Tyle kosztuje trening u Lewandowskiej. Znamy cennik Healthy Center by Ann

Nie każdego będzie na to stać.
Tyle kosztuje trening u Lewandowskiej. Znamy cennik Healthy Center by Ann
źródło: Instagram (instagram.com/annalewandowskahpba)
16.03.2018

Anna Lewandowska dobrze wykorzystuje swoje 5 minut. Pomimo osiągniętego sukcesu, nie przestaje działać i angażuje się w kolejne akcje. Oboje, zarówno ona, jak i jej mąż, doskonale odnajdują się nie tylko w świecie sportu, ale także biznesu. Udowadniają to na każdym kroku. Najnowszym przedwzięwzięciem Ani jest klinika – Healthy Center by Ann.

Centrum zostało otwarte w marcu w Warszawie. To miejsce, w którym będzie można zadbać o swoje zdrowie oraz sylwetkę. „Główną misją nowo powstałego Healthy Center by Ann było stworzenie miejsca, w którym dzięki profesjonalnemu i kompleksowemu podejściu do zdrowia i aktywności fizycznej każdy, niezależnie od poziomu zaawansowania, będzie mógł obrać swoją własną drogę do celu, jakim jest zdrowie i dobre samopoczucie” – czytamy na stronie Lewandowskiej.

Niestety nie każdy będzie mógł sobie pozwolić, aby z niego skorzystać. Ceny są iście kosmiczne.

Jeden trening personalny kosztuje aż 250 zł (pomijając pierwszy za 300 zł). To o wiele więcej niż cena za miesięczny karnet, dostępny w zwykłych siłowniach. Poza tym standardowa cena za trening personalny w Warszawie wynosi 150 zł. Jeżeli chodzi o pakiety zajęć, uwagę zwraca joga. Wychodzi na to, że jedne zajęcia kosztują 180 zł. Za 10 zajęć trzeba zapłacić 1800 zł.

Ciekawie zapowiadają się zajęcia z psychodietetykiem, który prowadzi treningi mentalne. Dzięki nim osoba, która pragnie schudnąć, a do tej pory nie wierzyła, że to możliwe, otrzyma wsparcie psychiczne. Pozwoli jej ono uwierzyć, że sama również jest w stanie wiele osiągnąć. „Trening mentalny stanowi nieodłączny element w drodze do osiągania celu, bo to na podstawie swoich myśli kreujesz własną rzeczywistość. Pomożemy Ci uwierzyć we własne możliwości”- opublikowano informację na stronie. Niestety za zaledwie 30 minut sesji trzeba zapłacić 150 zł.

Biorąc pod uwagę ceny za produkty żywnościowe i gadżety kuchenne dostępne na stronie Lewandowskiej, trudno się dziwić. Zwykły pojemnik na jedzenie kosztuje u niej 159 zł

 

Stworzyliśmy Healthy Center by Ann, żeby dzielić się naszą wiedzą i doświadczeniem. Chcemy edukować i promować zdrowy styl życia wśród osób, które są otwarte na zmiany oraz potrzebują wsparcia we wdrażaniu i utrzymywaniu swoich zdrowych nawyków. Nie bój się zmian w swoim życiu! @apussports @foods_by_ann @nikeroyalwilanow @airbike_pl @freshplate_catering #HealthyCenterbyAnn #filary #zdrowia #fizjoterapia #dieta #badania #rehabilitacja #konsultacje #trening #trenerpersonalny #specjalisci #healthyteam #hpba #hcba #AnnaLewandowska #WorkLifeBalance #TrainingbyAnn #AnnaLewandowska #Motivation_by_Ann #ćwiczenia #ćwiczymy #training #exercise #trainingapp #motywacja #motivation #success #workout #fitness #fitbody

Post udostępniony przez Healthy Center by Ann (@healthycenterbyann)

Również ceny za obóz zwalają z nóg. Tygodniowy Camp by Ann kosztuje 3000 zł. Mimo to obozy z Lewandowską wyprzedają sie niczym świeże bułeczki w piekarni. W jego ramach zostały przewidziane nie tylko treningi z Anią, ale także wykłady motywacyjne, możliwość skorzystania z takich udogodnień jak sauna, wyżywienie, pomoc lekarską, ubezpieczenie oraz zakwaterowanie.

Jedno jest pewne, oferta Lewandowskiej nie jest skierowana do Polki, która utrzymuje się za 2000 zł miesięcznie.

Zobacz także: Musisz to zobaczyć: Jak Anna Lewandowska wyglądała kiedyś? (VIDEO)

Polecane wideo

Komentarze (6)

Ocena: 4.67 / 5
gość (Ocena: 3) 20.03.2018 10:03
Ale dlaczego? :) Nikt nikogo nie zmusza do kupna tych treningów. Jakoś nie chcę mi się wierzyć, że jakby ktoś Ci chciał tyle płacić za twój czas to byś odmówiła :)
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 16.03.2018 20:39
Za ten jej pakiet 10 zajęć, mogłabym rok siedzieć codziennie cały dzień na swojej siłowni i jeszcze by mi została kasa na kilkanaście wejść na basen, no może bez personalnego trenera, ale trenerzy, którzy tam są dla wszystkich chętnie udzielają rad na każde zawołanie, więc chyba na jedno wychodzi. 12x100zł za miesięczny karnet na 30 nielimitowanych wejść na siłownie, a 600zł to 27 wejść z nielimitowanym czasem na basen.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 16.03.2018 13:57
Moim zdaniem to głupota wydawać tyle kasy na trening, jest wiele innych trenerów, którzy wcale nie są od niej gorsi (możliwe że część jest nawet lepsza), a biorą za to dużo mniej kasy. Jak ktoś chce przede wszystkim schudnąć to żadna Anka mu do tego nie potrzebna, no chyba że ludziom trenującym u niej bardziej zależy na pochwaleniu się tym przed znajomymi, ale to tak jak juz na początku napisałam - czysta głupota.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 16.03.2018 13:20
żenujące żeby tyle płacić za zwykłe treningi. nie dość że są najbogatszymi to jeszcze żerują na innych
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 16.03.2018 12:02
akurat zamiast jeść na trening bo i tak na jedzenie nie zostanie
odpowiedz

Polecane dla Ciebie