Świeża, piękna, wypoczęta - bądź taka dzięki materacom Hilding Anders

Odpowiednia ilość i jakość snu ma pozytywny wpływ na produktywność i samopoczucie w ciągu dnia.
Świeża, piękna, wypoczęta - bądź taka dzięki materacom Hilding Anders
08.10.2022

Ale czy wiesz, że od tego, jak się wysypiasz, zależy także twój wygląd? Nie bez powodu mówi się, że sen jest najlepszym kosmetykiem. Podczas nocnego odpoczynku twój organizm przeprowadza niezwykle ważne procesy związane z odnową komórkową. Chcesz wyglądać świeżo i promiennie każdego dnia? Jeśli tak, to koniecznie wybierz zdrowy materac!

Piankowe materace Hilding Anders - poczuj się jak na chmurce

Pierwszym krokiem do zadbania o jakościowy wypoczynek jest kupno wygodnego materaca. Do najbardziej komfortowych zaliczane są te wykonane z nowoczesnej pianki termoelastycznej. Jak sama nazwa wskazuje, to zaawansowane technologicznie tworzywo reaguje na temperaturę, jednocześnie dopasowując się do kształtu sylwetki i wagi użytkownika. Termoplastyczna pianka Visco, z której wykonane są materace Hilding, odciąża najtwardsze części ciała (ramiona, biodra, tułów), dając tym samym przyjemne uczucie otulenia. Model Rumba będzie doskonałym rozwiązaniem dla osób, które preferują elastyczne i sprężyste podłoże do snu. Czy czasem trudno ci się wyspać, ponieważ budzisz się przy każdym ruchu partnera? Jeśli tak, materac piankowy Hilding Salsa z 7 strefami twardości może okazać się strzałem w dziesiątkę! Pianka nie przenosi drgań i pozostaje statyczna nawet wtedy, gdy osoba leżąca obok zmienia pozycję. Model ten polecany jest parom o dużej różnicy wagowej.

Zapomnij o porannym bólu kręgosłupa! 

Czy zdarza ci się budzić rano z uczuciem sztywności karku i bólem kręgosłupa? Przyczyna może tkwić w materacu. Jeśli jego twardość nie jest dobrana do twoich indywidualnych potrzeb, podłoże nie zapewnia odpowiedniego podparcia plecom i powoduje nadmierny nacisk na określone partie ciała. Jak temu zaradzić? Osobom, które mają problemy z kręgosłupem, szczególnie polecane są materace typu multipocket. Można powiedzieć, że to podrasowana wersja znanych i lubianych materacy kieszeniowych. Każda ze sprężyn znajdujących się wewnątrz podłoża pracuje niezależnie od pozostałych. W modelach multipocket liczba sprężyn przypadających na mkw. jest zwiększona. W praktyce oznacza to, że kręgosłup zyskuje więcej punktów podparcia. Powierzchnia materaca idealnie dopasowuje się do krzywizn sylwetki, usprawniając krążenie krwi i minimalizując ryzyko bólu kończyn. Jeżeli interesują cię dobrej jakości materace w Inowrocławiu, zwróć uwagę na produkty Hilding Electro i Flamenco. Modele te przypadną do gustu osobom skarżącym się na bóle pleców, na przykład spowodowane pracą za biurkiem. Co istotne, materace produkowane przez Hilding Anders są rekomendowane przez https://www.zdrowykregoslup.pl/.

Masz problemy skórne? Wybierz zdrowy materac dla siebie! 

Jak wspomniano wyżej, podczas snu skóra przeprowadza skomplikowane procesy regeneracyjne. Brak jakościowego odpoczynku może skutkować nierównomiernym kolorytem cery, a nawet powstawaniem wyprysków i wągrów. To jednak nie jedyny powód, by wybrać zdrowy materac do spania. Jeśli twoja skóra jest wrażliwa i skłonna do podrażnień, koniecznie powinnaś zdecydować się na materac wykonany z materiałów wolnych od substancji alergogennych. Na przykład materac Hilding Anders Fandago posiada specjalny pokrowiec z impregnowanej tkaniny, która zapobiega rozwojowi bakterii. Pokrowiec można łatwo zdjąć i wyprać w temperaturze 60 stopni. Takie działanie pozwoli ci pozbyć się roztoczy i zachować wysoką higienę snu, co pozytywnie wpłynie na wygląd twojej skóry.

 

Artykuł partnera

Komentarze
Ocena: 5 / 5

Polecane dla Ciebie