Pokonała anoreksję i dzisiaj wygląda jak kulturystka! (Nieudana przemiana?)

Spektakularna przemiana. Od 38 kg i wystających kości do...
Pokonała anoreksję i dzisiaj wygląda jak kulturystka! (Nieudana przemiana?)
07.03.2014

Antonia Eriksson gościła na naszych łamach na początku tego roku. Jej historia poruszyła wiele Czytelniczek. Młoda Szwedka przez dłuższy czas walczyła z anoreksją. Zamiast jednak ukrywać swoją chorobę, postanowiła upublicznić swój problem. Na instagramowym profilu zamieszczała kolejne fotografie ze szpitala, relacjonowała także kolejne miesiące w domu. Fotografowała pożywne posiłki, do których konsumpcji musiała się zmuszać oraz postępy leczenia. Nabierała zdrowego ciała i zaczęła ćwiczyć.

W krytycznym momencie ważyła zaledwie 38 kilogramów, co przy jej wzroście i wieku wskazywało na skrajne niedożywienie. Z czasem nie tylko przybierała na wadze, ale dzięki treningom zwiększyła również swoją masę mięśniową. Ostatnie zdjęcie, które opublikowaliśmy w styczniu pokazywało młodą, szczęśliwą dziewczynę z idealną figurą. Zgrabne nogi, piękny brzuch i żadnych oznak choroby.

Dzisiaj powracamy do jej historii, a jej kontynuacja wiele z Was może zaskoczyć. 18-latka nie poprzestała na odpowiedniej diecie i wzmacnianiu organizmu na siłowni. Zaczęła jeszcze mocniej pracować nad własnym ciałem i teraz nie przypomina już zgrabnej nastolatki, ale bardziej... początkującą kulturystkę. Niektórzy twierdzą, że to przejście ze skrajności w skrajność. Wygląda jednak na szczęśliwą, więc może nie ma w tym nic złego?

Zobaczcie jej najnowsze zdjęcia!

Antonia Eriksson

18-letnia Antonia Eriksson na początku leczenia anoreksji.

Antonia Eriksson

Dziewczyna ważyła zaledwie 38 kilogramów, ale to już przeszłość. Dzisiaj wygląda zupełnie inaczej...

Antonia Eriksson

Na kolejnych stronach zobaczysz, jak Antonia Eriksson zmieniła się na przestrzeni zaledwie 2 miesięcy.

Antonia Eriksson
Antonia Eriksson
Antonia Eriksson
Antonia Eriksson
Antonia Eriksson
Antonia Eriksson
Antonia Eriksson

Polecane wideo

Komentarze (57)
Ocena: 4.93 / 5
mei (Ocena: 1) 20.08.2017 16:49
"Nieudana przemiana?" Jak trzeba być pustym, żeby tak napisać o dziewczynie, która wyszła z anoreksji, z choroby, która grozi śmiercią? Czyli co jednak wygląd najważniejszy, nie?
odpowiedz
Zuza (Ocena: 5) 20.08.2014 12:31
Dlaczego u nas w kraju wszyscy wszystkich krytykują!? I po co ? Ludzie my jesteśmy zawistnym i zazdrosnym narodem!! Dziewczyna wiele się nacierpiała przez tą chorobę i dobrze że z tego wyszła bo inaczej mogła umrzeć przez to bagno!! Za chuda nie dobrze szczupła = to jeszcze za gruba a pulchna to już jest grubą świnią! Niestety nasze społeczeństwo zniekształciło obraz kobiety my kobiety nie wiemy jak mamy wyglądać skoro tak i tak jest źle?! Według mnie każdy powinniem sobie uświadomić w głowie że krytykowanie cudego ciała nie jest wyjściem z własnych kompleksów tylko możemy mocno skrzywdzić tą osobę a w internecie jest dużo negatywnych komentarzy np . na vitalii , szafiarence czy gdzieś tam na pudlu. Każdy powiniem się nauczyć liczyć się ze swoimi słowami bo można kogoś na prawdę zranić!!
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 16.03.2014 18:30
MULTIKINO ROZDAJE BILETY! Z okazji urodzin Multikino rozdaje bilety do wykorzystania w dowolnym czasie. Zapisz się po odbiór darmowych wejściówek już teraz: odbieramy-bony.pl/multikino/e6896 Promocja do wyczerpania zapasów.
odpowiedz
Monika S (Ocena: 5) 16.03.2014 11:22
Czy wy jesteście niepoważni? Dobrze się czujecie? Widać, że dziewczyna wiele przeżyła, długo wzmagała się ze swoją chorobą. Było to dla niej na prawdę trudne. Może wam się jedynie wydawać, że ta przemiana to łatwizna. Anoreksja to również choroba psychiczna! Dziewczyna osiągnęła wielki sukces, dlatego też należy jej się ogromny szacunek, a takie wpisy jak tu nic nie zmienią! Pozdrawiam
odpowiedz
zażenowany (Ocena: 5) 14.03.2014 18:34
Nie czytam waszego syfiastego portalu, szukałam tylko na necie jej instagrama i trafiłam na ten artykuł. mam nadzieje że dobrze wam płacą za szmacenie sie. dopier*olicie do wszystkiego. za chuda- źle, zbyt muskularna- też źle. boże mam ochotę wbić sobie siekierę prosto w twarz przez takich idiotów jak wy! "nieudana przemiana?" to wy jesteście chorzy. ona przynajmniej coś robi, lepsze to niż łamiące się kości. po co ja się w ogóle denerwuje przez takich ludzi.. założę się że gdyby to była polka też nie mielibyście oporów żeby coś takiego napisać.. i spływało by po was że może to przeczytać i sie załamać, strzelić sobie w łeb albo znowu popaść w anoreksje.
odpowiedz

Polecane dla Ciebie