Chcesz mieć szczupłe nogi? To jedno ćwiczenie wyszczupli je w ekspresowym tempie

Wystarczy 10 minut dziennie!
Chcesz mieć szczupłe nogi? To jedno ćwiczenie wyszczupli je w ekspresowym tempie
fot. iStock
14.05.2019

Nogi to jedna z trudniejszych partii do zrzucenia nadmiaru tkanki tłuszczowej. Kobiety często narzekają na zbyt duże uda, na których tłuszcz uwielbia się odkładać. To 10 minutowe ćwiczenie pięknie wyszczupli i wymodeluje Twoje nogi! Wystarczy, że będziesz systematyczna i konsekwentna, a efekt zobaczysz już po 2 tygodniach.

Zobacz też: 7 błędów, przez które nie możesz schudnąć

Ćwiczenie na szczupłe nogi

Jedyne czego potrzebujesz to mata i guma do ćwiczeń. Na początku rozgrzej ciało, zrób podskoki, pajace, kilka przysiadów. Nigdy nie zaczynaj treningu bez rozgrzewki, bo będzie on po prostu nieefektywny. Zawsze traktuj rozgrzewkę jak część treningu!

Kiedy będziesz już rozgrzana, przymocuj taśmę wokół kostek i połóż się na lewym boku. Podeprzyj głowę na ugiętej ręce, a ciało trzymaj w jednej linii. Z wdechem unieś nogę do góry i przetrzymaj kilka sekund mocno napinając taśmę. Następnie powoli opuszczaj nogę. Pamiętaj, aby brzuch i pośladki przez cały czas były mocno napięte. Zrób 10 powtórzeń i zmień nogę. Powtarzaj całość przez trzy razy. fot. iStock

Na koniec nie zapomnij o rozciągnięciu mięśni nóg. Aby cieszyć się szczupłymi nogami, 3 razy w tygodniu wykonuj trening cardio, który przyspiesza proces spalania tkanki tłuszczowej. Zwróć też uwagę na swoją dietę oraz pij dużo wody. Te wszystkie czynniki pomogą Ci w wyszczupleniu nóg oraz całego ciała.

Zobacz też: Strategia nawadniania - kiedy, ile i jak pić, kiedy uprawiasz sport?

Ten modny model bikini eksponuje piersi wyjątkowo odważny sposób. Czy to jeszcze seksowne, czy już wulgarne?
Ten modny model bikini eksponuje piersi wyjątkowo odważny sposób. Czy to jeszcze seksowne, czy już wulgarne? - zdjęcie 1

Polecane wideo

Komentarze (3)

Ocena: 5 / 5
gość (Ocena: 5) 14.05.2019 13:26
Guma jest spoko ale parcieje moja po 1,5 roku do wywalenia
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 14.05.2019 08:40
Jestem bardzo zadowolona z tego co osiągnełam stosując suplement figurena. Schudłam, czuje się dużo lepiej. Nauczyłam się inaczej jeść, jeść zdrowo więc utrzymuje już wagę. Dzięki figurena schudłam ponad 10kg przez 3 miesiące czyli okres kuracji.
zobacz odpowiedzi (1)

Polecane dla Ciebie