wspierać w osiąganiu wyznaczonych celów. To trafiona inwestycja, która zapewni satysfakcję i możliwość czerpania przyjemności z uprawianej dyscypliny sportu. Zegarek Garmin Fenix 5 w oryginalnym, firmowym opakowaniu od producenta doskonale zaprezentuje się jako upominek dla sportowca. W podobnych opakowaniach sprzedawane są również pozostałe produkty od Garmina.

 

Materiały prasowe

 

Komentarze
Ocena: 5 / 5

Polecane dla Ciebie