Akcja: sportowa motywacja

Zdarza się to niemal każdemu. Są takie dni, kiedy za nic w świecie nie chce nam się iść na trening – rezygnujemy z jednego, potem kolejnego. A w sporcie liczy się motywacja. Razem z siecią sklepów sportowych Decathlon mamy na nią sposób!
Akcja: sportowa motywacja
Fot. mat. prasowe
24.09.2016

Szukaj
Znajdź aktywność fizyczną, którą naprawdę lubisz. Taką, która sprawia, że po treningu tryskasz energią i nie możesz przestać się uśmiechać. Jeżeli nie czujesz się dobrze na siłowni, a zajęcia fitness to dla Ciebie nuda, szukaj innej aktywności. Być może miejski basen będzie idealną alternatywą. Jeżeli znajdziesz swój sport, o wyjściu na trening pomyślisz chcę, zamiast muszę.

Nie dyskutuj
Wystarczy ułamek sekundy i myśl, że nie chcesz iść na trening, a z pewnością znajdziesz przynajmniej 100 solidnych argumentów, żeby zostać w domu. Z drugiej jednak strony zależy Ci na ładnej figurze, więc zaczynasz się usprawiedliwiać i obiecywać sobie, że pójdziesz jutro. I to jest błąd. Nie dyskutuj ze sobą, bo w końcu sama się przekonasz, że niepójście na trening jest dobrym pomysłem. Nie jest.

Rób na złość
Ale nie innym, tylko sobie. A dokładniej swojej słabej motywacji. Z jakiej racji ma ona decydować za Ciebie, czy pójdziesz, czy zrezygnujesz dziś z treningu? Momenty, gdy się nie chce, zwykle naprawdę są krótkimi chwilami i szybko mijają, kiedy podejmujesz zdecydowanie działanie. Im częściej będziesz je pokonywać, tym rzadziej będą się pojawiały w przyszłości.

Dawaj prezenty
Od czasu do czasu zrób sobie prezent. Najlepiej taki, który będzie Cię motywował do dalszych ćwiczeń. Jeżeli biegasz, zainwestuj w zegarek z GSPem lub nową kurtkę, która będzie przydatna szczególnie w czasie jesiennej niepogody. Dla fanów pływania idealne będą okularki lub nowa torba, która zawsze będzie gotowa do wyjścia na basen. U bywalców siłowni i zajęć fitness świetnie sprawdzi się shaker, jak również rękawice treningowe. Wszystkie produkty znajdziesz w sklepach Decathlon oraz na www.decathlon.pl

119,99 zł

39,99 zł

39,99 zł

9,10 zł

49,99 zł

369,99 zł

Źródło: materiały prasowe

Polecane wideo

Komentarze (1)

Ocena: 3 / 5
Arleta (Ocena: 3) 05.12.2016 18:54
Tak można robić sobie prezenty, ale najlepiej jak robi się drogie prezenty! Najlepsze dresy i ubrana na siłownie kupicie u konkurencji np. sklepsportowysitewordpresscom a nie w masowym Decathlonie. Wejdź i przekonaj się sama.
odpowiedz

Polecane dla Ciebie