Stuletnia tradycja, nowoczesny design, czyli marka Hilding Anders

Wymagający klienci znajdą wśród produktów Hilding wysokiej jakości komponenty, które zachwycają trwałością, ergonomią stosowania i komfortem!
Stuletnia tradycja, nowoczesny design, czyli marka Hilding Anders
Fot.sleepinghouse.pl
30.08.2023

Higiena i komfort snu są niezwykle ważne dla naszego zdrowia i samopoczucia. Wybierając akcesoria i meble do sypialni, powinniśmy kierować się bezkompromisową jakością oraz dopasowywać produkty do swoich, indywidualnych wymagań. Marka Hilding Anders wraz ze swoją, blisko stuletnią tradycją w produkcji materaców i łóżek oferuje rozwiązania innowacyjne, w pełni odpowiadające na wysokie wymagania klientów.

Hiding Anders - jak to się zaczęło?

Na południu Szwecji w 1939 roku powstało rodzinne przedsiębiorstwo, którego celem była produkcja najwyższej jakości materaców i łóżek. Firma szybko rozwinęła się z lokalnej działalności na rynek światowy, od współpracy z marką IKEA po dystrybucję swoich produktów na rynek międzynarodowy. Marka poszerzyła grono odbiorców o klientów z krajów europejskich i azjatyckich, rozwijając swoją ofertę o brandy, funkcjonujące pod własnymi nazwami oraz pod logo marki Hilding. Dziś fabryki Hilding Anders działają w dziewiętnastu krajach, a firma wciąż utrzymuje się krok przed konkurencjąoferując produkty innowacyjne i zgodne z wymogami. 

Fot.sleepinghouse.pl

Materace Hilding tworzone w zgodzie z ekologią

Głównym produktem, z którego słynie marka Hilding Anders są materace, znajdujące się na: https://sleepinghouse.pl/. Firma w sposób szczególny dba o ekologię, wykorzystując w procesie produkcji materiały, zgodne z wymogami ochrony środowiska, dbając o odpowiednie dysponowanie odpadami oraz tworząc w oparciu o zrównoważony proces produkcji. W jej filozofii przeważają wartości, takie jak ochrona środowiska, wytrzymałość, ergonomia i higiena, co szczególnie wpisuje się w trendy ekologiczne. Oprócz nich Hilding Anders wspiera mikroklimat, możliwy do utrzymania dzięki swoim produktom oraz wyjątkowe wzornictwo. Innowacje, elegancja i najwyższa jakość wykonania łączą się z tradycją, która integralnie odpowiada potrzebie zdrowego, komfortowego wypoczynku. Pianki, stosowane przez Hilding Anders, w tym innowacyjna, sprężysta pianka Velvet Touch powstają w zgodzie ze środowiskiem naturalnym. 

Tradycja i nowoczesność dla wyjątkowego komfortu snu

Przy wyborze materaca do spania koniecznie weź pod uwagę specyfikę produktu, dopasowaną do swoich indywidualnych potrzeb. Produkty marki Hilding Anders są luksusowe, dopasowane do indywidualnych potrzeb i dostępne w niezwykle szerokiej ofercie. Nie sugeruj się modą, wybierając innowacyjne, ale odpowiadające Twoim potrzebom produkty. Nie bierz pod uwagę opinii znajomych, rodziny lub reklamy, zachęcającej do zakupu konkretnego rodzaje materaca. Indywidualnie skomponowany materac do spania powinien zostać dopasowany w salonie, po osobistym przetestowaniu. Koniecznie dopasuj rodzaj produktu do swoich potrzeb: wagi, podatności na reakcje alergiczne, trybu życia, stanu zdrowia, dobierając odpowiednie: twardość, stopień sprężystości oraz powłokę materaca. Bardzo ważna jest pozycja, w której śpisz. Połóż się wygodnie i pozwól, by doradca ocenił prawidłowość reakcji produktu na nacisk Twojego ciała. Jeśli poszukujesz materaca dla dwóch osób, przekonaj się o zaletach rozwiązań dla par. W ofercie Hilding Anders znajdziesz rozwiązania, dopasowane do potrzeb par o znacznej różnicy wagi. 

Firma Hilding Anders - dlaczego warto wybrać jej produkty?

Szwedzka marka Hilding Anders oferuje produkty, łączące tradycję z innowacyjnością, dokładając starań o dobór najwyższej jakości komponentów. Wysokiej klasy materace Hilding wykonywane są z dbałością o ugruntowane, docenione przez prawie sto lat rozwoju marki przez odbiorców w wielu krajach. Materace Hilding dostępne są w zróżnicowanej ofercie, wykorzystującej tradycyjne rozwiązanie systemu sprężynowego i kieszeniowego oraz innowacyjne rozwiązania nowoczesnych systemów piankowych. Hilding oferuje materace jednoosobowe, dwuosobowe, dla dzieci oraz dla młodzieży, systemy nawierzchniowe oraz wyroby medyczne. Osoby, poszukujące innowacyjnych, a jednak tradycyjnych rozwiązań wymagają bezkompromisowych produktów, które zawierają ekologiczne, certyfikowane wkłady. Wymagający klienci znajdą wśród produktów Hilding wysokiej jakości komponenty, które zachwycają trwałością, ergonomią stosowania, unikalną, nowoczesną stylistyką oraz maksymalizacją połączenia jakości z komfortem. W ofercie znajdują się produkty, pogrupowane bardzo czytelnie, by osoby zainteresowane ofertą łatwo mogły znaleźć produkt, odpowiadający potrzebom. Wybór produktów Hilding oznacza ukłon w stronę tradycyjnych rozwiązań, które sprawdzają się od wielu lat, połączonych z nowoczesnością materiałów i designu. Marka Hilding wciąż wyprzedza konkurencję, oferując innowacje, które sprawdzają się doskonale. 

Fot.sleepinghouse.pl

 

Artykuł sponsorowany

Komentarze
Ocena: 5 / 5

Polecane dla Ciebie