7 powodów, dlaczego związek z PALACZEM to koszmar

21 Lutego 2015

Rzuć albo namów do tego partnera, jeśli nie chcesz puścić Waszej relacji z dymem.

kobieta z papierosem

Chyba wszyscy pamiętamy czasy, kiedy papierosy obecne były niemal wszędzie. Gryzący dym atakował nas w każdym możliwym pomieszczeniu, a dorosły człowiek, który nie palił, z gruntu stawał się podejrzany. Taka moda. Dzisiaj palaczy gnębi się coraz wyższymi cenami i kolejnymi zakazami, ale to nie oznacza, że zupełnie wyginęli. Wśród młodych przerwa na papierosa wciąż obowiązuje. Niestety.

To szczególnie szkodliwy nałóg, który może zrujnować nie tylko nasze zdrowie, ale także... relacje z innymi ludźmi. Zwłaszcza z partnerem, który nie odwzajemnia miłości do tytoniu. I wcale nie chodzi wyłącznie o przykry zapach. Palenie zawsze warto rzucić. Jeśli zależy Ci na najbliższej osobie, nie tylko warto, ale wręcz trzeba!

W jaki sposób papierosy niszczą nasze związki? Poznaj 7 faktów, z którymi naprawdę trudno dyskutować...

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (6)
ocena
5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Roksi
(Ocena: 5)
2015-12-06 23:49:02

re: 7 powodów, dlaczego związek z PALACZEM to koszmar

Ja swojemu chłopakowi powiedziałam że muszę zapisać się na siłownię i zaproponowałam żeby zapisał się ze mną no ale jak to on znalazł pełno wymówek. wystarczyło kilka dni mówienia że na mojej siłowni w Saturn Fitness na Bielanach jest pełno wysportowanych facetów i kilku pomaga mi przy ćwiczeniach :) . Teraz chodzi ze mną na treningi i rzucił papierosy bo przeszkadzały mu w trenowaniu a wspólny trening jeszcze bardziej nas do siebie zbliżył :)

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2015-02-21 20:08:18

re: 7 powodów, dlaczego związek z PALACZEM to koszmar

Co to za problem jeśli od początku wiadomo, że facet pali a wam to przeszkadza to się z nim nie spotykajcie i tyle, wiążecie się z palaczem a potem narzekacie i chcecie oduczać go palenia zupełnie bez sensu.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2015-02-21 02:20:11

re: 7 powodów, dlaczego związek z PALACZEM to koszmar

ja palę z przerwami od roku i mówię sobie:dość. Poczytałam trochę czym to może grozić (choć wiadomo, wcześniej co nieco wiedziałam) i wyobraziłam sobie, że za kilkanaście lat mogę np. się wciąż dusić i kaszleć bez przerwy (poczytajcie o PochP) . Szlachetne zdrowie... ano tak, my młodzi nie myślimy często o konsekwencjach, ale pomyślmy np. o naszych przyszłych dzieciach, które będą musiały patrzeć, jak umieramy z powodu głupich śmierdzących fajek. Chcę rzucić palenie, choć nie jestem bardzo uzależniona (mogę wytrzymać kilka dni, a palę po 4-5 dziennie), to jednak chcę z tego zrezygnować całkowicie.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2015-02-21 01:52:37

re: 7 powodów, dlaczego związek z PALACZEM to koszmar

no nie wiem... mój pali, a w łóżku jest niesamowity... ;D

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1