Najlepsza szczoteczka soniczna dla dzieci – postaw na model Smilesonic KIDS

Szczoteczki soniczne to urządzenia, które sprawdzą się nie tylko u dorosłych, ale także u dzieci, jednak wówczas powinny być dopasowane do dziecięcej jamy ustnej, aby jej nie podrażnić.
Najlepsza szczoteczka soniczna dla dzieci – postaw na model Smilesonic KIDS
fot. freepik.com
30.03.2023

Jakimi cechami wyróżniają się najlepsze szczoteczki soniczne dla dzieci? Szukasz tego typu przyrządu dla swojej pociechy? Postaw na niezawodny model Smilesonic KIDS!

Jak działa szczoteczka soniczna dla dzieci?

Szczoteczka soniczna dla dzieci działa dokładnie tak jak szczoteczka soniczna dla dorosłych. Jej praca oparta jest o technologię soniczną, która sprawia, że fale dźwiękowe docierają na odległość kilku milimetrów od zakończenia włókien. Dzięki temu cząsteczki śliny, pasty do zębów i wody łączą się ze sobą, a powstałe mikrobąbelki docierają nawet do trudno dostępnych miejsc w jamie ustnej, skutecznie usuwając z nich rozmaite nieczystości.

Urządzenia tego typu przeznaczone dla dzieci powinny wyróżniać się mniejszą główką czyszczącą, miękkimi włóknami, delikatniejszą pracą oraz obecnością funkcji, które ułatwiają proces szczotkowania zębów. Wszystkie wspomniane cechy posiada szczoteczka soniczna Smilesonic KIDS, która przeznaczona jest dla dzieci powyżej 3. roku życia.

Smilesonic KIDS – atrakcyjny design

Szczoteczka soniczna dla dzieci powinna charakteryzować się atrakcyjnym designem, który zachęci do częstego szczotkowania zębów. Taki jest właśnie model Smilesonic KIDS. Jego rękojeść występuje w czerwono-niebieskim kolorze i ozdobiona jest bajkową postacią. Dodatkowo jest smukła i przyjemna w dotyku oraz umożliwia sprawne manewry
w jamie ustnej. Ponadto w zestawie ze szczoteczką obecny jest kalendarz z naklejkami, który zmotywuje Twoją pociechę do nauki szczotkowania. 

Smilesonic KIDS – tryby pracy

Szczoteczka soniczna dla dzieci Smilesonic KIDS oferuje następujące tryby pracy:

  • Clean – tryb podstawowego szczotkowania, który polecany jest wszystkim dzieciom. Pozwala na skuteczne usuwanie codziennych osadów i bakterii z powierzchni szkliwa. Szczoteczka pracuje wtedy z prędkością 62 000 ruchów na minutę.
  • Sensitive – to tryb dla młodszych dzieci, które nigdy nie korzystały ze szczoteczki elektrycznej lub posiadają wrażliwe ząbki i dziąsła. Szczoteczka wykonuje wówczas 52 000 ruchów na minutę.

Smilesonic KIDS – funkcje

Szczoteczka soniczna dla dzieci Smilesonic KIDS wyposażona została w dwa czasomierze: pierwszy odmierza dwie minuty niezbędne do dokładnego wyczyszczenia zębów, a drugi co pół minuty informuje o konieczności zmiany szczotkowanej strefy uzębienia. Poza tym urządzenie posiada wydajną baterię litową, która pozwala nawet na dwa miesiące pracy bez konieczności podłączania do ładowarki. Czas ładowania wynosi od sześciu do piętnastu godzin, a o niskim poziomie baterii poinformuje świecąca dioda. Obsługa szczoteczki jest dziecinnie łatwa – wystarczy posługiwać się jednym przyciskiem, który nie tylko włącza i wyłącza przyrząd, ale również zmienia tryby pracy.

Smilesonic KIDS – końcówki

Końcówki przeznaczone do szczoteczki sonicznej Smilesonic KIDS wyposażone są w miękkie i delikatne włókna, które zapewniają bezpieczne oczyszczanie ząbków i dziąseł. Charakteryzują się wysoką skutecznością w usuwaniu codziennych bakterii oraz osadów
z powierzchni zębów mlecznych. Są także odpowiednio mniejsze, aby mogły zmieścić się
w jamie ustnej dziecka. 

 

Artykuł partnera

Komentarze (1)
Ocena: 5 / 5
Ewa (Ocena: 5) 05.04.2023 11:46
swojemu brzdącowi kupiłam szczoteczkę Sonicare For Kids philipsa i jesteśmy z niej bardzo zadowoleni. Syn dzięki niej lubi myć zęby przy zwykłej szczoteczce były opory
odpowiedz

Polecane dla Ciebie