Zabieg przeszczepu włosów w Turcji - dlaczego warto go przeprowadzić?

We współczesnym świecie wizerunek jest ważnym atutem.
Zabieg przeszczepu włosów w Turcji - dlaczego warto go przeprowadzić?
28.03.2023

Pomaga znaleźć dobrą pracę, podpisać korzystną umowę z kontrahentem. Staranny look dodaje pewności siebie i pomaga w codziennym życiu. Z tego powodu szczupła figura, promienna cera i zadbane, gęste włosy są marzeniem wielu kobiet i mężczyzn.

Zabieg przeszczepu włosów w Turcji

Niewątpliwie jednym z częstszych problemów, który dotyka zarówno mężczyzn, jak i kobiety jest przerzedzanie się włosów. Nadmierne wypadanie włosów może wynikać z różnych przyczyn. Utrata włosów u mężczyzn najczęściej jest dziedziczna. Przerzedzające się włosy to nie tylko problem natury estetycznej, bo powiększające się z każdym rokiem zakola odbierają pewność siebie i wpływają na obniżenie komfortu życia. Na szczęście obecnie jest na to rada - profesjonalny zabieg przeszczepu włosów w profesjonalnej klinice w Turcji. Przeszczepione włosy u mężczyzn wyglądają naturalnie już po kilku miesiącach, ponieważ po tym czasie odrastają i osiągają pożądaną długość. Szybki rozwój znakomitej jakości usług medycyny estetycznej w Turcji sprawia, że cieszą się one rosnącą popularnością. Warto jednak wybrać wiarygodną i solidną ofertę.

Przeszczep włosów Turcja - jak to robimy w Jack Strong Hair?

W Jack Strong Hair stawiamy na wysoką jakość zabiegów, a co za tym idzie na zadowolenie klienta, jego bezpieczeństwo i komfort. Pracując we własnej klinice mamy wpływ na cały proces przeszczepu włosów, to odróżnia nas od pośredników. Zapewniamy bezpłatne konsultacje przed zabiegiem, a po diagnozie przedstawiamy plan działania. Zabieg przeszczepu włosów prowadzą doświadczeni lekarze, co odróżnia nas od wielu miejsc prowadzących tego typu zabiegi. W Stambule zapewniamy polską obsługę naszym klientom. 

Na czym polega przeszczep włosów w naszej klinice? Specjalizujemy się w gęstych zabiegach metodą szafirowe mikro FUE (follicular unit excision) polegającą na pobieraniu pojedynczych mieszków włosowych i przenoszeniu ich w miejsca ubytku. Jest to najbardziej nowoczesna, bezbolesna i skuteczna metoda walki z łysieniem, która nie pozostawia linijnej blizny z tyłu głowy. Zabieg przeprowadzamy w znieczuleniu miejscowym.

Zapewniamy niespotykaną w innych klinikach wielkość przeszczepów - nawet do 7 tysięcy graftów, co daje pożądaną przez klientów gęstość włosów nawet w jednym zabiegu. Zapewniamy pełną gwarancję dla naszych klientów i stałą opiekę przez rok po zabiegu.

Jako dodatkowe działanie po przeszczepie proponujemy terapię laserem LLLT, która poprawia wyniki leczenia oraz wzmacnia i pobudza mieszki włosowe. Co ważne terapia laserowa przyspiesza gojenie głowy. Po zabiegu przeszczepu włosów należy unikać wysiłku fizycznego przez okres około dwóch tygodni, kiedy trwa proces gojenia. Nie należy wystawiać skóry głowy na promienie słoneczne ani nosić ciasnego nakrycia głowy, aby nie uszkodzić mieszków włosowych. Można jednak od razu po zabiegu przeszczepu włosów metodą FUE powrócić do codziennej aktywności. Przeszczep włosów metodą FUE sprawia, że zniknie problem przerzedzania się włosów i łysienia, za to poprawi się znacząco komfort życia.

Jack Strong Hair - oferta premium w dobrej cenie

Wiele osób słyszało o zabiegach przeszczepów włosów, ale uważa, że są poza ich zasięgiem finansowym. Tymczasem zabiegi w Turcji to 1/3 kosztów tego typu zabiegów w Polsce. Transplantacja włosów stała się dostępna i co ważne - skuteczna. Sprawdź nasze ceny i zakres usługi oraz efekty przeszczepu włosów, a przekonasz się, że komfort klienta i satysfakcja z zabiegu przeszczepu włosów są naszym priorytetem.

Artykuł partnera

Komentarze (1)
Ocena: 5 / 5
gość (Ocena: 5) 03.04.2023 09:47
Jak ktoś ma kasę to może sobie pozwolić mnie nie stać na takie rzeczy więc jak zauważyłam że mi włosy wypadają to reagowałam od razu i wcierałam wcierkę kaminomoto. To tansza kuracja niż wyjazd do Turcji i tez skuteczna się okazła
odpowiedz

Polecane dla Ciebie