Chcesz stracić pięć kg w miesiąc? 8 efektywnych ćwiczeń, które Ci w tym pomogą!

Latem będziesz mogła pochwalić się zgrabnymi nogami w krótkich szortach!
Chcesz stracić pięć kg w miesiąc? 8 efektywnych ćwiczeń, które Ci w tym pomogą!
20.03.2015

Jeśli jesteś skoncentrowana na tym, aby pozbyć się kilku nadprogramowych kilogramów, na pewno liczysz się z tym, że wymaga to czasu i zaangażowania. Twój trud jednak na pewno się opłaci, gdy latem będziesz mogła pochwalić się zgrabnymi nogami w krótkich szortach! Najlepszą motywacją jesteś ty sama i efekty, które zauważasz.

Jeśli więc potrzebujesz szybkich rezultatów, postaw na tych osiem ćwiczeń na co dzień. Dzięki nim w ciągu zaledwie miesiąca możesz stracić aż pięć kilogramów!

1. 37-minutowe spalanie tłuszczu

 

W Internecie znajdziesz mnóstwo ciekawych tutoriali treningowych. Jednym z naszych faworytów jest jednak fitness blender. Dlatego zacznij swoją przygodę z odchudzaniem od tego 37-minutowego treningu! 

 

Janni Deler

2. Postaw na intensywność

Intensywny trening interwałowy sprawi, że będziesz spalać kalorie zarówno w trakcie ćwiczeń, jak i po ich zakończeniu. Dzięki temu pozbędziesz się ich w naprawdę szybkim tempie!

>>>

Janni Deler

3. Pięć minut

To świetny trening, na który możesz postawić trzeciego dnia, gdy twój organizm domaga się odpoczynku. Jeśli jednak czujesz, że pięć minut to za mało, połącz je z innymi ćwiczeniami z listy.

>>>

Janni Deler

4. Szybkie spalanie nawet 500 kalorii

Jeśli zależy ci na szybkim spalaniu kalorii, ten trening został stworzony dla ciebie. Wystarczy dwadzieścia minut, aby pozbyć się aż 500 kalorii!

>>>

Janni Deler

5. Dziesięciominutowy trening całego ciała

Wystarczy poświęcić dziesięć minut dziennie tym ćwiczeniom, aby po miesiącu zobaczyć rezultaty. Ten trening pozwoli ci popracować nad całym ciałem. Jeśli pragniesz jeszcze lepszych efektów, zrób powtórkę!

>>>

Janni Deler

6. Cross fit dla początkujących

Trening inspirowany modnym i efektywnym cross fitem pozwoli ci osiągnąć doskonałe rezultaty w krótkim czasie. Bądź jednak bardzo uważna przy wykonywaniu ćwiczeń, aby nie popełniać błędów.

>>>

Janni Deler

7. Pracuj nad pośladkami z Mel B

Podczas swojego miesięcznego planu nie tylko spalaj tłuszcz, ale także pracuj nad poszczególnymi partiami mięśni. Każda z nas marzy o kształtnych pośladkach. W tej kwestii powinnaś dać szansę popularnej Mel B, która w dziesięć minut wyciśnie z ciebie siódme poty. 

>>>

Janni Deler

8. Intensywny trening interwałowy

Stawiaj sobie wyzwania i wciąż przekraczaj własne granice, próbując nowych rzeczy. Programy treningowe z naszej listy na pewno pozwolą ci osiągnąć sukces. Możesz jednak poszukać także czegoś na własną rękę. I pamiętaj, że chcąc schudnąć, wcale nie musisz wychodzić z domu!

 

 

Polecane wideo

Komentarze (5)
Ocena: 4.2 / 5
Anonim (Ocena: 5) 20.03.2015 20:37
I przepraszam jak to ćwiczyć? Codziennie jedno? Codziennie wszystkie? Szkoda, że nie można było tego dopisać..
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 20.03.2015 12:55
Napisz komentarz...szkoda ze filmiki nie dzialaja...
zobacz odpowiedzi (1)
Marta (Ocena: 5) 20.03.2015 10:33
Ćwiczenia i dobra dieta! Chodzę teraz do szkoły policealnej na kierunek instruktor fitness. Zaprezentowane ćwiczenia znam, faktycznie pomagają szybciej spalić tkankę tłuszczową, ale pamiętajmy, że musimy też dostarczać naszemu organizmowi niezbędne składniki.
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 20.03.2015 09:16
fitness blender mogę z całą pewnością polecić. jednak uważam, że treningi indywidualne z wideo powinno się traktować jako uzupełnienie ćwiczeń z prawdziwym trenerem.
odpowiedz

Polecane dla Ciebie