Sprzątaj i… chudnij!

Podczas wykonywania domowych obowiązków możesz spalić całe mnóstwo kalorii. Które czynności są najefektywniejsze?
Sprzątaj i… chudnij!
05.07.2008

Czy kiedykolwiek podczas sprzątania poczułaś się kurą domową? Jeśli tak, to czas uzupełnić garderobę o sexi stroje do prac domowych, w których będzie ci wygodnie i będziesz wyglądała uroczo. Od razu nabierzesz pozytywnego nastawienia do wykonywanych domowych czynności. Szczególnie, jeśli w pobliżu będzie mężczyzna podziwiający sposób, w jaki usuwasz kurz wielobarwnym puszkiem. A gdy uciążliwe obowiązki zmienisz w ćwiczenia na smukłą i powabnie umięśnioną sylwetkę, poczujesz się jak stała bywalczyni fitness clubu.

Odkurzanie wzmacnia mięśnie ud i świetnie działa na pośladki. Dodatkowo je napinaj, a osiągniesz efekt wzmocniony kilkakrotnie. Zamiatanie schodów kształtuje całe nogi oraz brzuch. Podczas polerowania wzmocnisz ramiona, kark oraz barki. Chcesz wymodelować brzuch? Wkładaj naczynia do zmywarki albo ciuchy do pralki. Gdy się upiorą, warto je rozwiesić na sznurze - to doskonały trening ramion. Jeszcze lepszy rezultat przyniesie prasowanie oraz prace w ogrodzie.

Po zakończeniu wielkiego sprzątania masz prawo udać się na zakupy i to z dwóch powodów: 1. należy ci się solidna nagroda, 2. bieganie po sklepach to przecież prawie jogging ;).

Polecane wideo

Komentarze (32)

Ocena: 5 / 5
Rowerzystka (Ocena: 5) 17.07.2019 20:33
ja tam wolę nastawić zmywarkę, pralkę, do odkurzania puścić Roombę i na rower iść :)
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 20.02.2009 12:05
Heh ja sprzątam cały dom bo moja mama i siostra to nic nie robią i nie schudłam wcale!! jestem na diecie poza tym juz od 2 mies i nic...a dodam że jem bardzo mało np sniadanie jogurt i grahamka potem dop o 14 zupa mleczna a na kolacje jabłko i to dziwne że nic nie schudłam ...;p;p
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 12.11.2008 15:09
hehhehe niezle od dzis zaczne sprzatac codziennie xD
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 04.08.2008 23:11
Ja wiedzialam o tym
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 29.07.2008 15:41
No to co, lece odkurzać ;)
odpowiedz

Polecane dla Ciebie