Barre Fitness to sekret figury Aniołków Victoria's Secret

Jest już w Warszawie! Zobaczcie, na czym polega.
Barre Fitness to sekret figury Aniołków Victoria's Secret
fot. unsplash
10.06.2019

Barre Fitness to w Polsce wciąż nowa dyscyplina, która jednak powoli pojawia się w większych miastach. Świetna wiadomość jest taka, że od kwietnia możecie wypróbować ten rodzaj fitnessu w Warszawie. Barre to trening 3w1, który łączy w sobie balet, jogę i pilates. Zdecydowanie są to ćwiczenia dla osób, które nie lubią wylewać z siebie litrów potu, jednak nie oznacza to, że nie są skuteczne. Wręcz przeciwnie barre fitness kształtuje sylwetkę, wzmacnia mięśnie i wysmukla, a doskonałym potwierdzeniem tego są Aniołki Victoria's Secret, które mogą pochwalić się nienaganną figurą. 

Zobacz też: Nie możesz schudnąć? Być może zapominasz o tych kilku rzeczach

Barre Fitness - rewolucyjny trening dla kobiet

Ten rodzaj treningu popularny stał się głównie dzięki filmowi "Czarny Łabędź" z Natalią Portman w roli głównej. Został stworzony dla kobiet, które nie są zawodowo związane z tańcem i pragną podkreślić swoją kobiecość. Kluczem całego treningu jest dokładność wykonywania ćwiczeń, a nie ilość powtórzeń.  

Barre fitness to bardzo kobiecy trening, który ma za zadanie ukształtować partię ciała, na których najbardziej zależy większości kobietom, czyli uwydatnienie pośladków i wysmuklenie ud. Barre poprawia również naszą postawę, dzięki czemu po kilku treningach stajemy się bardziej wyprostowane. 

Podczas godzinnego treningu spalamy ok. 300 kcal. Nie jest to dużo, ale wystarczająco, aby wysmuklić sylwetkę. Choć ten rodzaj treningu opiera się na balecie, ćwiczenia są bardzo proste i nie powinny nikomu sprawiać trudności nawet na pierwszych zajęciach. 

Zajęcia opierają się na pracy z drążkiem. Najpierw rozpoczynamy od rozgrzewki, gdzie wykonywane są ćwiczenia na górne partie ciała, takie jak hantle, pompki, deska itp. Kolejnym etapem jest trening z drążkiem i własną masą ciała. Miksowane są tu elementy jogi, pilatesu oraz baletu. Podczas treningu nieustannie pracują również mięśnie tułowia. Na koniec oczywiście ćwiczenia rozciągające, czyli stretching, który ma za zadanie przynieść ulgę mięśniom.

A oto przykładowe ćwiczenia, które dadzą wam ogólny zarys całego treningu barre fitness:

Zobacz też: Chcesz mieć szczupłe nogi? To jedno ćwiczenie wyszczupli je w ekspresowym tempie

Polecane wideo

Wychudzona sylwetka jest już passe. Dziś wszystkie celebrytki chcą mieć figurę „slim thick”
Wychudzona sylwetka jest już passe. Dziś wszystkie celebrytki chcą mieć figurę „slim thick” - zdjęcie 1
Komentarze (2)
Ocena: 5 / 5
gość (Ocena: 5) 17.06.2019 10:32
Jak szybko schudłam dzięki preparatu figurena. Przyśpieszył on moją powolną przemianę materii i pohamował łaknienie. Utrzymałam dzięki temu dietę i w 3 miesiące schudłam 12kg. Jestem bardzo zadowolona ponieważ myślałam że po ciąży będzie o wiele trudniej,
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 12.06.2019 10:51
bez suplementu miałam straszny problem ze spadkiem wagi. Wracałam do diet i rezygnowałam bo nie było efektów. Brakowało mi czegoś. Włączyłam w końcu do diety figurena. Od razu zauważyłam różnicę i efekty które coraz bardziej motywowały mnie do działania. Nie prawdopodobnie szybko osiągnęłam cel wagowy jaki sobie założyłam. Uwierzcie mi, że był on mało możliwy a jednak się udało :) Warto zaufać Figurenie
odpowiedz

Polecane dla Ciebie