Rewia mody na siłowni: Wyglądają ładnie, ale raczej nie przyszły poćwiczyć...

Wyjście na siłownię się nie liczy, jeśli nie zrobisz sobie apetycznego selfie.
Rewia mody na siłowni: Wyglądają ładnie, ale raczej nie przyszły poćwiczyć...
14.12.2014

Przez lata żyłyśmy w błogiej nieświadomości. Wydawało nam się, że siłownia to miejsce pracy nad własnym ciałem, a nie rewia mody. Poświęcamy czas i energię, by po wyjściu z sali ćwiczeń wyglądać lepiej, a nie po to, by imponować swoim stylem w czasie treningu. Bardzo się pomyliłyśmy! Okazuje się, że sportowy outfit to aktualnie najmodniejsza stylizacja.

Można się o tym przekonać na własne oczy, odwiedzając jedną z modnych siłowni lub przeglądając zdjęcia dodawane przez internautki. Dzisiaj nikomu już nie imponuje upór i hektolitry wylanego potu. Nie trzeba się aż tak przemęczać, bo wystarczy atrakcyjnie wyglądający strój. Opięte legginsy i seksowny top liczą się bardziej od efektów.

Kiedy patrzymy na te fotografie, zaczynamy mieć wątpliwości, w jakim celu ich autorki odwiedzają siłownię. Poćwiczyć? Chyba jednak się pokazać...

strój do ćwiczeń
strój do ćwiczeń
strój do ćwiczeń
strój do ćwiczeń
strój do ćwiczeń
strój do ćwiczeń
strój do ćwiczeń
strój do ćwiczeń
strój do ćwiczeń

Polecane wideo

Komentarze (22)
Ocena: 4.59 / 5
sebcio (Ocena: 5) 03.08.2018 11:43
Co z tego ze dźwigają więcej jak autoraka? jak to są same tępe , zakompleksione dzidy bez grama rozumu Super artykuł 6+
odpowiedz
Polak (Ocena: 5) 13.04.2016 21:04
Co za idiota napisał "outfit"????? To po polsku nie mozna???? Nie znasz autorze podpisu pod fotografia polskiego słowa określającego ubiór na siłownie??? Co za zubożenie jezyka!!! A może to tandetny snobizm???
odpowiedz
Anonim (Ocena: 2) 15.12.2014 17:40
to już nie można się na siłownię ładnie ubrać? kurcze, dobrze się czuje w ładnych ciuchach, które akurat zostały stworzone na trening, a przede wszystkim jest mi wygodnie i mój wygląd mnie motywuje więc nie rozumiem o co chodzi. Każdy sie ubiera jak uważa.
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 15.12.2014 14:56
Wszystkie te dziewczyny (no może oprócz ostatniej) dźwigają na sztandze więcej niż waży autorka "artykułu", wiec tytuł bardzo nie na miejscu.
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 14.12.2014 18:25
Mam wazenie ze przez Pania pisząca ten artykul przemawia zazdrosc :P Radzę ruszyć tylek a nie czepiac sie kobiet ktore wychodzą na siłkę i motywują tym inne kobiety :)
zobacz odpowiedzi (2)

Polecane dla Ciebie