Trenerka gwiazd zdradza TOP 5 ćwiczeń uwielbianych przez celebrytów

To dzięki nim mają idealne sylwetki.
Trenerka gwiazd zdradza TOP 5 ćwiczeń uwielbianych przez celebrytów
fot. Instagram.com (https://www.instagram.com/janewakeuk/)
01.07.2019

Jane Wake to instruktorka Pilates, która może poszczycić się sławną klientelą. W rozmowie z portalem Daily Mail zdradziła, jak za pomocą pięciu prostych i szybkich ćwiczeń można osiągnąć wymarzoną sylwetkę. Ekspertka podzieliła się swoim przewodnikiem krok po kroku. Na początek zaleca rozpoczęcie od jednego ćwiczenia dziennie i systematyczne dodawanie kolejnych aż do wykonywania 5 ćwiczeń dziennie, najlepiej 3 razy w tygodniu. Te ćwiczenia stosują również gwiazdy, które mogą poszczycić się nienaganną sylwetką. Przejdźmy zatem przez zestaw Jane Wake.

Zobacz też: Barre Fitness to sekret figury Aniołków Victoria's Secret

#1 The Perfect Lunge 

To ćwiczenie działa na nogi, uda i pośladki. Zacznij od ustawienia nóg na wysokości bioder. Następnie prawą nogę przenieś na tył, ciągnąc kolano do podłogi. Tułów utrzymuj w pozycji prostej. Zrób 12 powtórzeń i zmień nogę. 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

#2 The Dumb Waiter

To ćwiczenie działa na mięśnie górnej części pleców, wewnętrzne uda, pośladki oraz mięśnie głębokie. Przyjmij pozycję klęczącą, a między uda włóż miękką poduszkę. Ręce wyciągnij na boki, ściskając łopatki. W tej pozycji ściskaj poduszkę udami, przetrzymując kilka sekund. Powtarzaj kilkanaście razy.

#3 The Pilates Press Up

To ćwiczenie, które kształtuje ramiona, plecy i klatkę piersiową. Zejdź na ręce i kolana. Kolana ustaw w linii bioder, a ręce w linii ramion. Naciskaj rękoma na podłogę schodząc w dół, Powtarzaj kilkanaście razy.

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

#4 The Pilates Dart

Ćwiczenie kształtuje pośladki, triceps, plecy. Połóż się na macie przodem do podłogi. Ręce trzymaj wzdłuż tułowia, ale nie kładź ich na podłodze. Podnieś jednocześnie głowę, szyję i ramiona o zaledwie. Potem dodaj nogi i powtarzaj na przemian. Skup się na wyciągnięciu ramion i napinaniu tricepsa. Powtarzaj kilkanaście razy. 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

#5 The Bridge

To ćwiczenie działa głównie na pośladki. Połóż się na plecach, podeprzyj się nogami i unoś biodra, mocno ściskając pośladki.

Zobacz też: Chcesz mieć szczupłe nogi? To jedno ćwiczenie wyszczupli je w ekspresowym tempie

Polecane wideo

Blogerka chwaliła się, że schudła 50 kg. Przytycie kolejnych 60 ukryła przed fanami
Blogerka chwaliła się, że schudła 50 kg. Przytycie kolejnych 60 ukryła przed fanami - zdjęcie 1
Komentarze
Ocena: 5 / 5

Polecane dla Ciebie