To najbardziej wysportowana 63-latka, jaką widziałyśmy. Nie uwierzysz własnym oczom

Niejedna młoda dziewczyna może pozazdrościć jej sylwetki!
To najbardziej wysportowana 63-latka, jaką widziałyśmy. Nie uwierzysz własnym oczom
fot. Instagram.com (https://www.instagram.com/lesleymaxwell.fitness/)
23.08.2019

Kto powiedział, że 63-latka nie może mieć ciała jak nastolatka? Lesley Maxwell to idealny przykład, że w każdym wieku możemy osiągać sukcesy i wyglądać oszałamiająco. Pomimo swoich lat, jej ciała pozazdrościłaby każda kobieta. Wysportowana sylwetka odejmuje jej sporo lat, a my jesteśmy pod ogromnym wrażeniem!

Zobacz też: Te konta na Instagramie są lepsze, niż trener personalny. Obserwatorki chudną w oczach

Idealne ciało 63-latki

Lesley dopiero w wieku 40 lat zaczęła uprawiać fitness. "Zawsze interesowałam się fitnessem i zdrowym trybem życia, byłam zdeterminowana, żeby znaleźć sposób na odżywienie mojego ciała, aby było wyglądało młodziej i zdrowo. Uwielbiałam być silna i wygrywać zawody z chłopakami, mogłam wtedy podnieść więcej niż oni" - wyznaje kobieta. W wieku 48 lat Lesley została trenerem osobistym, a rok później wystartowała w swoich pierwszych zawodach fitness. 

"Jestem teraz dużo szczęśliwsza i pewniejsza siebie niż gdy byłam młodsza, szczególnie dlatego, że poznałam wielu przyjaciół na siłowni i podczas zawodów." Lesley wyznaje, że na ulicy zawsze podchodzą do niej młodsi mężczyźni, zresztą wszyscy partnerzy kobiety byli młodsi od niej o kilkanaście lat. Od momentu wystartowania w pierwszych zawodach, Lesley zdobyła ponad 30 tytułów. Chce pokazać innym kobietom, że można wyglądać dobrze nawet w wieku 60 lat.

My jesteśmy pod wrażeniem! Zresztą, zobaczcie sami!

Zobacz też: Regularnie trenuje na siłowni, ale z jej ciałem stało się coś dziwnego. Wciąż tyje

Polecane wideo

Ciało tej ślicznotki Cię zaskoczy. Twarz Barbie, a sylwetka…
Ciało tej ślicznotki Cię zaskoczy. Twarz Barbie, a sylwetka… - zdjęcie 1

Komentarze

Ocena: 5 / 5

Polecane dla Ciebie