MyBestCollaGEN - wybierz najlepszy suplement z kolagenem

Suplementacja kolagenem staje się coraz bardziej popularna, szczególnie ze względu na jego dobroczynny wpływ na urodę: właściwości nawilżające czy pomoc w utrzymaniu gładkiej, elastycznej i młodo wyglądającej cery.
MyBestCollaGEN - wybierz najlepszy suplement z kolagenem
30.03.2023

Białko to ma jednak pozytywny wpływ również na funkcjonowanie całego organizmu. Jest nie tylko cennym budulcem skóry, ale także m.in. naczyń krwionośnych, kości, zębów, ścięgien czy rogówki oka. Dlatego chcąc jak najlepiej skorzystać z jego właściwości, warto wybrać najlepszy preparat do suplementacji kolagenem.

MyBestCollaGEN

To innowacyjne podejście do suplementacji kolagenu, które zapewni Ci najwyższą jego wchłanialność i skuteczność, pozwalając cofnąć wiek metaboliczny skóry. 

MyBestCollaGen zawiera w sobie aż trzy rodzaje kolagenów morskich (odznaczających sie najwyższą wchłanialnością), które pozyskiwane są z ryb dziko żyjących w najczystszych akwenach wodnych. Dzięki temu pozbawione są one zanieczyszczeń, takich jak np. dioksyny i metale ciężkie. 

Jednak sam kolagen to za mało.

Mimo, że kolagen jest cennym budulcem skóry, to tylko dzięki zawartości dodatkowych składników, kierujących go wprost do skóry może cofnąć wiek metaboliczny. To właśnie unikalna receptura, zawierająca aż 14 substancji wzmacniających działanie kolagenu i dodających swoje cenne właściwości sprawiają, że MyBestCollaGEN uzyskuje 3-5x większą skuteczność niż zwykły preparat z kolagenem.

W składzie preparatu, poza 3 rodzajami kolagenów, znajdziesz również mnóstwo antyoksydantów, takich jak np. witamina C, A, astaksantyna, ekstrakt z kurkumy i zielonej herbaty. Chronią one nasze komórki oraz geny (w tym elementy skóry) przed szkodliwym działaniem wolnych rodników. Ze względu na owe ochronne działanie, antyoksydanty mogą przyczynić się do cofnięcia wieku metabolicznego tkanek. 

Dodatkowo składniki suplementu wspierają zachowanie dobrej kondycji skóry, np. witamina C pomaga w produkcji kolagenu, wpływając na jego prawidłową syntezę, a kwas hialuronowy nawilża cerę od wewnątrz. Do zachowania zdrowej skóry przyczyniają się również m.in. ekstrakt z lukrecji i skrzypu polnego, cynk, jod oraz biotyna.

Skuteczność potwierdzona badaniami

MyBestCollaGEN to suplement, który przede wszystkim przynosi realne, widoczne efekty. Preparat został przetestowany na grupie 70 kobiet w ramach akcji MyBestChallenge. Aż 89% z nich potwierdziło poprawę jędrności i napięcia skóry, 97% zwiększenie nawilżenia, 79% badanych zauważyło spłycenie się drobnych zmarszczek, a 75% z nich zanotowało zmniejszenie się przebarwień. Teraz czas na Twoje efekty.

 

Artykuł partnera

Komentarze
Ocena: 5 / 5

Polecane dla Ciebie