Ćwiczenia na piękne nogi!

Przygotuj się do sezonu, wymodeluj uda, łydki i zadbaj o pośladki.
Ćwiczenia na piękne nogi!
02.07.2008

Jeśli wybierasz się na plażę, zapewne zechcesz założyć kostium kąpielowy. A w tym stroju twoje nogi odgrywają bardzo ważną rolę. Możesz szybko i łatwo poprawić ich kształt za pomocą prostych ćwiczeń. Nie ma obaw, uwzględniliśmy brak czasu. Poza tym nie musisz kupować karnetu na siłownię ani drogiego sprzętu do ćwiczeń.

Szybkie diety czy głodówki może pozwolą ci zrzucić kilka kilogramów, ale twoje nogi będą wyglądały naprawdę pięknie dopiero wtedy, gdy chwilę nad nimi popracujesz.

Pierwsze ćwiczenie to tak zwane "krzesełko" plus hantle. Oprzyj się o ścianę, trzymając w rękach lekkie hantle. Następnie obniżaj się, jednocześnie wypychając nogi do przodu. Postaraj się, aby twoje nogi uginały się pod kątem 90 stopni, a pozycja przypominała tę, w jakiej siedzisz. Hantle trzymaj w wyprostowanych rękach. Stopniowo wytrzymuj w tej pozycji tak długo, jak pozwalają ci na to twoje możliwości.

Rozciąganie. Stań, wyciągając ręce w kierunku ściany. Teraz pochyl się i ukucnij. Ugnij prawą nogę, przenosząc na nią ciężar ciała. Lewą nogę wyprostuj, dotykając do niej wyciągnięte ręce. To ćwiczenie wykonuj 5-6 razy, analogicznie dla obu nóg.

Obciążanie. Trzymaj w rękach ciężar, za sobą postaw normalnej wysokości krzesło. Rozstaw nogi jak najszerzej się da i uginaj je. W momencie kiedy osiągniesz pozycję równoległą do krzesła, zatrzymaj się i wytrzymaj tyle, ile będziesz w stanie. Następnie bardzo wolno wstawaj do pozycji stojącej. Powtarzaj 8 razy.

Oprócz tych ćwiczeń masuj nogi i wcieraj w nie balsamy ujędrniające. To wszystko poprawi ich wygląd i jędrność.

Polecane wideo

Komentarze (32)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 22.03.2011 13:26
Fany artykuł ja od siebie znalazłam, link z ćwiczeniami na wszystkie partie ciała kondycja.info/page.php?id=cwiczenia
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 28.05.2009 19:55
rolki bardzo fajnie kształtują łydki i ile z tego ma się przyjemności :P
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 05.05.2009 11:39
ciup... mam to w nosie ;P
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 30.03.2009 19:10
te nogi na zdjeciu wygladaja tak bo są opalone i posmarowane oliwką.
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 20.03.2009 15:56
[quote="nassieee"]uuuwielbiam swoje nogi;d [/quote] nie zesraj sie
odpowiedz

Polecane dla Ciebie