12 żenujących zachowań, przez które kompromitujemy się na siłowni

Zdarzają się wszystkim kobietom...
12 żenujących zachowań, przez które kompromitujemy się na siłowni
Fot. Thinkstock
27.12.2016

Dzięki Ewie Chodakowskiej i Annie Lewandowskiej Polki pokochały aktywność fizyczną. Kluby fitness oraz siłownie jak nigdy przeżywają rozkwit. Kobiety doceniają je także ze względu na okazję do spotkań towarzyskich i możliwość spotkania fajnego faceta. Niestety w publicznym miejscu nietrudno o kompromitację, tym bardziej, że siłownie i kluby fitness rządzą się własnymi regułami. Kilka razy opisywałyśmy już wyznania trenerów oraz osób aktywnie uczestniczących w fizycznych wyzwaniach na temat tego, co dzieje się w środku...

Tym razem na warsztat bierzemy najbardziej żenujące zachowania, które zdarzają się prawie wszystkim kobietom. Wiele z nich nie jest świadomych, że ośmieszają się w oczach innych – być może także w oczach wysportowanego przystojniaka.

Jeżeli chcesz uniknąć wstydu, przeczytaj, a potem zastanów się, czy kiedyś nie przydarzyła Ci się podobna wpadka.

Zobacz także: Jak wyglądać dobrze na siłowni?

 

http://www.papilot.pl/wlosy/eliksiry-i-esencje-kosmetyki-do-wlosow-wierzbicki-schmidt,36868,1

Fot. Thinkstock

Udajesz, że maszyna jest zepsuta, bo nie masz pojęcia, jak ją obsługiwać

Maszyny wyglądają na naprawdę skomplikowane urządzenia, ale ponieważ krępujemy się poprosić kogoś o pomoc, wolimy udawać, że nie działają. Niestety szybko wychodzi to na jaw, gdy podchodzi do niej inna osoba.

Robisz selfie w lustrze podczas ćwiczeń

To chyba standard. Niestety w ten sposób pokazujesz, że ważniejszy jest dla Ciebie wizerunek, który prezentujesz w Sieci, niż ćwiczenia. W końcu, żeby dobrze zapozować trzeba poświęcić tę chwilę.

http://www.papilot.pl/wlosy/eliksiry-i-esencje-kosmetyki-do-wlosow-wierzbicki-schmidt,36868,1

Fot. Thinkstock

Upuszczasz telefon, podczas biegu na bieżni, bo w trakcie ćwiczeń musiałaś przeczytać wiadomość

Czy naprawdę tak trudno zostawić telefon w spokoju na godzinę? Musisz trzymać go w dłoniach podczas korzystania z bieżni? Sygnalizujesz w ten sposób innym, co naprawdę jest dla Ciebie ważne. Twoja nerwowość udziela się pozostałym.

Chodzisz na siłownię tylko po to, aby skorzystać z prysznica i wanny z hydromasażem

Na siłowni często czeka na nas wiele atrakcji, ale jednym z największych obciachów jest przyjść tylko po to, aby z nich skorzystać. Osoby, które naprawdę chcą poćwiczyć, prawdopodobnie będą patrzeć na Ciebie jak na wariatkę.

Zobacz także: Grzechy, które popełniamy na siłowni!

http://www.papilot.pl/wlosy/eliksiry-i-esencje-kosmetyki-do-wlosow-wierzbicki-schmidt,36868,1

Fot. Thinkstock

Patrzysz się w lustro, aby sprawdzić, co robi inna osoba

Czas na siłowni upływa wyjątkowo wolno, a do tego bardzo szybko się męczymy. Dlatego po jakimś czasie bardziej interesuje nas, co robią inne osoby. Niestety po chwili zaczynają czuć na sobie nachalny wzrok obserwatora...

Dół od stroju wszedł Ci między pośladki i próbujesz znaleźć sposób, aby potajemnie poprawić ubranie

Ta wpadka zdarza się nawet najlepszym! Niestety inni wyraźnie zobaczą kształt Twoich pośladków.

http://www.papilot.pl/wlosy/eliksiry-i-esencje-kosmetyki-do-wlosow-wierzbicki-schmidt,36868,1

Fot. Thinkstock

Pijesz wodę nie dlatego, że jesteś spragniona, ale wykonałaś jedno ćwiczenie (co by tu jeszcze zrobić, aby odbębnić godzinę?)

Osoby z pasją, które przychodzą na siłownię, żeby naprawdę poćwiczyć, nie tracą czasu i nie odliczają go dyskretnie. Woda w ich ręku to nie gadżet, piją wtedy, kiedy naprawdę są spragnieni.

Denerwujesz się, bo ktoś zajął Ci maszynę, chociaż dookoła stoi mnóstwo wolnych

Są osoby, które mają zwyczaj ćwiczyć cały czas na tej samej maszynie, ale nie zawsze się to udaje. Czasami ktoś ją zajmuje, ale po niektórych klientkach siłowni widać wtedy wściekłość. Być może to najlepszy punkt obserwacyjny na ćwiczących mężczyzn. Niestety nie budzisz wtedy sympatii.

http://www.papilot.pl/wlosy/eliksiry-i-esencje-kosmetyki-do-wlosow-wierzbicki-schmidt,36868,1

Fot. Thinkstock

Ukradkowo wycierasz spocony tyłek

Publiczne, niczym nieskrępowane wycieranie tyłka wydaje się ordynarnym zachowaniem, ale kiedy za bardzo się mitygujesz, robisz jeszcze gorsze wrażenie. Spocony tyłek na siłowni to ludzka rzecz.

Niechcący puszczasz głośnego bąka

Zdarza się najlepszym. Mimo wszystko wrażenie i zapach, który wówczas wytwarzasz, nie należą do najprzyjemniejszych. Zwracaj uwagę na to, co jesz, gdy masz zamiar wybrać się na siłownię.

http://www.papilot.pl/wlosy/eliksiry-i-esencje-kosmetyki-do-wlosow-wierzbicki-schmidt,36868,1

Fot. Thinkstock

Łapiesz się na głośnym śpiewaniu i wymachiwaniu rękami w takt muzyki ze słuchawek

Muzyka relaksuje, poza tym ćwiczenia wykonywane w takcie do niej wydają się mniej uciążliwe. Także czas szybciej upływa, gdy nucisz pod nosem swój ulubiony utwór. Niestety łatwo wtedy zapomnieć o rzeczywistości i zrobić z siebie wrzeszczącą wariatkę.

Próbujesz unieść zbyt duży ciężar, który upada z głośnym hukiem na podłogę i wszyscy widzą tę porażkę

Chcąc się popisać, możesz przesadzić. Lepiej nie próbuj zaimponować innym. Porażka jest bardziej prawdopodobna i przyciągnie większą uwagę. Postaraj się realnie ocenić możliwości.

Zobacz także: Dlaczego warto chodzić na siłownię? 7 przekonujących argumentów!

Źródło: www.buzzfeed.com

Polecane wideo

Komentarze (6)
Ocena: 2.5 / 5
gość (Ocena: 1) 28.12.2016 16:57
żenujące "coś" bo nawet artykułem nazwać tego nie można
odpowiedz
gość (Ocena: 1) 27.12.2016 22:11
Nie wiem skąd wytrzasnęliście podobne wpadki. Chodzę na siłownie poćwiczyć i nie zwracam uwagi na innych, więc nie zauważyłam żadnej z nich.
odpowiedz
kriss (Ocena: 2) 27.12.2016 16:12
Nie wiem na jakie siłownie chodzicie albo czy w ogóle chodzicie ale takie głupoty wypisujecie, że głowa mała. Kiedy ja ćwiczę to rzadko patrzę się na innych, nie interesuje mnie czy ta osoba ćwiczy czy upuszcza telefon biegnąc na bieżni czy też pije wodę po jednym ćwiczeniu. A tak odnośnie tej wody to ja też piję wodę po każdym ćwiczeniu i nie jest to dla mnie niczym nadzwyczajnym po prostu wolę wypić po kilka łyków między ćwiczeniami niż po zakończonym treningu zasapana i zmęczona pić na raz pół czy też litr wody! To, że komuś upadnie ciężarek też nie jest dla mnie wiochą, ponieważ kto nie próbuje ten się nie dowie. Może akurat ten byłby odpowiedni, a jednak okazał się za duży
zobacz odpowiedzi (1)
gość (Ocena: 1) 27.12.2016 15:30
żenującym jest en artykuł
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 27.12.2016 10:37
Takie rzeczy zdarzaja sie przede wszystkim facetom i części z nich nie zaliczylabym do czegoś wstydliwego. Kobiety ze strachu przed takimi 'wpadkami' spędzają większość czasu na bieżni lub jednej maszynie- a niepotrzebnie. Nie ma się czego bać.
odpowiedz

Polecane dla Ciebie