Najlepsze konta fitness na Instagramie, które zmotywują Cię do ćwiczeń

Warto brać z nich przykład!
Najlepsze konta fitness na Instagramie, które zmotywują Cię do ćwiczeń
fot. Instagram.com (https://www.instagram.com/cristinacapron/, https://www.instagram.com/pamela_rf/, https://www.instagram.com/taylorkayteee/
03.12.2019

Każdy z nas doskonale zdaje sobie sprawę z tego, że aktywność fizyczna poprawia nie tylko naszą sylwetkę, ale również zdrowie i samopoczucie. W dobie dostępu do Internetu, możemy ćwiczyć z najlepszymi trenerami w domu, o każdej porze dnia i nocy. Choć mamy na wyciągnięcie ręki mnóstwo porad i gotowych zestawów ćwiczeń i to zupełnie za darmo, często w ogóle z tego nie korzystamy. Brak motywacji, kompana, a może lenistwo? Niezależnie od powodów, potrzebujemy kogoś, kto da nam kopa i będzie nas motywował każdego dnia. Takimi osobami są blogerzy fitness, którzy wrzucają swoje metamorfozy i są dla nas ogromną dawką inspiracji. Wybrałyśmy TOP 5, które przemawiają do nas najbardziej!

Zobacz też: Najkrótszy trening, który daje spektakularne efekty: Na czym polega tabata?

Konta na Instagramie, które zmotywują Cię do ćwiczeń

 Kate Taylor

Piękna i młoda kobieta, która motywuje swoich obserwatorów do bycia silniejszą wersją siebie. Pokazuje, że nikt z nas nie jest doskonały i wcale nie musi, a zjedzenie od czasu do czasu dużej pizzy czy lodów z bitą śmietaną nikomu nie zaszkodzi. Kate jest bardzo autentyczna przez co trafia do szerokiego grona odbiorców. Pokazuje, że ćwiczenia mogą być świetną zabawą, a wysportowane ciało to przede wszystkim lepsze samopoczucie.

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

♥ Cristina Horford

Konto Cristiny Horford jest zdecydowanie jednym z tych kont fitness, które są niezwykle atrakcyjne  dla oka. Cristiny jest przedsiębiorcą i ma swoją własną aplikację, która pomaga w dążeniu do wymarzonej sylwetki. Umieszcza również propozycję ćwiczeń dla osób, które są bardzo zapracowane i mogą ćwiczyć jedynie w domu. 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

♥ Rachel Hollis

Rachel od ponad dekady walczy ze swoim ciałem, by w końcu odnaleźć najlepszą wersję siebie. Obserwując jej profil i postępy można zauważyć, że jeżeli czegoś bardzo chcemy, możemy to osiągnąć. Mama czwórki dzieci, która mimo wielu obowiązków zawsze potrafi znaleźć czas dla siebie. A jej ciało wymiata!

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

♥ Whitney Simmons

To perfekcjonistka, która oprócz Instagramu prowadzi również kanał na YouTube. Możemy na nim znaleźć wiele treningów, porad i sugestii. Jej ciało mówi samo za siebie, a konto jest przyjemne dla oka. Już samo patrzenie bardzo motywuje nas do działania! Ach co za ciało!

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

♥ Pamela Reif

Piękna, młoda i wysportowana! Mimo młodego wieku (23 lata), Pamela osiągnęła wiele sukcesów na polu sportowym i nie tylko. Jest twarzą wielu reklam i produktów, głównie sportowych. Dzieli się swoimi ćwiczeniami, poradami dotyczącymi odżywiania, a także samoakceptacji. Jesteśmy pod wrażeniem!

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Zobacz też: To najbardziej wysportowana 63-latka, jaką widziałyśmy. Nie uwierzysz własnym oczom

Polecane wideo

Ciało tej pięknej dziewczyny to prawdziwy ewenement. Tyje tylko w połowie
Ciało tej pięknej dziewczyny to prawdziwy ewenement. Tyje tylko w połowie - zdjęcie 1
Komentarze
Ocena: 5 / 5

Polecane dla Ciebie